Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ה-WAZE התחרפן. החליט להחליף את הקול למישהי אמריקאית באנגלית. איך להחזיר?

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 1790 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תגובת וויז

מאז ההקלטה האפליקציה התפתחה ונוספו לה אפשריות חדשות שהצריכו הקלטה של טקסטים חדשים, שלא היו זמינים בגרסאות של עמי וגלית.

לכן התרעננו בשני קולות חדשים באפליקציה: "אביב" ו"יעל" בלשון זכר ונקבה, לרווחת המשתמשות והמשתמשים בשירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אביב מעצבן, כל שניה נראה לי שהוא יקרא ״אוהבים נקניקיותתת?״…

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שקרול שלי גם תעלם בקרוב כי היא נותרת לפעמים חסרת מילים באמצע ההוראות. :cry:

אני כבר מתגעגע מראש למבטא הפושי שלה ולעליצות כשהיא אומרת you have reached your destination.

הקליטו את קרול מחדש :cry:

עכשיו היא כבר לא שמחה כשמגיעים ליעד או כשהיא מתריעה על מכמונות...

מצד שני המבטא נשאר.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

לגבי גלית- פניתי לוייז גם בפורום באנגלית וגם דרך האפליקציה.. אבל מסננים למרות שאני מלך שם,

מנסה להבין איך הם משנים קולות בלי לפנות למלך :/

מאז אני מחליף בין איימי האמריקאית לנטלי וקארול הבריטיות, לא מצליח להיסגר על אחת, אז חוגג על שלושתן..

95 1.6 Ibiza ידנית, 106XS 1.4 95 ידנית, Lantis 1.8 95 ידנית,

ליסינג אוט' מכאן ואילך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
תחזירי את מנדלמן! נכנס להגדרות, אין מנדלמן... חיי אינם חיים עוד.

יוחזר מנדלמן לאלתר! מנדלמן הווייזר של כולנו!

מלפני כמה ימים גם אני באותה סירה. הלך מנדלמן ואיננו. אך אני לא אחד מהמוותרים בקלות; במכשיר אחר מצאתי את קבצי הקול הנדירים, והחלפתי אותם באלו הדיפולטיים, והנה- הוא שוב מדבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד לא יפה מצידך ככה להגיד שעשית את זה ולא לספר לעם היושב ב-CF איך עשית את זה. רצוי עם שלבים מסודרים, תמונות ולינקים.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת סליחה.. לא ידעתי אם הביקוש אמיתי או שכבר התרגלו.

כל מה שנכתב רלוונטי לאנדרואיד, לא בדקתי על מכשירי אייפון.

קודם כל, הקבצים https://bit.ly/2I4yBI2

להוציא אותם מהכיווץ כמובן, וכשוויז סגור, להחליף אותם עם הקבצים בתיקיה weze\sound\heb

בהפעלה הבאה של וייז לבחור שפה -עברית (במקרה שזה היה על משהו אחר) ולהפעיל מחדש.

תיקיית וייז יכולה להיות בזיכרון הפנימי, או על כרטיס זיכרון. לעיתים היא מוסתרת, ואז ניתן לראות אותה עם סייר קבצים נורמלי

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.estrongs.android.pop&hl=en_US

אם למישהו יש השגות/בעיות, אשמח לשמוע. הקבצים הם בפורמט MP3, והסיומת שלהם היא BIN, כי זה מה שמתחשק לוויז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

מקפיץ קצת.

יש חדש? נשבר כבר מהרס"ר הזה...

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...