Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיר dsg7 dq200 - כיצד הקלאצים פועלים והמלצה לתוכנה לגיר הנל

gal_bo
שימו לב! השרשור הזה בן 2230 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

אחרי חיפושים באינטרנט אני מנסה להגיע לתשובה לגבי השאלה : כיצד הקלאצים מתחברים בגיר dsg7 עם קלאצים יבשים.

מדובר בסיאט לאון fr 1.8 mqb אך זה תקף לכל גרסאות הגיר הנל,

האם הקלאצים מתפקדים כקלאץ רגיל בעל שמש כמו בכל גיר ידני מסורתי?

כלומר בהיעדר לחץ מהבוכנות שדוחפות את המזלג של הקלאצים בגיר הנ״ל, הקלאץ מחובר?

או

כאשר הבוכנה מפעילה לחץ על המזלג של הקלאץ בגיר הנ״ל , אז הקלאץ מחובר ?

לא קיבלתי תשובה סופית, אבל ההגיון ואופי פעולת הגיר כך , שבמצב נוכחי מכין כבר את ההילוך הבא, ולכן אני מעוניין להבין אם הלחץ ההידראולי שדוחף את הבוכנות למזלגות של קלאץ 1 ו 2, אחראי להפרדה או להצמדה של אותו קלאץ שנלחץ?

בגירים הרטובים פעולה זו אחראית לחיבור הקלאץ .

בנוסף, מלבד התוכנה לגיר שמשווקת על ידי פיטשטופ לגיר, והתוכנה שE&A משווקים, האם קיימות תוכנות נוספות בארץ?

אילו חברות מאפשרות נסיון עם התוכנה על מנת להבין אם אופי התוכנה מתאים ?

המלצות מנסיון על הגיר dq200 , איזה תוכנה מומלצת ?

יש בארץ רכבים כאלו עם אותו גיר , שהוציאו מעל 350-400 כס , האם למישהו ידוע עניין האמניתו ברכבים כאלו? מה שינו בתחום הגיר אם בכלל?

תודה ,

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך תוכנות כמו APR לגיר ולמנוע שהם המומלצות, אבל הם תוכנות מדף. בכל מקרה לא מומלץ לשפר DSG7 יותר מדי למרות שיש המון אנשים שעשו את זה מבלי תקלות. אני עם איביזה 1.2 וכבר אני בקלאץ השני, ללא תוכנה. לגבי שאר השאלות חכה לחברי פורום אחרים כי אין לי מושג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב כבר עם תוכנת מנוע של apr , אך לא קיים לAPR תוכנה לגיר הזה,

פיטסטופ משווקים תוכנה של חברה שנקראת TVC אם איני טועה, ואין אפשרות לנסיון עם התוכנה הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב כבר עם תוכנת מנוע של apr , אך לא קיים לAPR תוכנה לגיר הזה,

פיטסטופ משווקים תוכנה של חברה שנקראת TVC אם איני טועה, ואין אפשרות לנסיון עם התוכנה הזו.

לפי דעתי לא מומלת לשלב בין תוכנה מסוג X ותוכנת גיר מסוג Y. מבאס שאין לAPR תוכנה לDQ200, כי הם מפרטים ממש טוב מה הם שינו בתוכנה בDQ250 וזה נותן תחושה של להכיר את התוכנה ממש מקרוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים אבל זה לא הנושא כרגע, בכל אופן תודה,

אשמח לשמוע מבעלי נסיון , כיצד הקלאצים עובדים בגיר הזה, בשאלות בתחילת השרשור, והאם קיימות תוכנות נוספות לגיר הזה בארץ,

המטרה שלי להבין אם וכיצד התוכנה תשפיע על הגיר .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שהבנתי מהסרטון הזה :

אכן הבוכנות ההידראוליות משמשות להצמדה של הקלאץ' הפעיל. יש בזה גם היגיון, כי תמיד קלאץ' אחד לפחות צריך להיות פתוח, ולפעמים שניהם (מצב ניוטרל). כך שאם היו הולכים על האופציה ההפוכה - הצמדה באמצעות קפיץ' והפרדה באמצעות בוכנה, לא היו חוסכים כלום, עדיין כל בוכנה הייתה צריכה לעבוד כ-50% מהזמן, וזה רק היה מוסיף עוד סיבוך וחלקים למנגנון.

בגיר חד מצמדי הגיוני שזה הפוך, כי הבוכנה צריכה לעבוד רק בזמן החלפת הילוך להפרדה רגעית.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2230 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...