Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות בבחירת קראוסאובר למשפחה צעירה-סוזוקי קרוס,xv,פיגו 2008.

adiel11
שימו לב! השרשור הזה בן 2249 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

לאחר המתנה ממושכת של בחירה ורכישת רכב,הגיע הזמן תכף מתרחבים.

ברשותי עומד תקציב של 80-70k.

עד כה באמת שלא הצלחתי לגבש דעה לאיזה רכב לקנות.

אני ואישתי הסתובבנו במגרשים שתראה ותתרשם מהרכבים,כי בעיקר היא תשתמש ותנהג בו.

אני יודע שאפשר להסתדר עם רכבי סופר מיני אך בגלל חשיבה על העתיד וגדילת המשפחה ישר קפצנו למשפחתיות וקרוסאובר.

בגדול אישתי מבחינת סדאן שללה על הסף

טיוטה קורולה

אי 35 ו25.

הונדה סיוויק נמוכה מידי(גם בן משפחה עם 2 קטנים הצביע על החסרון הזה)

מאזדה 3 מבחינתי מובילה אך צפופה קצת מאחור ותא מטען עם פתח צר.

לגבי הקראוסים.

אני מאוד אהבתי את הסוזוקי.

אישתי את הפגו.

והxv היה נחמד לשנינו.

מה שחשוב לנו.

1. בטיחות ונוחות

2.צריכת דלק נמוכה ואמינות.

3.ביצועים ושאר פינוקים.

על מה הייתם ממליצים מבין השלושה או בכלל,לפי סדר החשיבות.

נ.ב.

ראיתי בטרייר מוביל שיש מבחר מהרכבים הנח עם נתונים דומים וכאלה שייכנסו בתקציב.

תודה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

AmpTw/Mid: genesis st60 AmpWoofer:celesrta fa 2150x AmpSub: jbl GTO 601.1

Tw: hybrid audio legatia l1v2 Mid: hybrid audio legatia L3 Woofer: focal k2p Sub: jbl GTO 2104bp

HU:Alpine CDA 9887 SQ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר על רכב מיד שניה, אז אני יכול להעיד על הסוזוקי בלבד:

אמינות גבוהה מאד (המנוע הוא ירושה מה-SX4).

תיבת ההילוכים הרציפה מסרסת את הביצועים, אבל מביאה לחסכון משמעותי בדלק. הצריכה שלי בשימוש מעורב (חיפה - קריות - עכו) כ-12-13 קמ"ל, בנסיעות בין עירוניות ארוכות מגיע ל-14-15 קמ"ל עם רכב עמוס.

בטיחות 5 כוכבים בקריטריונים של זמן השקתו (2013) - ברכב בגיל הזה אל תצפה לבלימה אוטונומית, תיקון סטיה מנתיב ושאר מערכות בטיחות שהופיעו ברכבים עממיים רק בשנה - שנה וחצי האחרונות.

נוחות תלויה בישבן שלך ושל אשתך. אני מרוצה ממנו - אבל ני זה לא אתה.

פינוקים - בדגם המאובזר יש חישוקים קלים, מפתח קרבה, בקרת אקלים, מראות מתקפלות (בלחיצת כפתור, לא אוטומטיות), בקרת שיוט, TPMS, אלה העיקריים שעולים לי בראש בשליפה. מבחינת מערכת שמע יש מערכת בסגנון הישן מופעלת כפתורים וללא מסך גרפי - לצרכים שלי היא מצויינת, אישית אני מעדיף אותה על פני מערכת מופעלת מגע שקשה לתפעל בנהיגה. יש BT מצויין עם זכרון ל-20 מספרים בחיוג קולי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה המפורטת!

כמובן שעל רכב יד שניה,בתקציב הזה.

בגדול זה בערך הציפיות שלי מהרכב הבא,מערכות בטיחות אקטיביות לא ייכנסו במודלים שבתקציב.

Tw: hybrid audio legatia l1v2 Mid: hybrid audio legatia L3 Woofer: focal k2p Sub: jbl GTO 2104bp

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי.

היה לי נסיון מר עם פיגו 2008

קיבלתי אותה חדשה מחברת ההשכרה עם 6000 ק"מ וחצי שנה על הכביש.

נסיעה למצפה רמון ו5 ק"מ לפני עובדת המנוע פשוט "כבה" תוך כדי נסיעה.

ג'יעג'עתי אתו עד לתחנת הדלק (מחשש לפירוק הרכב ע"י מפרקים מקומיים) ומשם על גרר לחברה. לא יודע מה היתה התקלה אבל זה היה הזוי.

מבחינת תצרוכת דלק: אחרי 370 ק"מ נכנסו 42 ליטר. תעשה חשבון לבד

כוח?? אין לו. זה מנוע 1200 חלש יחסית

מרווח פנימי? אם זה לאישה ו2 קטנים יתכן ויספיק לה

בו בטח ליבי ונעזרתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובה.

גם אני חששתי מהמוניטין של הצרפתיות,אבל אמרתי אולי במודלים מתקדמים יותר זה פוחת.

איזה מודל הוא היה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מבין שבתקציב שלך הדגם שהוא כנראה מדבר עליו (1.2 וחלש אני משער שמדובר בגיר הרובוטי ובמנוע האטמוספרי) לא ממש רלוונטי, די בטוח שהתקציב שלך יתאים לרכישת הדגם עם מנוע 1.2 טורבו וגיר אוטומטי 6 הילוכים, שיסחוב ככל הנראה טוב יותר מה-XV ומהקרוסאובר.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מבין שבתקציב שלך הדגם שהוא כנראה מדבר עליו (1.2 וחלש אני משער שמדובר בגיר הרובוטי ובמנוע האטמוספרי) לא ממש רלוונטי, די בטוח שהתקציב שלך יתאים לרכישת הדגם עם מנוע 1.2 טורבו וגיר אוטומטי 6 הילוכים, שיסחוב ככל הנראה טוב יותר מה-XV ומהקרוסאובר.

אכן אני מדבר על 1.2 טורבו,זה הדגם שמדובר.

חבל שהוא לא ציין את הדגם הספציפי.

לגבי ביצועים זה חשוב אבל פחות,שאר הפרמטרים חשובים יותר כמו בטיחות ואמינות.

איך הפגו(עם כל המוניטין המפוקפק של הצרפתיות) ביחס ליפניות הנל?

עריכה אחרונה על ידי adiel11

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי לא הייתה פג'ו באופן אישי, הייתה לי רנו ולהורים שלי הייתה רנו (שני דגמים שונים כמובן) והיינו מרוצים, אין זה כמובן אומר יותר מדי על פג'ו, אבל בהחלט בשנים האחרונות האמינות של הצרפתיות טובה בהרבה (יכול להעיד לפחות על הרנו שנכנסנו איתן רק לטיפולים למוסך), ולפי מה שאני קורא ברשת ובפורום, ה-208 שחולקת מכלולים משותפים רבים עם ה-2008, לא סובלת מבעיות מיוחדות.

ממליץ בלי קשר, לבצע נסיעת מבחן על הדגמים הרלוונטיים.

אגב, עם כל מוניטין האמינות הלא מפוקפק של היפניות, היו תלונות על צריכת שמן מאוד גבוהה בסובארו XV.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי לא הייתה פג'ו באופן אישי, הייתה לי רנו ולהורים שלי הייתה רנו (שני דגמים שונים כמובן) והיינו מרוצים, אין זה כמובן אומר יותר מדי על פג'ו, אבל בהחלט בשנים האחרונות האמינות של הצרפתיות טובה בהרבה (יכול להעיד לפחות על הרנו שנכנסנו איתן רק לטיפולים למוסך), ולפי מה שאני קורא ברשת ובפורום, ה-208 שחולקת מכלולים משותפים רבים עם ה-2008, לא סובלת מבעיות מיוחדות.

ממליץ בלי קשר, לבצע נסיעת מבחן על הדגמים הרלוונטיים.

אגב, עם כל מוניטין האמינות הלא מפוקפק של היפניות, היו תלונות על צריכת שמן מאוד גבוהה בסובארו XV.

לקרוב משפחה הייתה אימפרזה עם התופעה של צריכת שמן מוגברת,למעט הוספת שמן לא היה בעיות מיוחדות במשך שנתיים.

גם אני התרשמתי שהאמינות של הצרפתיות במגמת שיפור,אבל קשה לחזות איך הן יזדקנו.אני מתכנן להחזיק את הרכב לפחות 3 שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריכת שמן ברכב צעיר יחסית היא לא דבר תקין בעיניי, ברכב מזדקן שעשה כבר 200 אלף ק"מ, כנראה יהיה יותר מקובל בעיניי.

מעבר לכך, אין שום סיבה (בעיניי) שהרכב לא יחזיק אצלך ללא בעיות שלוש שנים וגם יותר מזה, כל עוד תדאג לתחזק אותו כמו שצריך (והנ"ל נכון לכל רכב של כל יצרן). בנתיים ה-208 משווקת כבר כמה שנים ואין בעיות ידועות מבחינת הזדקנות, כך שאני לא צופה בעיות גם ב-2008.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נכון שרכב חדש לא אמור לצרוך שמן בכמות מוגברת.

אך אם יש מגמה בכמה מנועים מסויימים אולי לטווח הקצר זה לא יהווה בעיה אך לעתיד הארוך אין לדעת ולפי ידיעתי אי אפשר לבחון את זה כי אין מספיק מזדקנים על הכביש.

כמובן שרכב חייב לקבל תחזוקה שוטפת בזמן אין על זה וויכוח.

חוץ מהזדקנות יש כל מיני רכבים עם בעיות הראשונה שקופצת לראש זה בעיית הdsg.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2249 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...