Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בצביעה עצמאית

din264
שימו לב! השרשור הזה בן 2247 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום יש לי לנסר קלאסיק,ועקב המצב הכספי איני יכול להרשות לעצמי לצבוע את הרכב את פחח עקב המחיר, אשמח להצעות איך לצבוע את הרכב באופן עצמאי .

והאם הספריי צבע מעורבב עם לקה? או הלקה בספריי ניפרד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה יגמר בצורה הבאה -

א. הלם

ב.צחוק היסטרי

ג.הלם נוסף

ד. תשלם לפחח בסוף שיקח יותר כי יצטרך לעבוד הרבה יותר לתקן נזק קודם.

מה מצבו של הרכב?

מה צריך לצבוע?

מה הצעת המחיר שקיבלת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

2800 לרכב שלם זה נמוך מאוד, מניח שזה לא כולל פחחות. גם איכות העבודה והחומרים במחיר כזה מוטלת בספק.

עם זאת, כמעט כל עבודה תהיה טובה יותר ממה שתגיע עם מיכלי ספריי.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם תיקח את העצה שלי

אבל אם מדובר בלנסר ישנה, נגיד שנת 2003, ומה שחשוב לך זה בעיקר שלא יגרם נזק נוסף לפח של הרכב עקב חלודה שתגיע ובטח הגיעה

ואתה גם לא רוצה להוציא הרבה כסף, ובעיקר שהמראה יהיה די טוב אבל לא מקצועי.

תעשה את מה שאני עשיתי עם פ'גו 206 ישנה שהיתה לי.

הגג היה דהוי ומתקלף, הטמבון הקדמי כנ"ל.

קניתי מלטשת פשוטה ב-200 שקל בהום סנטר, ליטשתי טוב טוב את הגג והטמבון.

שטפתי, נתתי לפח להתייבש.

למחרת, קניתי 3 פחיות צבע סופר לק של טמבור, צבע מצויין שטוב גם למתכת ועמיד בכל מזג אוויר.

קניתי כמה רולרים, עדיף רולר שעשוי מספוג מאשר משיערות.

וזהו - טבלתי בצבע, גלגלתי על הגג שכבה ראשונה, אחר כך שכבה ראשונה על הטמבון.

נתתי לצבע להתייבש, לאחר מס' שעות - שכבה שניה.

והרכב נראה פשוט מצויין! והחזיק ככה שנתיים נוספות.

חשוב רק לבחור צבע מתאים, במקרה שלי הרכב היה בצבע לבן ככה שלא נראו הבדלי צבעים משמעותיים

אבל לדעתי אפשר היום לקנות סופר לק מגוון - שמכינים לך לפי מניפת צבעים.

כולל מלטשת + רולרים + צבע אתה תצא עם פחות מ-450 ש"ח לכל העבודה.

אבל שוב, לא כל אחד רוצה או יכול.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביעת רכב עם רולר בחיים לא יכולה לצאת מוצלחת, כנראה שלסטנדרטים שלך (או המטרה שהצבת) זה הספיק.

אין קיצורי דרך בצביעה, או שהולכים לצבעי מקצועי או שלא עושים כלום. עם צבע במיכלי ספריי ובתנאים ביתיים לא תגיע לשום תוצאה משביעת רצון.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע, מדובר היה ברכב די ישן ומקולף עם תחילת סימני חלודה

התוצאה לא היתה כמו צביעה מקצועית, אבל בהחלט לא רעה, חבל שאין לי תמונות שלו.

בגדול - זה בהחלט הספיק, זה היה נראה כמו רכב עם צבע קצת דהוי אחר כך, אבל בהחלט נראה סביר פלוס.

ככה שאם הוא לא רוצה להשקיע אלפי שקלים, אני חושב שב-450 ש"ח וקצת עבודה וידיים טובות הוא יכול בהחלט לצאת עם תוצאה סבירה לעין.

אצלי הצבע החזיק שנתיים מצויין, אחר כך מכרתי את הרכב, מניח שהחזיק עוד שנה שנתיים בלי בעיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בצביעה עם בלון ספריי אפשר להגיע לתוצאה מצוינת אבל וזה אבל גדול צריך לדעת לצבוע

הנה דוגמה

צבע פשוט מחנות אבל לקה לקח יחסית טובה כדי שתעמוד בפוליש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסוי שעלה לי 2000 שקל!!! ויש לי ידיים טובות מאוד והשקעתי רק בשביל :לנצח את השיטה".

תרד מזה זה לא משתלם ויוצא ברוב המקרים על הפנים. (מצטער שלא הקשבתי אז כשניסו להוריד אותי מהרעיון).

אגב אצל הבני דודים אפשר לצבוע בזול.... זה לא יצא הכי מקצועי בעולם אבל ודאי עדיף מספריי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שהרכב שווה כמה אלפים ככה שלא שווה לשלם הרבה על צביעה, בגלל זה מחפש איך לעשות בזול או צבעי זול
גם אני ניסיתי לצאת בזול עם צביעה של הגג.. קניתי ספרי צבע אחד ושני לקות ב 210 שקל בטופ קולור, שייפתי קצת ואז צבעתי. יצא לא משהו בכלל. כמו מקודם.. סתם בזבזתי כסף וזמן. בדיעבד ממליץ לא לעשות ככה. יכולת כיסוי צבע מאוד חלשה. הרכב לנסר 2006 כסופה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקלפות הלכה ודהיית הצבע זאת מחלה של לנסרים בשנים 2004-2008, אין הרבה מה לעשות חוץ מלצבוע את הרכב שוב.

אפשר לעשות ווקס כל מספר חודשים כדי לנסות להגן על הצבע במידה והצבע עדיין במצב סביר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2247 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...