Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השתתפות עצמית ופרמיה מוגדלת

שימו לב! השרשור הזה בן 2252 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

לפני כחצי שנה עשיתי תאונה עם הרכב, הסיפור בקצרה הוא שהרכב השני נכנס לצומת למרות שהיה לו תמרור עצור, אני לא הספקתי לעצור ונכנסתי בו מהצד. מצורפת תמונה שמסבירה את העניין. הניסאן יצא מאיפה שבתמונה עומד האיסוזו.

בעת הפגיעה אני נסעתי בנתיב השמאלי, מימיני נסע רכב נוסף שהסתיר לי את הרכב שיצא מבלי לתת זכות קדימה, אך מכיוון שהרכב מימיני ראה אותו הוא עצר ואני לא...

מיד לאחר התאונה הפעלתי את הביטוח שלי, מסרתי להם את כל הפרטים, תיקנתי את האוטו וקיבלתי החזר פחות השתתפות עצמית ועד כל מיני חיובי שקרכלשהו... עכשיו אני צריך לחדש ביטוח והפרמייה יקרה יותר כמובן.

שאלות:

1. האם אני יכול לקבל החזר מהנהג השני (או הביטוח שלו) על ההשתתפות העצמית, עקב כך שהוא לא עצר בעצור?

2. האם אני יכול לקבל החזר כלשהו על ייקור הביטוח שלי השנה ובשנים הבאות?

3. עוד משהו שאני לא חושב עליו?

תודה מראש.

accident_scene_k copy.jpg

עריכה אחרונה על ידי Avenger
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי למה אתה משלים עם כל הנזק שספגת, כשהנהג השני הוא האשם???

סוכן הביטוח שלי אמר לי שכיוון שאני נכנסתי ברכב השני ולא הוא בי, אז יש לי אשמה למרות שהוא לא עצר בעצור.

בגלל זה אני פותח את זה כאן בפורום, להבין אם יש דברים לא נכונים שעשיתי ואם יש מה לעשות עם זה כרגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש 3 שאלות שאלת

התשובה לשתי השאלות הראשונות היא כן דרוש מבעל הרכב השני את סכום ההשתתפות העצמית ואת התייקרות הפרמיה ל 3 השנים הבאות

ובאשר מה לעשות בנוסף, להחליף את סוכן הביטוח שלך.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוכן הביטוח שלי אמר לי שכיוון שאני נכנסתי ברכב השני ולא הוא בי, אז יש לי אשמה למרות שהוא לא עצר בעצור.

קשקוש מוחלט.

השאלה האם הפורנט שלך נכנס בצד שלו או להפך תלויה במרחקים ובמהירות שלכם, אין לה קשר לאשמה. אם אתה היית מהיר יותר והוא איטי יותר הוא היה נכנס בצד שלך.

אז כמו שישה אמר, להחליף סוכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובות.

1. אל מי אני פונה בדרישה להחזר? לנהגת עצמה? לביטוח שלה/שלי?

2. על מה ממה ששילמתי אני יכול לתבוע החזר? (השתתפות, ירידת ערך, דמי כינון, פרמייה מוגדלת)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבחור ששאל איך לא ראיתי את הרכב שיצא, צירפתי שרטוט של התאונה.

אני ברכב השמאלי נסעתי מהר יותר מהרכב שמימין לי, אבל הוא הסתיר לי את הרכב שיצא אל תוך הצומת בדיוק ברגע הקריטי.

accident scene 2.jpg

עריכה אחרונה על ידי Avenger
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כך אני מצטרף להמלצות להחליף סוכן.

לשאלתך, אתה תובע על כל שקל שהוצאת בגלל התאונה

את מי אני תובע? אני פונה לנהגת עצמה? לחברת הביטוח?

מצטער על השאלות הפעורות, אבל זו תאונה ראשונה שלי (חמסה חמסה)...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסביר זאת כך

הנזק שנגרם לרכב 10000 ש"ח

קיבלת 7000 ש"ח נגרם לך נזק של 3000 שח

עכשיו אתה משלם פרמיה יותר יקרה במשך 3 שנים. את ההפרש בין מה שהיית צריך לשלם לבין מה שאתה משלם בגלל שהייתה לך תאונה.

הדרישה אל הנהג הפוגע

הוא ירצה יפנה לביטוח שלו

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסביר זאת כך

הנזק שנגרם לרכב 10000 ש"ח

קיבלת 7000 ש"ח נגרם לך נזק של 3000 שח

עכשיו אתה משלם פרמיה יותר יקרה במשך 3 שנים. את ההפרש בין מה שהיית צריך לשלם לבין מה שאתה משלם בגלל שהייתה לך תאונה.

הדרישה אל הנהג הפוגע

הוא ירצה יפנה לביטוח שלו

אוקי, אז אני עושה רשימה של כל העלויות שהיו לי ופונה אל הנהגת השנייה במכתב? במידה ולא מגיבה או לא משלמת, תובע אותה בתביעות קטנות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן כן

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2252 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...