Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיפור על תאונה, חוצפה ישראלית ומצלמת דרך.

Alkash
שימו לב! השרשור הזה בן 2250 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש גם מצלמה אחורית? כי לא הצלחתי כ"כ להבין.

זה שאתה יודע לדבר, זה טוב.

אבל אל תחשוב שהוא משקשק.

אנשים כאלה אולי מבינים מי עומד מולם, אבל ממש לא משקשקים.

לכן מה אני בא להגיד. תלונה במשטרה הכי טוב.

יש לך את המספר, שולחים בווטסאפ צילום של מסמך תלונה.

לדבר כמו ישראלי או ערס או עבריין עושה את העבודה, אבל לא מרתיע.

מה מרתיע?

משטרה. אף אחד לא אוהב לראות את פרטיו על מסמך תלונה במשטרה.

על אחת כמה וכמה כשרואים שזה לא איום "אלך למשטרה" אלא הוא תכלס הלך.

בהמשך צילום של הגשת כתב תביעה. אם העניין מסתבך

זה מרתיע.

לדבר כמו איזה ערס או משהו כזה עושה את העבודה לכמה דקות, זה הכל.

משטרה מרתיע.

אפילו אם יסגר מחוסר עניין לציבור.

עדיין להיכנס לווטסאפ, לראות תמונה שהגישו תלונה נגדך מסמך.

ויש גם חשיבה להמשך. לאחר, לכאלה הורים שאין להם בן שיודע לדבר קצת כמו ישראלי משופשף (נו, ערס, מה אנחנו מכבסים מילים).

תלונה במשטרה מחנכת אותם שפעם הבאה יחששו מעוד תלונה, ועוד תלונה, ועוד תלונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

במקומך, כשאני בכניסה לתחנת המשטרה, מתקשר לבן אדם, מודיע לו שאני בכניסה לתחנת המשטרה ומעוניין לשמוע ממנו מה הוא רוצה לעשות על מנת שלא אגיש את התלונה. כמובן שמבהיר לו שמיד לאחר הגשת התלונה, תוגש גם תביעה בבית משפט עם כל ההקלטות.

כמו שאמרו פה, אי אפשר לחנך אנשים כאלה.

במקרים כאלה, אני פשוט מאמין שהקארמה תעשה את שלה. יבוא יום והוא יתנהג בדיוק באותה צורה לבן אדם יותר גרוע ממנו, אולי אפילו איזה עבריין או ערס צעצוע שרוצה להוכיח את עצמו, והוא יפתח לו חור נוסף בגוף.

אחרי זה כמובן שכולנו נשמע על התקיפה הנוראית נגד אדם נורמטיבי וטוב-לב שלא עשה דבר רע מימיו.

אנשים כאלה מחליאים אותי וגורמים לי להצטער שאי אפשר לעשות RESET לאנושות.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיש תלונה במשטרה, כי משהו כאן מסריח,צד הפוגע היה צריך לתת פרטים ומיד אם לא נתן עד עכשיו אז יש בעיה.דווח גם לביטוח שלך וקבל המלצות.והצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן להתלונן, בדרך כלל אני לא כזה צדקן, אבל כאן הייתי הולך להתלונן בכל מקרה,

בפעם הבאה הוא יעשה זאת לעוד אדם (שיטת מצליח), יתלוננו עליו ואז הוא יראה שיש משמעות למעשים שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר למה שכבר נגרם ונעשה, הטיפ שלי יהיה להודיע לחברת הביטוח בהקדם האפשרי. ממש לשתף בכל השתלשלות האירועים.

זה לא אומר להתחיל תהליך תביעה עצמית או תביעה נגד אותו אדם, אלא רק כדי שיהיה כתוב איפשהו שהודעת על מה שקרה.

מעבר לזה, להתייעץ איתם בנוגע להמשך התהליך זה גם רעיון לא רע בכלל.

בהצלחה.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכתוב הרבה מילים שיוציאו את הכותב גבר, זה נחמד. השאלה מה קורה בשטח, האם הרשויות באמת עוזרות לאזרח? במקרה שלי לא.

יש לי רכב ישן שהחלטתי לבטח את הרכב בביטוח מקיף ומצלמת דרך. פגע בי נהג ערבי והנזק הוא לא גדול, כמובן שהתאונה מתועדת.

הלכתי למשטרת ישראל, ספרתי את הסיפור, הגשתי את צילום הסרטון וקבלתי את פרטי הנהג. אגב לאותו נהג לא היה ביטוח על הרכב, ולכן המקיף הציע 2 אפשרויות: לתקן ולתבוע את הביטוח שלי (ואז לא אהנה מהעדר תביעות), או לתקן ולתבוע אותו בבית משפט לתביעות קטנות. כי הביטוח אוהב לתבוע ביטוח ולא בני אדם. כלומר הוא יכול לתבוע בן אדם, אבל את הפיצוי כלשהו אולי אראה בעוד כמה שנים.

החלטתי לתבוע אישית את הנהג, ולא הצלחתי לאתר אותו. האפשרות הייתה או ללכת לשירות של חוקר פרטי ואז לאתר את בעל הרכב (בהנחה שהוא עדין גר במיקום שמעודכן במשטרה/משרד הפנים) או לוותר. אם תרצה לקרוא את כל התנהלות, הכל נמצא כאן.

לא ספרת מול מי אתה מתנהל, אני מקווה בשבילך שזה סתם אדם שאוהב לעשות שרירים ומיד מתקפל ולא נפלת על עבריין מלוקק כמו שאני נפלתי.

מאחל לך הרבה הצלחה מול הנהג הפוגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבי בן אדם לא צעיר, התקשר אלי נסער היום כדי לספר לי שהוא עמד באור אדום ברמזור כשמישהו נכנס בו מאחורה ושבר לו את הטמבון לכל אורכו, עצר לידו, ראה שמדובר בבן אדם מבוגר עם עברית חצי קלאץ', נפנף עם היד שלו אמר שאין נזק והמשיך לסוע למרות שאבי ביקש בפירוש לתת פרטים.

למזלי התקנתי ברכבו של אבי מצלמת דרך. במצלמה שומעים בפירוש את המכה ואז רואים את הרכב הפוגע עוצר מול אבי, רואים בפירוש את הבן אדם יוצא מהרכב ושומעים את כל השיחה עם אבי בה הוא מנפנף אותו ומסרב לתת לו פרטים. כמו כן במצלמה רואים שעל הרכב יש סטיקר של העסק בו עובד הצדיק.

כמה טלפונים לעסק והשגתי את המספר של הבן אדם.

תחילה אבי התקשר, הבן אדם צחק לו בפנים, אמר לו שלא יראה ממנו שקל וניתק.

לאחר כחצי שעה אני התקשרתי לבן אדם והסברתי לו בעברית חלקלקה שלצערי אבי לא יישם בכל שנותיו בארץ איך העניין הולך להתנהל מעכשיו. שיש לי הקלטות וידאו של הפגיע והקלטות שלו מצולם ומוקלט כשהוא מודה באשמה אך מסרב לתת פרטים.

דאגתי לציין בפניו שסירוב לתת פרטים אחרי תאונה זאת עבירה פילילית ומהר מאוד הבן אדם התאפס על עצמו והבטיח למחרת בבוקר לתת את הפרטים. ציינתי בפניו שאם לא יצור איתנו קשר עד 9 בבוקר אני הולך עם הסרטונים וההקלטות לתחת משטרה להגיש תלונה נגדו.

ככה שאל תתקמצנו על מצלמות דרך, זה שווה את הכמה מאות שקלים האלה שיחסכו לכם אלפים בעתיד.

אשמח לשמוע חוות דעת על דרך ההתנהלות שלי במקרה הזה, ואשמח עוד יותר לטיפים איך להמשיך להתנהל מול הבן אדם הזה האלה.

הרכב של העסק / חברת ליסינג כלשהי

למה צריך להתעסק עם העבריין צעצוע הזה.

פונים לעסק עם הצעת מחיר על עלות הנזק ודורשים תשלום. ירצו זאת בדו"ח של שמאי יעלה להם יותר.

מודיע לחברת הביטוח שלך על המקרה , לא מפעיל ביטוח בשלב הזה.

פונה למשטרה , לא שהמשטרה תעשה עם זה משהו.

מה מצב הצוואר / גב של אביך? אם חש בכאבים שיילך למיון לבדיקות . כככה יהיה תיעוד גם למקרה בו הנזק מחמיר.

ואז במשטרה מתיק נזק בלבד זה כבר הופך לתאונה עם נפגעים.

קצת יותר רציניים בטיפול אבל לא יותר מזה.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער לשמוע על מה שקרה לאביך.

אני בכל מקרה במצב כזה לא מוותר על תלונה במשטרה וכמובן להפעיל את הביטוח לאחר שיש לי את הפרטים של הנהג (תקבל אותם במשטרה כמובן.)

2017 Type R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבן אדם שקרא לי ערס, אני לא יודע מה עברך וכמה מכות בראש קיבלת בחייך, אני גם לא שופט אותך על מה שכתבת.

אבל, אני יודע שאני רחוק מלהיות ערס ואני לא איימתי ולא הרמתי קול על אף אחד. פשוט התקשרתי לבהמה ושפכתי בפניו עובדות ואת מה שהולך לקרות בעתיד הקרוב והרחוק לגבי מה שהוא עשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2250 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...