Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתקין לחגורות בטיחות צבעוניות (הכותרת נערכה)

sagiharush
שימו לב! השרשור הזה בן 2252 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברס, הזמנתי חגורת בטיחות לרכב בצבע כמו שבתמונה, מישהו יודע איפה אני מתקין אותה? צריך מישהו שיודע גם לגזור לפי הגודל, לתפור מה שצריך, ולהתקין על הרכב..

10.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום סברס.

פנה לג.ד.א בתל אביב.

http://gada.zapweb.co.il/

יוכלו לספק אבזמים ולתפור.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי בשום פנים ואופן לא להתקין את זה ברכב. חגורות בטיחות זה דבר מהונדס ובנוי היטב ולא איזה מוצר שהזמנת מאליאקספרס (לפי התמונה). חס וחליהיה שתהיה תאונה אני לא סומך על המוצר הזול הזה מלהציל לי את החיים. או שתקנה כיסוי צבעוני שמתלבש על החגורה או שתוותר על הרעיון.

אחדד: אם זה לתפור את הכחול על החגורה זה בסדר, אבל להחליף במקום זה פשוט הימור מסוכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא יתפור את זה על החגורה, החגורה תהיה עבה, לא תוכל להכנס לכיס גלילה, ובליפוף שלה בגלילה התפרים יקרעו.

אי אפשר ללפף 2 רצועות שקשורות זו לזו.

גדא חברה רצינית, ויידעו לתפור את החגורה של סברס, בהנחה שהיא מתאימה ותקנית.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבוי!

בהחלט נראה כמו משהו מעליאקספרס, ממש לא הייתי סומך על זה שיעזור לי ברגע של תאונה.

תשתמש בזה כקישוט ליום העצמאות.

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לכם לשנות את הצבע של החגורות בטיחות? את מי זה מעניין?!

יש לי חגורות אדומות ורק אנשים בודדים במהלך כמעט 4 שנים שמו לב לצבע השונה

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא יתפור את זה על החגורה, החגורה תהיה עבה, לא תוכל להכנס לכיס גלילה, ובליפוף שלה בגלילה התפרים יקרעו.

אי אפשר ללפף 2 רצועות שקשורות זו לזו.

גדא חברה רצינית, ויידעו לתפור את החגורה של סברס, בהנחה שהיא מתאימה ותקנית.

מניסיון לפני כמה שנים.

הם לא יתפרו חגורות שהם עצמם לא ייבאו. ובצדק. מי מבטיח שהחגורה ארוגה כפי שצריך ועומדת בתקן.

בזמנו התייעצתי עימם די הרבה. כאשר חגורת הנהג אצלי החלה להיפרם (הרכב בייבוא אישי ואין חגורה מתאימה בארץ). לבסוף רכשתי סט מלא של חגורות אדומות מקוריות של פזו. סט תקין לחלוטין, ופשוט החלפתי אותם בתוך המנגנון חגורות של המאזדה. (כל 4 החגורות)

ללא תפירה / פרימה של החגורות בשום שלב.

פרסמתי בתרד של הרכב:

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?150447-%D7%A4%D7%A8%D7%95%D7%99%D7%99%D7%A7%D7%98-%D7%A9%D7%99%D7%9E%D7%95%D7%A8-%D7%95%D7%A9%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%A8-Mazda-Familia-Neo-%D7%9B%D7%91%D7%A8-8-%D7%A9%D7%A0%D7%99%D7%9D&p=4076001&viewfull=1#post4076001

חשוב לציין כי אצלי בוצעה ההחלפה עקב פרימת חגורה, אז "קפצתי" על ההזדמנות והחלפתי צבע.

לא ממליץ להתעסק עם זה שלא מן ההכרח.

עריכה, לינק תקין...

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=4076022

עריכה אחרונה על ידי AmitGo

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון לפני כמה שנים.

הם לא יתפרו חגורות שהם עצמם לא ייבאו. ובצדק. מי מבטיח שהחגורה ארוגה כפי שצריך ועומדת בתקן.

בזמנו התייעצתי עימם די הרבה. כאשר חגורת הנהג אצלי החלה להיפרם (הרכב בייבוא אישי ואין חגורה מתאימה בארץ). לבסוף רכשתי סט מלא של חגורות אדומות מקוריות של פזו. סט תקין לחלוטין, ופשוט החלפתי אותם בתוך המנגנון חגורות של המאזדה. (כל 4 החגורות)

ללא תפירה / פרימה של החגורות בשום שלב.

פרסמתי בתרד של הרכב:

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?150447-%D7%A4%D7%A8%D7%95%D7%99%D7%99%D7%A7%D7%98-%D7%A9%D7%99%D7%9E%D7%95%D7%A8-%D7%95%D7%A9%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%A8-Mazda-Familia-Neo-%D7%9B%D7%91%D7%A8-8-%D7%A9%D7%A0%D7%99%D7%9D&p=4076001&viewfull=1#post4076001

חשוב לציין כי אצלי בוצעה ההחלפה עקב פרימת חגורה, אז "קפצתי" על ההזדמנות והחלפתי צבע.

לא ממליץ להתעסק עם זה שלא מן ההכרח.

עריכה, לינק תקין...

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=4076022

כמה עלה לך הסט חגורות אדומות של פגו? ומאיפה קנית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לכם לשנות את הצבע של החגורות בטיחות? את מי זה מעניין?!

למה להחליף ג'נטים? למה לשים פלסטיקים/ניקלים/ספוילרים? למה לשפשף את האוטו בפנאטיות? למה לשנות תוכנת ניהול מנוע? למה בכלל לקנות משהו שלא טויוטה קורולה אוטומטית, שתתאים ל90 אחוז מהנהגים בעולם (חוץ מאלה שאין להם כסף, אז קונים יורוטראש למינהו)?

את האמת, לא יודע.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתחכם, אין לי כוח להסביר לך על כל דוגמא שלך.

בקצרה: חגורות - לא שמים לב לזה.

לגבי ״יורוטראש״... פספסת את התרופות

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2252 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...