Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הרכב הראשון שלי הגיע! מהם הדברים החשובים שאני צריך לדעת (קליאו טורבו ידני)

טירון רכבים
שימו לב! השרשור הזה בן 2257 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קרא את ספק הרכב (3).

אם תקפיד לא ללכלך את פנים הרכב, לא צריך לעשות כלום חוץ משאיבת אבק ומעבר של סמרטוט לח במקרים קשים. אל תתפתה לכל מיני חומרי ניקוי מיוחדים לחלק הפנימי.

מבחוץ - תלוי עד כמה זה מעניין אותך ועד כמה יש לך זמן. אני שוטף ידנית עם השמפו והווקס רסס+נגב של Sonax, עם אוסף של מטליותי ייעודיות. מוצרים מעולים. יישום הווקס אחת לחודש בערך דורש השקעה של זמן אבל התוצאה מרשימה.

שמן מנוע ומי קירור - קנה איזה גלון מכל אחד שיהיה לך בצד לכל צרה שלא תבוא אבל אל תחליף לבד שום דבר בתקופת האחריות - תן למוסך לשבור את הראש.

קנה את הנוזלים שמתאימים לתקן המצוין בספר הרכב.

למד ותרגל את בדיקת גובה השמן והמים, ובדוק אחת לחודש.

מעולה.

אלו המוצרים שאתה משתמש בהם?

http://www.autostore.co.il/site/Shop/cart.asp?depart_id=151426&detail_id=4676494&cart_id=59979023&UpgradeAmountNUM=1&UpgradeAmountBOO=1&couponNUM=

הכנס לתת-פורום אסתטיקה לרכב, יש שם יותר חומר ממה שתוכל לקרוא.

אין לך מה להתעסק ברכישת חלפים ושמן לבד בשלב זה, אבל כן כדאי שתאתר מוסך מורשה קרסו מומלץ, חפש המלצות בפורום ו/או פתח שירשור נפרד בפורום הטכני. בהחלט יש ברשת מוסכים טובים ויש כאלה שלא.

וזכור, בתחנת דלק קונים רק דלק.

תודה רבה על הטיפים, אני אכן אפתח שרשור לגבי מוסך מורשה קרסו מומלץ כשיגיע מועד הטיפול או כשזה יהיה רלוונטי (מקווה שזה יהיה רק במועד הטיפול טפו טפו טפו חחח) :)

קודם כל תתחדש!קנית רכב מעולה.

לגבי ההרצה, תבצע אותה בדיוק כמו שמגדיר יצרן הרכב. לא תמיד החברה בסוכנויות יודעים שצריך.

לגבי שמן, ממליץ לא לקנות שום דבר בתקופת האחריות. לפי ניסיון שלי, המוסכים לא מתים על זה שתבוא למסעדה שלהם עם סנדוויץ' מהבית, גם אם בסנדוויץ יש רוסטביף.בתקופת האחריות תטפל כנראה במוסכי היבואן ולכן אני לא ממליץ לתת להם סיבות אפשריות להתנער מאחריות במידה ותזדקק לה. כנל לגבי שאר הנוזלים.תיהיה במעקב ובמידה ותראה ירידה לגובה שמתקרב למינימום פשוט תגיע למוסך.אל תוסיף שום דבר לבד.

תודה רבה!

אין בעיה אני לא אשבור את הראש ואתרכז יותר בלהנות מהקנייה בשלב הזה, דווקא מתאים לי :wink:

עריכה אחרונה על ידי טירון רכבים
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2257 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...