Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימוש באזיקון בתא המנוע

kfirg
שימו לב! השרשור הזה בן 2252 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם יש בעיה בזה שחיזקתי עם אזיקון את החתיכת מתכת שבתמונה סביב הדאון פייפ ?

למה האילתור ? כי החתיכת ברזל הכסופה יותר מידיי קרובה למאווררים ולפעמים קורה מצב שהיא נוגעת במאווררים וזה יוצר רעש נוראי וכמובן שלא תקני.

צירפתי תמונה כדי להמחיש את המצב.

20180218_124419.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

התמונה משום מה לא נפתחת.

אם האזיקון מעוגן לאיזור חם (וגם אם לא), הוא לא יחזיק מעמד ( באזור חם הוא יחזיק פחות).

במידה והאזיקון הוא מחברה ידועה כגון טייראפ הוא יחזיק יותר, אבל תצפה ליותר מזה.

ההחבק נוטה להתייבש והנעילה שלו נשברת, בעולם התעופה גם משתמשים בחבקים אבל לא בתור פתרון עיגון יחיד, אלא בתור תוספת לחבקים ממתכת.

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מהמר שתוך 2-3 נסיעות גג האזיקון הזה נמס.

מדובר על חלק פלסטיק שנוגע במתכת שמגיעה ל 700 מעלות.

אתה אופטימי, האזיקון הזה יותך תוך דקות בודדות.

אני לא מזהה מה זו החתיכת מתכת הזו (מגן חום?) או למה אתה לא נוסע עם down pipe מקורי, אבל אזיקון פלסטיק זה הדבר הכי גרוע שאפשר לשים שם.

נסה להוציא / לעקם את החתיכת מתכת הזו או שתאלתר חוט ברזל.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי הרכב משופר , זה למה אין דאון פייפ מקורי.

בכל אופן ניסיתי לדחוף טיפה את המתכת עם לום אבל אין יותר לאן לדחוף כי הדאון פייפ חוסם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

ישנו חבק עם אותה צורה עשוי מחומר מתכתי, הוא אמור להחזיק גם מבחינת עמידות לחום וגם מבחינת חוזק.

את השם אני אינו יודע אבל משהו בסגנון הזה..http://www.ligum.co.il/Clamps-L5.html

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי כמה דאון פייפים בחיים, ואני באמת לא מצליח להבין מהתמונה מה בדיוק עשית, יש מצב אתה מביא פירוט או תמונה יותר ברורה מה בדיוק הולך שם?

אם האזיקון נוגע באגזוז אז מן הסתם הוא לא יחזיק אפילו כמה דקות.

מה אתה רוצה להרים שם בדיוק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2252 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...