Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לגבי רכב לפירוק

notato
שימו לב! השרשור הזה בן 2249 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום למומחים,

אני רוצה. למכור את הרכב לפירוק, השאלה מה צריך. לעשות קודם ואיזה אישורים. אני מבין שאני צריך ללכת למשרד הרישוי ולמלא טופס מתאים. השאלה האם אני יכול לעשות את זה אחרי שמכרתי את האוטו לסוחר רכבים או שאני חייב קודם ללכת. למשרד הרישוי. שאלה נוספת, איזה אישורים אני אמור לקבל מסוחר הרכב ועל מה. להחתים אותו? האם אני צריך להוריד את המספר לפני המכירה או שהסוחר יכול לעשות. את זה

אודה על תשובה מהירה

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול ללכת למשרד הרישוי ולמלא טופס הורדה מהכביש לאחר שכבר מכרת את הרכב, אבל עד רגע ההורדה מהכביש אתה עדיין אחראי על מה שנעשה עם האוטו, לפחות עד שתוכיח אחרת, וחובת ההוכחה עליך. הנוהל התקין זה להוריד את הרכב מהכביש, להוריד את המספרים מהרכב (אתה אחראי להשמדתם) ואז מכירה. אתה לא מחוייב לקבל מסמכים, אישורים או חתימה מהסוחר, אבל לא יזיק אם תעשה איתו הסכם מכירה.

עריכה אחרונה על ידי tanga
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב עם טסט יהיה לך עדיף למכור אותו כרכב לרוכש-הנבלות / מוסכניק הראשון שיבוא עם מזומן.

לפירוק תוציא ממנו כמה מאות אם זה רכב ישן, אלפייה אם זה רכב יחסית חדש.

בניגוד למה שהייתה מאמין - לא כל רכב הם קונים, גם בפירוק יש מבוקשים יותר ומבוקשים פחות.

כתלות ברכב שאתה רוצה לפרק יהיו שיגידו לך - תגיד תודה שאני מפנה לך אותו מהחנייה בלי תשלום ויהיו כאלו שינתקו לך בפנים.

בכל מקרה, אם החלטת על פירוק - תבדוק המלצות וכמה מוכנים לתת לך לפני.

אגב, כדאי גם שתקרא ותיהיה מודע:

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?610361-%D7%94%D7%99%D7%96%D7%94%D7%A8%D7%95-%D7%9E%D7%A2%D7%95%D7%A7%D7%A5-%D7%A8%D7%95%D7%9B%D7%A9%D7%99-%D7%A8%D7%9B%D7%91%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%A4%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%A7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין ומתוך סקרנות, איזה רכב זה

אם מדובר ברכב צרפתי (פיג'ו או סיטרואן) שלח לי הודעה פרטית לפני שאתה הורג את הרכב.

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות ועל הלינק שבהחלט נותן חומר למחשבה.

מדובר בסיטרואן פיקסו 5 מקומות 2007, ללא טסט. דיברתי עם סוחר שהציע 1000 וקבענו ליום שישי, אמר שיבוא עם גרר…. אחרי שקראתי את הפוסט בלינק אני לא יודע מה לעשות

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תעשב צעד פזיז מדי.

אם אין טסט ויש מי שרוצה את הרכב לנסיעה עדיף למכור לו.

אם לא עברו 3 חודשים ממועד פקיעת תוקף רשיון הרכב העברת הבעלות פשוטה ורגילה.

שלחתי לך ה"פ.

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שאתה זורק את הרכב לסוחר נבלות, צור עימי קשר.

שלחתי לך נייד בהודעה פרטית.

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2249 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...