Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הייתי עד לתאונת דרכים

ariel000
שימו לב! השרשור הזה בן 2230 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לי גם היה מקרה דומה. ערב ליל הסדר , עם האשה בדרך לארוחה.

צומת בית דגן פונה ימינה לכיון יהוד. מגיעים לרמזור פנייה לישוב בית דגן. אנחנו מגיעים מכיון ראשון. ברמזור ממול מגיע אופנוען ולו יש אדום.

לנו התחלף הרמזור לירוק וגם להם התחלף לירוק , אבל רק למי שנוסע לכיון ראשון , לא למי שרוצה לפנו לישוב בית דגן. האופנוען פנה באדום מלא. ביגלל שאני רק התחלתי בנסיעה הצלחתי לבלום ולא לפגוע בו . לצערו הרב הוא נעצר קצת לפני הטמבון הקדמי שלי ורכב שהגיע מכיון ראשון במהירות פגע בו ( כמובן שניסה לבלום אבל לא הספיק ). עצרתי בצד וטלפון ןמשטרה ולאמבולנס על התאונה.

5 דקות עברו ו2 ניידות הגיעו. משטרה ואמבולנס. עצרו להתחיל לברר מה קרה ומה עם הנפגע. לא יודע מאיפה אבל החברים של האופנוען הופיעו משום מקום והתחילו להגיד שבעל הרכב אשם וצרחו על כולם. הלכתי לשוטר , אמרתי לו מה קרה , נתתי פרטים שלי ונפרדתי. כעבור חודשיים בערך טלפון מהמשטרה לתת עדות על מה שקרה. אמרתי שוב את מה שאמרתי בתאונה עצמה וגם הדגשתי שהחברים שלו הגיעו הרבה אחרי התאונה והם בכלל לא היו שם. לדעתי אם לא הייתי מגיע לתת עדות הנהג המסכן היה יוצא אשם בתאונה שהוא בכלל לא היה אשם בה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי גם היה מקרה דומה. ערב ליל הסדר , עם האשה בדרך לארוחה.

צומת בית דגן פונה ימינה לכיון יהוד. מגיעים לרמזור פנייה לישוב בית דגן. אנחנו מגיעים מכיון ראשון. ברמזור ממול מגיע אופנוען ולו יש אדום.

לנו התחלף הרמזור לירוק וגם להם התחלף לירוק , אבל רק למי שנוסע לכיון ראשון , לא למי שרוצה לפנו לישוב בית דגן. האופנוען פנה באדום מלא. ביגלל שאני רק התחלתי בנסיעה הצלחתי לבלום ולא לפגוע בו . לצערו הרב הוא נעצר קצת לפני הטמבון הקדמי שלי ורכב שהגיע מכיון ראשון במהירות פגע בו ( כמובן שניסה לבלום אבל לא הספיק ). עצרתי בצד וטלפון ןמשטרה ולאמבולנס על התאונה.

5 דקות עברו ו2 ניידות הגיעו. משטרה ואמבולנס. עצרו להתחיל לברר מה קרה ומה עם הנפגע. לא יודע מאיפה אבל החברים של האופנוען הופיעו משום מקום והתחילו להגיד שבעל הרכב אשם וצרחו על כולם. הלכתי לשוטר , אמרתי לו מה קרה , נתתי פרטים שלי ונפרדתי. כעבור חודשיים בערך טלפון מהמשטרה לתת עדות על מה שקרה. אמרתי שוב את מה שאמרתי בתאונה עצמה וגם הדגשתי שהחברים שלו הגיעו הרבה אחרי התאונה והם בכלל לא היו שם. לדעתי אם לא הייתי מגיע לתת עדות הנהג המסכן היה יוצא אשם בתאונה שהוא בכלל לא היה אשם בה

ומה עלה בגורל הרוכב? חזר לתפקוד מלא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמבולנס צריך להיות על חשבון ביטוח חובה של הרכבץ

בארוע שעליו כתבתי בזמן אמת (הודעה #4 לעיל) הודעתי למשטרה, כעבור מספר דקות מד"א התקשר אלי כדי לבקש פרטים על פצועים. דאגתי להדגיש שלא הזמנתי אמבולנס ושאני מרוחק מקום הארוע ולא יכול לדווח על נפגעים. נראה אם מד"א יבוא בדרישות - הם טובים בזה. העניין הוא שלא אני התקשרתי אליהם אלא המשטרה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2230 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...