Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשות ספונטנית, SUV אמריקאי

Giladben.zaken
שימו לב! השרשור הזה בן 2250 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כחמש שנים קניתי את הסובארו AWD שבינתיים הלכה והתיישנה, אך בהחלט לא הזדקנה.

לאורך השנה האחרונה החשק להתחדש החל להכות בי, סתם חשק, המכונית מצוינת, ללא רבב כלל, כמו ביום הראשון כשקניתי אותה, אך בכל זאת חיים רק פעם אחת.

כשהתבוננתי הלוך וחזור בהיצע השוק לא ראיתי מה יכול להחליף את הרכב מבחינת עניין, הרגשתי שלא אהיה שלם עם כמעט כל הבחירות שכיסי יכול להרשות.

בשנה שעברה במקרה ראיתי בתוכנית טלויזיה GMC Terrain ונגנבתי על הלוק של הרכב הזה, אבל כמו מכונית מהטלויזיה, היא תשאר שם.

ביום שני שעבר, חבר שולח לי קישור למודעה של הרכב הזה מיבוא אישי 2011 ושואל מה דעתי, מכיוון שהוא לא התכוון ללכת לקנות אותה, אחרי שעתיים לא הצלחתי להתאפק והלכתי לראות את הרכב, אמרתי "לפחות נראה".

חלפו להן עוד שעתיים כשסיימתי בדיקה ומו"מ ספונטני לחלוטין. נקבע שאקח את הרכב ביום חמישי לאחר שאתארגן על שאר הכסף.

בינתיים שמתי מודעה על הסובארו שנמכרה כמו טיל ללקוח הראשון שבא כבר עד יום רביעי.

בחמישי בבוקר עשינו העברת בעלות לסובארו.

וכבר בסוף אותו היום חזרתי הביתה עם ה-SUV החדש שלי. :wink:

אז זה הרכב, מאובזר מאוד בכל טוב, סטייל אחר לגמרי, ואחרי סופ"ש נעים, אני מאוהב בבהמה.

אגב, לראשונה נתתי שם לרכב, מעתה ה-General Motors הזה יקרא בפשטות - "הגנרל".

IMG_20180214_111705.jpg

IMG_20180215_210828.jpg

IMG_20180215_210808.jpg

אופנוען

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע כמה נוספות יש כאלה אם בכלל, הערכת השווי מלוי יצחק עומדת על 101,000 ש"ח.

מחיר העסקה נשמר במערכת מטעמי צניעות.

מדובר בדגם עם המנוע הקטן, אקוטק 2.4 עם 182 כ"ס וגיר 6 הילוכים פלנטרי, אך בגרסה היוקרתית שלו.

לפי היצרן בין 20ל-29 MPG, בפועל יצא לי בסופ"ש להיות בתוך הטווח הזה עם צריכת דלק של 1 ליטר ל-9 ק"מ.

שישה כריות אויר, סאנרוף, מולטימדיה מקורית כוללת מצלמת רוורס, חיישני לחץ אויר, התנעה מרחוק, בגאז' נפתח חשמלית, מושבי עור חשמליים עם זכרונות וחימום למושבים. מה יש עוד לומר, אמריקה!

עריכה אחרונה על ידי Giladben.zaken

אופנוען

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא רייסר, אבל הוא מאיץ בסדר גמור דרך ששת הילוכיו ועל מאה קש"ש משייט ב-2000 סל" ד. כמובן שהיה עדיף V6 כלשהו, אבל זה באמת בסדר גמור.

אופנוען

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא רייסר, אבל הוא מאיץ בסדר גמור דרך ששת הילוכיו ועל מאה קש"ש משייט ב-2000 סל" ד. כמובן שהיה עדיף V6 כלשהו, אבל זה באמת בסדר גמור.

מאחל לך שתהנה מהאוטו כמה שיותר ושבהמשך שתעבור לאמריקאי V6 3600 עם 280 כוחות סוס או יותר מזה.

היה לי 7 שנים דודג' ג'רני עם 168 כוחות סוס מ 2400 (דומה למנוע שלך) , ועכשיו אני עם טרווארס 3600 280 כוחות סוס.

משקל הרכבים די דומה (אולי 400 ק"ג הבדל)..

מבחינת דלק שניהם אכלו אותו דבר ... 1:8 בנסיעות מעורבות (יותר עירוני )

http://www.terrainforum.net/

לאמריקאים יש פורומים מפורטים על הרכבים שלהם, תעבור על השירשורים שם ותכיר את הרכב שלך, המחלות שלו, והכי חשוב הטיפים לתחזוקה מונעת.

עריכה אחרונה על ידי korola
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר הקנייה היה משמעותית נמוך מאוד מהמחירון? אם לא למה לא ללכת על

האקווינוקס החדשה

האקווינוקס לא יפה כמו, לא מאובזרת כמו, ואם תיגש לאולם התצוגה תראה שממש לא מורכב כמו, היא רק ליד. אתה צריך לראות את האוטו הזה בלייב, זה לא כמו. זה זה!

http://www.terrainforum.net/

לאמריקאים יש פורומים מפורטים על הרכבים שלהם, תעבור על השירשורים שם ותכיר את הרכב שלך, המחלות שלו, והכי חשוב הטיפים לתחזוקה מונעת.

סחטיין תודה!

עריכה אחרונה על ידי Giladben.zaken

אופנוען

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2250 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...