Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טריקולור דטרויט

roee
שימו לב! השרשור הזה בן 2251 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בערך פעם בחודש בשנה האחרונה אני על קו תל אביב-מיאמי, ואני מנסה לפצות על האסון המוטורי שהיא פלורידה (הכל שטוח, ישר, רמזורים, כולם פסיכים) עם השכרת מכוניות מעניינות. בארבע הפעמים האחרונות יצאה לי סרייה של קאמארו SS (מנוע LS1 של קורבט, 6.2 V8 עם 455 כ"ס בריאים). מכונית פנטסטית ומהנה לחלוטין בלי שום תירוצים. למעשה זו הפכה להיות המכונית השניה שלי... כמה נוח.

אני לוקח איתי את המצלמה לנסיעות האלו ומשתדל לתעד. עכשיו חזרתי והשלמתי את הצבעים - היו לי אדומה (פעמיים), צהובה ועכשיו שחורה (עם לוחית של לואיזיאנה, ככה שזה היה לגמרי במקרה).

את הצהובה צילמתי בחניה של המשרד. שלוש בבוקר ביום שבת, אין נפש חיה בסביבה ויש תאורה מהממת.

Ixqdjxe.jpg

את האדומה צילמתי בדרך לשדה התעופה. היה לי שבוע מטורף בלי זמן ללכת לצלם. את הנסיעה לשדה עשיתי עם גג פתוח ומתישהו על הI95 הבנתי שזה רעיון די גרוע בעצם וצריך לעצור לסגור את הגג. נכנסתי לכיוון האיצטדיון של המיאמי דולפינס, ואז ראיתי את המבנה המשונה הזה ואמרתי שהנה יש הזדמנות. רק אח"כ ראיתי שבעצם זה האוהל של קרקס השמש.

1T8QcPL.jpg

את השחורה צילמתי בWynwood במיאמי גם בדרך לשדה. זה איזור שידוע בstreet art שלו. לצערי הייתה לי רק רבע שעה אז עשיתי מה שאפשר וקיוויתי שיצא בסדר.

U7atgUb.jpg

כל התמונות ישר מהמצלמה בלי לגעת בכלום עם תוכנה חיצונית (בעיקר כי אני לא יודע איך לעשות משהו מועיל בלי להרוס עדיין). המצלמה היא אולימפוס PEN-F. הצהובה והשחורה צולמו עם עדשת 12mm של פנסוניק (ולכן גם העיוותים סביב הגלגלים האחוריים שנמצאים בשולי הפריים). האדומה צולמה עם אותה אולימפוס אבל עדשת פנסוניק 35-100.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונות יפות! קורבט ניסית כבר?

Sent from my iPhone using Tapatalk

תודה. אכן ניסיתי, פעמיים.

l8a6aUm.jpg

ופה סיפור המסע השני.

הקורבט יותר חדה, יותר פרימיום ויותר ספורטיבית. אבל הקאמארו לא פרייארית. הV6 מרגישה מאוד קלה על הרגליים ומושחזת, הV8 (כמו השלוש האלו) היא חתיכת bruiser. בדור הנוכחי הקאמארו נחשבת למלכת הקטיגוריה ובצדק (אין מה להשוות למוסטנג הכמעט-אנמית בהשוואה).

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2251 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...