Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה 3 2014 גלגל אחורי מתחמם

ר.ש
שימו לב! השרשור הזה בן 2253 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום ,

שמתי לב שאחרי נסיעה הגלגל האחורי בצד של הנהג מתחמם , פניתי למוסך ושם אמרו לי שצריך להחליף

את המכלול שבו יושבות הרפידות , מתברר שהוא נתפס ולא משתחרר אחרי לחיצה על הבלם.

אין ריח של שרוף או עשן

חיפשתי קצת באינטרנט על החלק הזה והוא עובד על לחץ שמן ויכול להיות כול מיני סיבות מדוע זה לא מתפקד

כמו שצריך .

אני לא כלכך סומך על מוסכים , הפתרון שאמרו לי שצריך להחליף את כול החלק (ללא הרפידות שהחלפתי כבר

לפני חודש) ושזה יעלה לי 1500 ש"ח וזה אפילו לא עבור חלק חדש אלא חלק משומש.

נדמה לי שהשם של החלק זה קליפר אחורי.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה והרכב עבר טיפולים עד היום במוסך היבואן, סיכוי גדול שזה יכוסה במלואו ע"י רצון טוב שכן זוהי אינה תקלה הקשורה להרגלי הנהיגה, ופעמים רבות היבואן הזה לוקח זאת על עצמו.

אצלנו (עם אותו יבואן) הוחלף מדחס מזגן ללא עלות לאחר שנה מתום האחריות (העלות היתה אמורה להיות באיזור 3500 שח).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שרצים להחליף צריך לפתוח את הקאליפר התפוס ולגרז את המובילים שעליהם נע הקאליפר בגריז יעודי ורוב הסיכויים שהבעיה תיפתר!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

היי,

שאלה לפני הכל: איך שמת לב שהוא מתחמם?

מרכז שירות שי לי - מורשה יבואן לרכבי פורד ומאזדה. רחוב היוזמים 12 אור יהודה, טלפון: 03-5333082
מוסך הסדר לחברות הביטוח מגדל, מנורה, ביטוח ישיר, 9 מליון, איילון, שירביט וליברה.
לחנות האונליין של שי לי עם הנחות ומבצעים לחצו כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אני חושד במוסך , כי הסתכלתי ביוטיוב באנשים שהיתה להם בעיה עם הקליפר וראיתי שהם מסדרים אותו עם זה

בניקוי של חלודה או בטיפול בחלק כמו שמאור30 הציע ללא צורך בהחלפתו וזה עורר בי את החשד שהמוסכניק מחפש פתרון

מיותר שיעלה לי הרבה כסף....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

כמו שאמר מאור, מתחילים בגירוז של המובילים, לפני שמחליפים.

מרכז שירות שי לי - מורשה יבואן לרכבי פורד ומאזדה. רחוב היוזמים 12 אור יהודה, טלפון: 03-5333082
מוסך הסדר לחברות הביטוח מגדל, מנורה, ביטוח ישיר, 9 מליון, איילון, שירביט וליברה.
לחנות האונליין של שי לי עם הנחות ומבצעים לחצו כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2253 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...