Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיבוי אוטומטי של האורות בעת כיבוי הרכב - האם קיים מכלול שאפשר להוסיף? טויוטה קורולה 2017

Uri-V
שימו לב! השרשור הזה בן 2248 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

300 ש"ח זה לא נורא...

באותו מוסך אם היית שואל כמה עולה להחליף את הנורה בידית הילוכים התשובה הייתה מאוד קרובה.

לגבי הרעידות , רוב הסיכויים שזה מגיע מהצמיגים.

אז אני מניח שלא התקנת את הממסר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אכן לא נורא, פשוט מעצבן שיש את הרכיב אבל אף אחד במוסך לא מזכיר אותו במועד הזמנת \קבלת הרכב החדש .

בעודי יושב בחדר ההמתנה היום,לאחר שיחה עם נציג השרות ממנו קבלתי את הצעת המחיר ,ישב לידי עוד לקוח שהמתין לרכבו לאחר טיפול אני מניח.

קרא לי ושאל למה שלא אנסה להדביק את חיישני האור בנייר דבק ,מה שידמה חושך בחוץ ויפעיל את חיישן האור בבוקר.

מצד אחד ייתכן שזהו רעיון מבריק שיכל לחסוך לי 300 ש"ח והתקנה מקומית נוספת ,מצד שני ,אולי חיישן האור ממלא תפקיד נוסף כלשהו והדבקתו עלולה לגרום לתקלה כלשהי .

מסיבה כלשהי, נציג השרות חזר אליי כמה פעמים עם השאלה האם אני בטוח שאני רוצה את הממסר. שאלתי האם הממסר במלאי ונאמר לי שכן ,לאחר כמה דקות הנציג שב וחזר על השאלה וכעבור המתנה נוספת , שוב חזר על השאלה.

זה העלה בי חשד כלשהו שלא בטוח שאוכל לתאר אותו במילים,בסופו של דבר החלטתי לוותר על ההתקנה לפחות בשלב זה.

עריכה אחרונה על ידי Uri-V

תתייחס לאחר כפי שהיית רוצה שהאחר יתייחס אליך :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני די בטוח שחיישן תאורה משמש גם את בקרת האקלים, מה שאומר שאם תכסה אותו בקרת האקלים תעבוד כאילו אין שמש.

איך זה ישפיע בדיוק על תפוקה של בקרת האקלים - לא יודע, לא נסיתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה המהירה.

אם מישהו ניסה ,אשמח לדעת כיצד מושפעת בקרת האקלים.

תודה

תנסה, נזק בלתי הפיך זה לא יעשה.

במקרה הכי גרוע תצטרך להוריד 2 מעלות במערכת בקרת האקלים.. ביג דיל.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם החיישן מכוסה ובקרת האקלים "חושבת" שאין שמש, אזי יהיה צורך להעלות טמפ' ולא להוריד ,אם אני מבין נכון.

מקווה שבאמת לא יהיה נזק כלשהו לבקרת האקלים ו\או למערכות אחרות ברכב.

הטריק הזה רלוונטי רק בחודשי החורף,בשאר חודשי השנה,מצב Auto יעשה את העבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני די בטוח שחיישן תאורה משמש גם את בקרת האקלים, מה שאומר שאם תכסה אותו בקרת האקלים תעבוד כאילו אין שמש.

איך זה ישפיע בדיוק על תפוקה של בקרת האקלים - לא יודע, לא נסיתי.

לא בהכרח שמדובר על אותו חיישן.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה המהירה.

אם מישהו ניסה ,אשמח לדעת כיצד מושפעת בקרת האקלים.

תודה

האם ברכבך ניתן לכוון בנפרד את הטמפ' לצד הנוסע ולצד הנהג ? תבדוק בספר הרכב בבקשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן. ניתן להתאים טמפ' לכל צד בנפרד רק לאחר בחירת מצב מתאים ז"א הכיוון לא אוטומטי אבל כאמור,אפשרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור.במקרים כאלה חלק מייצרני הרכב נוהגים להתקין שני חיישנים לניטור של הקרינה הסולארית (קרינת השמש) אחד לצד הנוסע וחיישן נוסף במרכז הדשבורד וחיישן אור יום (סביבתי) נפרד עבור כיבוי/הדלקה של האורות.

הארה

1. קיימים גם חיישנים הכוללים בתוכם שני חיישנים כלומר גם חיישן אור יום וחיישן למדידת עוצמת הקרינה של השמש בגוף אחד.

2. במקרים מסויימים הייצרן מתקין חיישן קרינה סולארית בודד במרכז הדשבורד בעל זווית צפייה/ניטור רחבה של 180 מעלות במקום שני חיישני קרינה סולארית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני התקנתי אתמול בטויוטה פריוס כיבוי אורות אוטומטי - עלה לי 280 אחרי הנחה. בסך הכל זה סוגר לי את האורות בעת כיבוי הרכב וזה מה שהייתי צריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפותח השירשור: מהצד הפנימי של השמשה הקידמית, מימין לפתח יצאית אוויר לכיוון השמשה יש חיישן בצורת חצי כדור. תנסה לכסות אותו ותראה האם האור נדלק.

אישית לא ממליץ על הפתרון הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני התקנתי אתמול בטויוטה פריוס כיבוי אורות אוטומטי - עלה לי 280 אחרי הנחה. בסך הכל זה סוגר לי את האורות בעת כיבוי הרכב וזה מה שהייתי צריך.
במכוניות בהן בתצורה מקורית האור כבה עם סגירת סוויץ', יש מנגנון (כמו מצב נוסף בידית האורות) שמאשפר להשאיר אור דולק כשהסוויץ' סגור.

כשמתקינים "כיבוי אורות אוטומטי", נשארים ללא האפשרות הזאת. באוטו שלי לא הייתי מתקין את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2248 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...