Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Suzuki Sx4 GLX האצ'בק 2011 המלצה

AvishayC
שימו לב! השרשור הזה בן 2250 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

קיבלתי הצעה לקניית רכב (דודה של אשתי) סוזוקי sx4 2011 ב40K

בכללי לא חשבתי להחליף כרגע רכב, אני נוסע על פונטו 2003, לפחות עד שיגיע ילד

התחתנו לאחרונה וילד זה בתוכניות הקרובות כך שחשבנו שאם ההצעה טובה אז נקדים את הרכישה

האם לדעתכם הדגם מצדיק את המחיר?

ואם אי אפשר למצוא חלופות טובות יותר בתקציב כזה?

חשבנו אולי על רומסטר 2011 או שברולט קרוז 2012

והכי חשוב אם למישהו יש נסיון עם הרכב הזה למשפחה של ילד או 2?

תודה רבה,

אבישי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, הרכב הזה עדין ברמות, לא בטיחותי גם לאחר שחבר שלי שעבר תאונה לא הכי חזקה מאחורה שקיפלה את הרכב לרמה של קופסת טונה ואחת שראיתי אחרי מכה אחורית בטמבון שגם ריסקה את הרכב, די עגלה ופשוטה מאוד ולכן גם מאוד אמינה.

ב 40 אלף היום יש רכבים חדשים יותר, שנוסעים טוב יותר ובטיחותיים יותר מהסוזוקי הזו.

מה חשוב לך ברכב? תגיד מה הקריטיריונים ונמליץ לך על מספר דגמים.

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי אני לא מכיר את הרכב הזה מספיק טוב כדי לחוות דעה עליו.

מה שכן אני יכול לייעץ בחום זה, אם אתה רוצה לשמור על יחסים טובים, תמנע מלקנות רכב ממשפחה וחברים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוזוקי אני ממליץ רק על סוויפט ,

לשברולט קרוז אל תתקרב , אוטו טוב אבל אין לו שוק ונמכר בזול ..

אני אישית ממליץ לך בתקציב הזה ללכת על טויוטה קורולה או הונדה סיוויק 09/10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

#2 - הגיע הזמן שתלמד: רכב שמתקפל בתאונה הוא רכב בטיחותי. בתנאי שהקיפול הוא באזורי קריסה ולא של כלוב הנוסעים.

ראה את הסרטון המפורסם של הוולבו 940 עם ה"פח השוודי" מול הרנו מודוס ה"מתקפלת כמו קופסת שימורים".

לענייננו: ה-SX4 נבחנה במבחני EuroNCAP בגרסתה הראשונה ב-2006 וקיבלה 4 כוכבים. ב-2011 מדובר בגרסה משודרגת שלא נבחנה במבחני ריסוק.

יכול לומר לך ששינעתי ב-SX4 דומה (דגם 2010, אבל סדאן) משפחה של 5 מבוגרים בלי קושי. כולל נסיעות שגרה במדרונות הכרמל.

מבחינת אמינות - רכב אמין ביותר. הרכב האמור עבר לבני ומשרת אותו - בינתיים למעלה מ-110,000 ק"מ ואפס תקלות.

בקיצור - זה סוזוקי טיפוסי: טיפה קטן לקטגוריה, אמין מאד, תוצאות מבחני ריסוק סבירות בהחלט לדורו, אבל - לשים לב - מדובר במבחנים של שנת 2006 שעברו בינתיים כמה גלגולים. איני יודע אם הוא קיבל חיזוק מבני (זה מסוג הדברים שבדרך כלל לא זוכים לפרסום), אבל קיבל מערכות בטיחות נוספות, כגון ESP. שים לב שאין אפשרות לביטול כרית האויר הקדמית הימנית, כלומר אין להתקין מושב בטיחות לילד ליד הנהג.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מול האופציות שהעלת אני ממליץ על הסוזוקי, בניגוד לרומסטר (החל מ 2011) יש לרכב גיר פלנטרי, ובניגוד לקרוז יש לו מחיר ונוחות נסיעה

אישית חשבתי על הדגם הזה אך מצאתי רומסטר ידני במחיר זול יותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה SX4 שלעצמו הוא רכב טוב. אמין, קל לאחזקה וגם נותן ביצועים סבירים למרות הכל.

לגבי ההצעה הספציפית: תלוי מה המחירון של הרכב, ומה מצבו הכללי (ק"מ, תאונות, טיפולים)

בגדול רכב לא רע למשפחה צעירה - רק צריך לשים לב שתא המטען של ההאצבק הוא לא מהגדולים (להכנסת עגלה למשל)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם על התגובות.

סה״כ רצונות מרכב אני חושב טריוויאלי

אמין בטחותי חסכוני

ומספיק גדול כדי לדחוף עגלה בבאג׳ז ובוסטר או שניים מאחורה

קורולה תמיד נראתה לי כאופציה טובה לקנייה

העניין הוא תמיד במחיר, אחרי בדיקה הבנתי שבתקציב הזה יהיה קשה למצוא משהו מעל 09

וזה מרגיש לי קצת ישן מדי

אז אני בעצם שואל האם זאת הבחירה הנכונה ב 40k?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק את התאמת הבגאז' לעגלה. לסוזוקי סדאן בגאז' גדול מאד, להאץ' לא.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קורולה לא בחירה נכונה בעיניי, היא נחותה מבחינת אבזור ובטיחות מרוב המתחרות שלה, ואין לה שום דבר מיוחד להציע חוץ מהסמל הנכון, יש לא מעט מכוניות אסיאתיות שיפגינו אמינות גבוהה ויכולות להתאים. יונדאי i30CW או קיה סיד SW הן אופציות לא רעות, סטיישן הרבה יותר פרקטי מסדאן בעיניי.

גם לנסר וסובארו אימפרזה נסחרות במחירים נמוכים יחסית, אני מאמין שבתקציב שלך תוכל לקבל רכב בן 5-6 שנים.

אם אתה לא אנטי צרפתיות, אני מאמין שגם ניתן למצוא פלואנס 2.0 במסגרת התקציב שיכולה להיות אופציה טובה גם כן.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2250 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...