Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה שאלות לגבי רכב גדול משומש(10 מקומות)

yeshuruna
שימו לב! השרשור הזה בן 2230 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מעוניין לקנות רכב גדול משומש לצרכים פרטיים (נסיעות משפחתיות)

מטבע הדברים, הרכבים הרלוונטיים ברובם שמשו כרכבי הסעות/משטרה/הובלות.

אשמח להמלצה על דגם מסויים שאפשר למצוא במחיר סביר ובמצב טוב.

ראיתי רכבי פולקסוואגן קראפטר (נראה לי שהמנוע TDI שני ליטר), איך האמינות של הרכב הזה?

רכבים כאלה עם 300,000 קילומטר זה סוס מת? או שאין להם בעיה עם קילומטרג כזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פחות חשוב איזה רכב תקנה - כל הרכבים שאתה רואה הרבה על הכביש אצל מובילים ומסיעים, ישמשו אותך הייטב בשימוש פרטי.

במקום לחפש דגם מסויים, חפש בין כולם כאלה שהם עד יד 2, עדיפות כמובן לקילומטראז' נמוך, אבל מה שהכי חשוב - שהרכב שמור מאוד וטופל כל ימיו במוסכי רשת היבואן.

לטעמי, ממש לא חשובה שנת הייצור בהקשר הזה, אלא מצב הרכב.

ברכב כזה, 300,000 ק"מ זה אמצע החיים של רוב המכלולים , כך שזה לא צריך להטריד אותך.

תביא כמה דוגמאות, ואז יהיה יותר קל לעזור לך.

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם רישיון B (מכל השנים) וגם עם רישיון C1 שנעשה אחרי 2007 אי אפשר להסיע 10 נוסעים אלא רק 8 + נהג.

אם אין לך רישיון מתאים, תחפש רכב 9 מקומות עד 3500 קילו - פולקסוואגן טרנספורטור או סיטרואן ג'אמפי או משהו בסגנון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שוקל להוציא רישיון D3 לצורך העניין (כמובן שכל הנושא עדיין בבדיקה של עלות מול תועלת) .

לגבי דוגמאות, כמו שאמרתי אני עדיין בשלבי גישוש ראשוניים, כרגע אני חושב על 3 אופציות:

1.

פולקסוואגן קראפטר - נראה רכב מרווח ויחסית לא יקר, מבית טוב.

2. רנו טראפיק מהשכרה - מחירים יחסית טובים - אמינות מפוקפקת.

3. טרנזיט - סוס עבודה, אבל עדיפות נמוכה כי קשה להשיג עם קילומטרג וגיל סבירים.

4. גמפי - מחיר טוב, אמינות מפוקפקת, קטן ייחסית...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2230 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...