Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה בגיר מרצדס ויטו 2016

yash
שימו לב! השרשור הזה בן 1892 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צהריים טובים לכולם!

הבוקר שהתחלתי לנסוע עם הרכב הרגשתי שהוא מושך הילוכים כמו כן המצב הידני לא עבד. ולא הצלחתי להעביר הילוכים מההגה. ניסיתי קיק דאון ולא העביר הילוך אחורה. ככה במשך 20 קילומטר בערך. יש לציין שלא נדלקה שום נורה. בצהריים בהנעה מחודשת הבעיה נעלמה כלא הייתה, השאלה אם יש עניין לשרוף זמן וללכת לחבר את הרכב למחשב (הרכב באחריות) או לחכות עד שיקרה שוב אם בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט. רקורד של התקלה נשמר, וסריקה אמורה להראות מה ארע.

עדיף לבדוק ולתקן עכשיו כשהמצב לא חמור, מאשר להגיע על גרר בהמשך.

בכל מקרה, אשמח אם תעדכן על הממצאים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב, עדכון: שמתי הבוקר את הרכב לבדיקת מחשב במוסך מרצדס ראשון לציון, חיברו למחשב ולא מצאו שום תקלה, אמרו שאולי יש קשר לזה שהמפלס נוזל אוריאה היה נמוך, לא נשמע לי הגיוני כי זו לא הפעם הראשונה שהמפלס של הנוזל אוריאה נמוך ואף פעם הרכב לא הגיב ככה. בכל אופן הם עדכנו תוכנה למנוע ולגיר, ושחררו אותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב, עדכון: שמתי הבוקר את הרכב לבדיקת מחשב במוסך מרצדס ראשון לציון, חיברו למחשב ולא מצאו שום תקלה, אמרו שאולי יש קשר לזה שהמפלס נוזל אוריאה היה נמוך, לא נשמע לי הגיוני כי זו לא הפעם הראשונה שהמפלס של הנוזל אוריאה נמוך ואף פעם הרכב לא הגיב ככה. בכל אופן הם עדכנו תוכנה למנוע ולגיר, ושחררו אותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 11 חודשים מאוחר יותר...

בוקר טוב חברים יקרים!

הקפצה של השרשור

הרכב עם 60 אלף קילומטר.

בתקופה האחרונה התקלה חזרה, אחרי לילה במקומות קרים מאוד, בנסיעה הראשונה הגיר לא סוחב, המנוע נכנס למצב בטוח, לא עולה מעל 3 הטורים, וגם כשאני לוחץ על הצבע הגיר הוא לא נכנס למצב ידני, ולא נותן לי קיק דאון. בדרך כלל אחרי נסיעה קצרה כיבוי והדלקה והכל תקין. אתמול לא עזר כיבוי והדלקה, וגם נדלקה נורה כתומה של תקלה, אחרי נסיעה ארוכה ומנוחה של האוטו למשך כמה שעות הנורה נשארה דלוקה אבל הרכב נסע רגיל. והבוקר הנורה כבתה.

מישהו שמע על תקלה ידועה בגיר הזה? ומה היא יכולה להיות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1892 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...