Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ - האם כדאי לבקש להישפט על דו"ח חניה (פרטים בפנים)?

שימו לב! השרשור הזה בן 2258 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סיפור מהחיים

התגוררתי בתל אביב. בא בערב מאוחר אין חניה. מסתובב חצי שעה, מת להשתין. קורה.

בא ליד הבית יש צ'טלבות T אומר אחנה על הסיבוב אעלה אתרוקן ואמשיך בחיפושים. אין הפרעה לתנועה לא לאלה ולא לאלה.

בדיוק מסתובב פקח. קורא לו מסביר לו , אומר לי בסדר.

עולה חוזר יש דו"ח ברירת קנס / משפט.. הפקח עוד באיזור בא אליו ושואל מה הסיפור והוא במתק שפתיים מכחיש. אומר לו ניפגש במשפט, תזכור את המקרה.

יאללה נלך למשפט

הקראה מודה בעובדות לא באשמה

ישיבה נוספת בא הפקח מספר את סיפורו אני חוקר לא מצליח להוציא ממנו שהתיר לי להחנות לרגע.

השופט כבר אחרי פנסיה יושב בבית המשפט לעיניינים מקומיים למלא את זמנו, בטח הוא יבין בעיות דחופות במתן שתן .

מסיים את סיפורי , רוצה התובע להתחיל לחקור , אומר השופט אין צורך .

א ני יכול להרשיע אותך בחניה בצומת לפני מעבר חציה על אדום לבן תבחר.

אומר לו כל אלה בטלים כי הפקח התיר לי והוראת פקח גוברת על הוראת תמרור.

אומר לי השופט , לא הוכחת כי הפקח קיבל סמכות של שוטר.

הפקח עוד באולם מבקש לחקור אותו בשנית אומר שהוא אכן הוסמך.

מבסוט.

השופט שניה רגע מעלעל בתקנות התעבורה ומקריא לי את חלקה של תקנה 23

(ב) הציות כאמור חובה הוא אף אם ההוראה או האות הם בניגוד לתקנות או בניגוד לתמרורים או להוראות כלליות אחרות בענין סדרי תנועה שניתנו על ידי כל רשות מוסמכת לכך.

ואז השופט מסביר לי פה לא הייתה הוראה של הפקח , אלא ביקשת ממנו רשות,ולא היה בסמכותו לתת לך אותה.

נו שויין

במקום 250 ש"ח קנס אותי הנבז ב 350 ש"ח

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסור גם להחנות בכחול לבן פחות מ12 מטר? ראיתי המון מקומות שיש בהם כחול לבן ואולי אחרי 1-2 מטר ואפילו פחות, מעבר חצייה

אז מותר.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2258 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...