Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיפור על תאונה, חוצפה ישראלית ומצלמת דרך.

Alkash
שימו לב! השרשור הזה בן 2227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אבי בן אדם לא צעיר, התקשר אלי נסער היום כדי לספר לי שהוא עמד באור אדום ברמזור כשמישהו נכנס בו מאחורה ושבר לו את הטמבון לכל אורכו, עצר לידו, ראה שמדובר בבן אדם מבוגר עם עברית חצי קלאץ', נפנף עם היד שלו אמר שאין נזק והמשיך לסוע למרות שאבי ביקש בפירוש לתת פרטים.

למזלי התקנתי ברכבו של אבי מצלמת דרך. במצלמה שומעים בפירוש את המכה ואז רואים את הרכב הפוגע עוצר מול אבי, רואים בפירוש את הבן אדם יוצא מהרכב ושומעים את כל השיחה עם אבי בה הוא מנפנף אותו ומסרב לתת לו פרטים. כמו כן במצלמה רואים שעל הרכב יש סטיקר של העסק בו עובד הצדיק.

כמה טלפונים לעסק והשגתי את המספר של הבן אדם.

תחילה אבי התקשר, הבן אדם צחק לו בפנים, אמר לו שלא יראה ממנו שקל וניתק.

לאחר כחצי שעה אני התקשרתי לבן אדם והסברתי לו בעברית חלקלקה שלצערי אבי לא יישם בכל שנותיו בארץ איך העניין הולך להתנהל מעכשיו. שיש לי הקלטות וידאו של הפגיע והקלטות שלו מצולם ומוקלט כשהוא מודה באשמה אך מסרב לתת פרטים.

דאגתי לציין בפניו שסירוב לתת פרטים אחרי תאונה זאת עבירה פילילית ומהר מאוד הבן אדם התאפס על עצמו והבטיח למחרת בבוקר לתת את הפרטים. ציינתי בפניו שאם לא יצור איתנו קשר עד 9 בבוקר אני הולך עם הסרטונים וההקלטות לתחת משטרה להגיש תלונה נגדו.

ככה שאל תתקמצנו על מצלמות דרך, זה שווה את הכמה מאות שקלים האלה שיחסכו לכם אלפים בעתיד.

אשמח לשמוע חוות דעת על דרך ההתנהלות שלי במקרה הזה, ואשמח עוד יותר לטיפים איך להמשיך להתנהל מול הבן אדם הזה האלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לגמרי מסכים איתך, מצלמות רכב ומצלמות בטלפון זה הביטוח הכי טוב שיש.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל דאגה. מחר ב-8:30 יש לו סים חדש.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא משנה, יש מספר רכב ותיעוד כך שניתן לקבל פרטים במשטרה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שלמרות שאתה צודק, הצד השני יטען שאין כלום כי לא היה כלום, ולפעמים אפילו כשיש הקלטות ברורות, גם בתי משפט יכולים לנפנף אותך, כך, שהלוואי ואני טועה, אבל הדרך עוד ארוכה אחרי מחר בבוקר.

תעדכן אותנו כאן בשרשור בבקשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, אני אמנם טיפה מרחוק,

אבל באמת רק טיפה.

מה קורה עם אנשים במדינה?

הרי אביו של פות״ש יכול להיות גם אבא שלי, צנחן שנלחם במלחמות ישראל מששת הימים בפריצה לעיר העתיקה ועד למלחמת לבנון הראשונה עם כל מה שבאמצע. כמעט נהרג בעצמו, שכל חברים ובני משפחה (שעל שם אחד מהם אני נקרא) - שיבוא איזה בן- **נה וידבר אליו ככה? כי הוא היום מבוגר? בזכות המסבוגרים האלה יש לאנשים פסולת כאלו את המדינה הזו לפעול בה. וככה הם בוחרים לפעול ולהתנהג?

חרפה ובושה.

צריך לבצע שינוי במעלה הראשונה. שינוי שכמותו עוד לא ידעה מדינת ישראל מימיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא אמנם חתיכת חרא, אבל לא כדאי להביא לביטוח שהוא ישבור את הראש מזה?

כי כמו שאמרו, אם זה בנאדם שיודע איך מערכת המפשט בישראל עובדת, ימרח אתכם כמו לא יודע מה ויבזבז לכם את הזמן, ואולי תיראו את הכסף עוד איזה שנתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי את ההתנהלות שלך, תמשיך לעדכן אותנו

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקומם.

לא לוותר לו, שווה להלחם על הצדק.

מה שכן, עדיף לא למרוח את הסיפור, לשאוף להגיע להסדר בהקדם האפשרי, בחוכמה.

לא ניתן לחנך בן אדם כזה, כמו רוב הישראלים במדינה.

עם זה צריך ללמוד לחיות, להתקיים ולהסתדר. אין ברירה. זה לא שבחו"ל המצב טוב בהרבה, ועדיין זו המדינה שלנו.

עומר :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...