Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Eyal Yemini
שימו לב! השרשור הזה בן 2230 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצאתי סקודה פליסיה שנת 97, אך לא עלתה על הכביש בשלושת השנים האחרונות, והמצבר שלה הלך.

ככה שאני לא יודע אם הרכב מניע בכלל.

זה רכב שאני מאוד רוצה לקנות בגלל ערך סנטימטלי ישן.

זה הרכב הראשון שלי אז אני רוצה לדעת למה אני צריך להתכונן לפני, תוך כדי, ואחרי הרכישה.

אם יש לכם טיפים אישים או ניסיון עבר בנושא אשמח לעזרה.

שבוע טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אם אתה קונה את הרכב כדי להשתמש בו כל יום, עדיף לחפש אחת עם טסט ובמצב נסיעה.

רכב מיושן שעמד 3 שנים צובר תשלומי אגרות רישיון וצריך לעבור בדיקת מעבדה כדי להחזיר אותו לכביש. כל זה ביחד זה כמה אלפי שקלים עד שהרכב מקבל אישור לנוע על הכביש.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב לא שווה את המאמץ, אבל עם רגש מוביל אותך, קח בחשבון שלהשמיש רכב כזה לנסיעה זאת הוצאה של כמה אלפים טובים.

החלפת כל הנוזלים ברכב ובדגש על כל הנוזלים.

בדיקה של צינורות הבלימה והחלפתם במקרה הצורה, בדיקת צנרת דלק ומים מסדקים ונזילות,

החלפת צמיגים ומצבר, רצועת טיימינג למנוע ורצועת אביזרים.

אבל לפני הכל בדוק האם לרכב יש בעיות מיוחדות כגון מנוע או גיר לא תקינים.

בהצלחה

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא מומלץ להתעסק עם רכב שעמד 3 שנים, עוד יותר אם ניקח בחשבון שלא מדובר ברכב נדיר...

אם תחפש בסבלנות תמצא אחת כזו שמורה וטובה... בגרושים.

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2230 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...