Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם מותר לבצע פנית פרסה בצומת שבו לא קיימת פניה שמאלה ?

שימו לב! השרשור הזה בן 1933 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כאשר אין סימון על הכביש מותר לנסוע לכל הכיוונים

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שכתבתי בהודעה #7 במעלה השרשור - תמרור 813.

יש בארצנו שתי בעיות- האחת היא תימרור שכוונותיו לא תמיד ברורות (ראה שרשור תחנת הדלק בכרמיאל), האחרת היא הרס תמרורים - קצת על ידי ונדליזם והרבה על ידי השמש היוקדת ותחזוקה לקויה. זה בולט במיוחד בסימונים על האספלט. באותו שרשור מעפולה היתה הגדלה של חצים רואים ואינם נראים במסלול העולה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מדבר על מצב שבו קיים סעיף משמאל. אני מדבר, למשל, על מקום שבו יש פניה לימין, ומשמאל יש מרווח באי התנועה על מנת לאפשר לרכב הבא ממול לפנות לשמאלו. במצב זה, עד כמה שידוע לי, הפרסה אסורה

אני מדבר על צומת כזה

למען הסר הספק, בצומת הזה פנית הפרסה בפירוש מותרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מותר. כל עוד אתה לא עובר קו הפרדה רצוף, לא מפריע לתנועה, ואין תמרור אחר שמורה אחרת (למשל חץ בכיוון נסיעה ישר). לצרוך העניין, איסור פניה שמאלה הוא לא תמרור שאוסר פרסה.

עריכה אחרונה על ידי Krishi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 10 חודשים מאוחר יותר...
אז לטענתך בצילום הצומת שצירפת לרכב המצולם אסור לבצע פניית פרסה ?

ישה - אתה טוען שמותר לרכב המצולם לבצע פניית פרסה ?

בהחלט ! מותר לרכב הנראה בתמונה לבצע פרסה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1933 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...