Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה נסגר עם יד2 ואיך אף אחד עדיין לא העיף אותם מהשוק?

Morningstar
שימו לב! השרשור הזה בן 1976 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תקן אותי אם אני טועה, אבל במרקט הרלונטי לאיזורך יש מודעה עם כותרת שרשום בה מה מוכרים, תמונה רלוונטית ומחיר לעומת המצב בישראל שהוא כותרת כללית מאוד ("טלויזיה מעולה כמו חדש"), תמונה מגוגל, ומחיר שהוא בד"כ "1, free" או "123"

זו הסיבה מדוע המרקט של הפייסבוק לעולם לא יצליח בישראל. ביד2 לפחות רוב המודעות בפורמט מסודר וכוללות מחיר.

חכה... לאט לאט.

מה שמשנה בעיקר זה המסה של היוזרים.

ובפייסבוק כבר יש את זה - וזה המפתח לשינוי.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

היי, אני Chemguy85 נעים להכיר. אני מכרתי וקניתי המון דברים דרך הפייסבוק במיוחד בקבוצות פשפשוק גיימינג ופשפשוק מחשבים וציוד נלווה.

פשפשוק מחשבים זו דיקטטורה שמקדמת את העסקים של מנהלי הקבוצה.

לגבי יד2 - השבוע תוקנו חלק מהבאגים שציינתי בעמוד הראשון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה על השאלה אבל מה זה פייסבוק מרקט?

כלומר, איך זה עובד?

איך זה ממקד את המודעה שלי לקהל היעד ואיך הקונים יכולים לחפש שם מוצר ספציפי או קטגוריה?

fm.jpg

אופנוען

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגעת למקום הלא נכון, שלחת הודעה למנהל קבוצה רנדומלית שבמקרה נקראת facebook market או fasebook לפי התשובה שלו :lol:

נכנסים ל https://www.facebook.com/marketplace

למעלה יש שורת חיפוש, בצד יש מיון לפי קטגוריות/מרחק/מחיר, כשאתה מפרסם מודעה יש לך אפשרות לבחור קטגוריה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא פייסבוק מארקט.

אי מצרף איך זה נראה באפליקציה. החיפוש ומןדעה וזה הראה דיי דומה באתר.

כשמפרסמים שם אפשר לפרסם גם לדפים שתומכים במודעות מכירה במקביל.

יש מצב שזה לא קיים בצורה מלאה בארץ?

30BFC76A-9C01-4551-909F-DC7AD5B200BF.jpg

BA5E90DF-5F7C-4B48-A5B3-58DF8DF3035E.jpg

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצצתי היום ב-marketplace המדובר.

זה עדיין לא זה.

אם נתמקד ברכבים:

1. אין אפשרות לחלק לקטגוריות, אני נאלצת להתמודד עם כל המודעות ברדיוס המוגדר, מה אכפת לי מאלפי קיה ספורטאז' אם אני מחפשת פיאט בראבו נניח?

2. אם אני מחפשת רכב אוטומטי\ידני -אין סינון

3. אין פורמט מחייב למודעה, באתרים מסודרים כמו יד2 לפחות יש חובה להגדרת נתונים בסיסיים כמו נפח מנוע, תיבת הילוכים ושנתון.

4. סינון מחיר - באפליקציה האפשרות להגביל מחיר עד 20K ש"ח בלבד (גם כשהגדרתי רדיוס של 192 ק"מ), מה אם אני מחפשת רכב עד 40K?

המסקנה שלי כרגע היא שהפורמט מתאים יותר כמענה למודעות פשפשוק בסגנון של " מחפש רכב ב10K בא לקנות מחר" מאשר לאנשים שיודעים מה הם מחפשים.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניח שזה נועד לחפצים משומשים ולא לרכבים. לכן אפשרויות הסינון המוגבלות ומגבלת המחיר הנמוכה יחסית.

מלבד זאת, אי אפשר להכריח מוכרים עצלנים להעלות מודעה מסודרת. גם ביד2 עם התבניות הקשיחות תמיד יהיה מי שיעלה תמונה גנרית מגוגל ולא יכתוב שום פרטים נוספים.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביד2 אין לך אפשרות לפרסם מודעה למכירת רכב ללא:

יצרן

דגם

רמת גימור (לא תמיד מדוייק)

שנה

נפח מנוע

גיר.

תמונה מגוגל יכולה להופיע בכל מקום.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תני קצת קרדיט לישראלי המצוי. משוכות פעוטות כאלו לא יעצרו אותו מלפרסם מודעה לא נכונה.

מצורפות שתי דוגמאות טריות לטעות נפוצה. ממש לא היחידה, אבל הייתי בטוח שתהיה שם לפחות מודעה אחת כזו.

Screenshot_20180304-104631.jpgScreenshot_20180304-104603.jpg

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מילא כל מה שציינתם..

מה שהכי מציק ביד2 זה שהוא טוחן CPU.. תפעילו סימניה אחת ותתחילו לשמוע את המעבד שלכם רץ מרתון

אחרי זה תצאו מהסימניה ותראו שהוא נרגע

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח מריצים על המחשב שלך מיינינג על הדרך

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

פות"ש- במיוחד בשבילך. נסה להיכנס היום לאתר, דברים קצת השתנו שם... :wink:

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...