Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הייתי עד לתאונת דרכים

ariel000
שימו לב! השרשור הזה בן 2251 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ירדתי מפתח תקווה ל-471 ועברתי לנתיב האמצעי, בערך ב-3 לפנות בוקר.

בנתיב הימני עקפה אותה מרצדס S כהה, 120-130 בערך.

כאשר הגיע המחלף לבחירה בין 4 צפון-דרום, ברגע האחרון הוא בחר את צד דרום.

כאשר היה צריך לבחור אם להמשיך לאלוף שדה או לעלות על 4, לא ראיתי את זה, אבל נראה שהוא עבר על אי התנועה בשנייה האחרונה לכיוון 4, כי זה הרגיש לי שהתחת שלו קצת נזרק, היה בזווית משונה.

הוא עלה על כביש 4 לכיוון דרום ונסע בנתיב הימני כאשר באמצעי היה רכב שהגיע מצפון.

בערך מתחת למחלף אלוף שדה, איפה שמתחיל הסיבוב, ראיתי שהוא והסוזוקי די צמודים אחד לשני ואז ראיתי שמרצדס עברה לנתיב השמאלי הקיצוני.

בו בזמן נהג הסוזוקי איבד שליטה על הרכב והחל להסתחרר ונכנס חזיתית בקיר ההפרדה בשול השמאלי.

לאחר הפגיעה החזיתית הרכב הסתובב ונעמד חצי רכב על נתיב שמאל קיצוני וחצי על שול הדרך השמאלי.

מיד עצרתי את הרכב לפניו, העמדתי את רכבי חצי על הכביש וחצי על שול הדרך, לשמש אזהרה.

ניגשתי לנהג שנראה שהיה די בהלם וגם ניגר מאפו וסימן שחור על זרוע ידו השמאלית החל להופיע, עקב כרית האוויר.

לאחר שבדקתי לשלומו ושהוא בסדר, יצרתי קשר עם המשטרה ואמרתי שאני מבקש שתגיע ניידת כי ישנם 2 רכבים חצי על הנתיב וחצי על השול וזה עלול לשמש ככר לתאונה חדשה.

הלכתי לרכב והוצאתי את המשולש והנחתי אותו מרחק מהרכב כאזהרה ואותו הנחתי על קרוב לכביש, לשמש אזהרה.

לאחר מכן הזמנתי אמבולנס לנהג, הוא היה די בהלם וייעצתי לו שכדאי שיתפנה לבית החולים בכל מקרה, גם מבחינה אישית וגם מבחינה ביטוחית.

כ-5 דק' לאחר הזמנת המשטרה, ראיתי ניידת של משטרת התנועה וסימנתי לה עם הידיים וביקשתי לעצור, אך היא המשיכה לנסוע ולא עצרה אפילו.

לאחר כ-10 דק' הגיעה ניידת נט"ן שעברה בדרך לאירוע אחר, הוא עצר בשביל לראות אם צריך עזרה.

הנהג הנפגע אמר שהכל בסדר והוא יכול להמשיך לאירוע שלו.

נהג האמבולנס מצידו אמר שהוא לא יעזוב אותו, עד אשר תגיע ניידת האמבולנס שהוזנקה.

מס' דק' אחרי שהוא עצר, הגיעה הניידת הלבנה של מד"א והנט"ן עזב והמשיך לאירוע שלו.

לאחר 20 דק' ניידת המשטרה טרם הגיעה ונהגים נסעו ועברו ליד אתר התאונה והיו חלק שעברו כל כך צמוד לרכבים שלנו שזה היה מפחיד.

רק לאחר 25 דק' הגיעה ניידת המשטרה, כאשר היא נסעה לאט ועצרה את תנועת הרכבים.

השוטר יצא לבדוק מה קרה וכו', השוטר השני הזיז את הרכב לשול הדרך הימני.

בו בזמן כל פעם היה נהג אחר שניסה להזדחל, לעבור את הניידת ולהמשיך לנסוע וכל פעם השוטר היה צריך לצעוק לנהג אחר לעמוד במקום.

המרצדס עצמה לא עצרה, הנהג לא שם לב או לא יודע מה היה, הוא המשיך בנסיעתו.

הרגשתי צורם בכך שהניידת הראשונה שעברה, לא עצרה לדאוג לבטיחות הנהגים האחרים.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה בקשר עם הנהג שנפגע, ולדעתו התאונה היא באשמת הרכב השני.. המרצדס.

כדאי לנסות להשיג "אבל עכשיו" את צילומי אזור התאונה.. החיבור למחלף.

(בד"כ יש מצלמות במחלפים)

מאחר והנהג נפגע, סביר כי יוזמן לחקירה במשטרה, ולכן כדאי כי יערך בהתאם.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד על האזרחות הטובה.

להבא עדיף לא להחנות את רכבך מעבר לשול על הכביש.

הרגשתי צורם בכך שהניידת הראשונה שעברה, לא עצרה לדאוג לבטיחות הנהגים האחרים.

אינך יודע באמצא איזו פעילות אחרת הוא היה, או אולי בדרך לארוע חשוב יותר.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפנימספר שנים הייתי עד לתאונת דרכים בעליה של פרויד. עיקול מועד לפורענות. רכב עמד חצי על המדרכה וחצי על הכביש, מעבר לעיקול עיוור, מהירות מקובלת 80-90 קמ"ש (מותרת 70, הכביש דו מסלולי כך שאין סכנת התנגשות חזיתית אם אין רכב שמדלג מעל המפרדה).

השעה היתה בערת 6 בבוקר.

התקשרתי למשטרה וניסיתי להסביר למוקדנית היכן התאונה. היא שאלה אותי שוב ושוב אם זה בכביש 22. לא היתה מסוגלת להבין שזה בפרויד (מאוחר יותר עברתי ב-22, אכן היתה תאונה גם שם).

ניידת הגיעה כעבור קרוב ל-50 דקות. במזל אף מכונית לא התנגשה במכונית הפגועה.

תוך שאני כותב שמעתי מכה מאותו מקום - ומכונית שפגעה במעקה הבטיחות. דיווחתי למשטרה. נראה מתי תגיע.

עריכה עם זאת לזכותם יאמר - הפעילו את מד"א וכבר יש שם נציגות, כנראה מגיש ע"ר (לקח משהו כמו 8 דקות). ניידת משטרה הגיעה כעבור 12 דקות.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד על האזרחות הטובה.

להבא עדיף לא להחנות את רכבך מעבר לשול על הכביש.

אינך יודע באמצא איזו פעילות אחרת הוא היה, או אולי בדרך לארוע חשוב יותר.

מקבל את דעתך בנוגע לאזרחות טובה, אבל לא רואה בזה כלום, זה דבר לגימטימי בעיני, לעשות ולעזור לחר.

לא, אני ממש לא יודע אם הוא היה בדרך לאירוע או לא אבל מצד שני גם הנט"ן היה בדרך לאירוע והוא עצר מבלי שביקשנו וגם המתין איתנו עד הגעת הניידת הלבנה.

בנוגע לרכב, מיקמתי את רכבי בכוונה בצורה הזו על מנת להפעיל מנורות איתות זהירות וגם תאורת דרך וכמובן שגם המשולש.

הדבר הזה היה אמור להתריע לרכבים אחרים על התאונה.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישר כוח על התפקוד המחושב, אתה בוודאות יכול לומר ששוטר התנועה ראה את התאונה ואת הסימון שלך?

אם השוטר לא ראה את התאונה ואת הסימון שלי, הוא צריך להרכיב משקפיים לטעמי.

7

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד על התושיה. כמי שנוהג שם יחסית הרבה, נורא מתסכל הפורענות שהולכת שם עם המעבר בין הנתיבים והיציאות. אנשים שנזכרים ברגע האחרון לקחת את היציאה ונדחפים או במקרה היותר גרוע, חותכים אנשים על קוי ההפרדה, ואין שום אכיפה משמעותית כנגד זה. גם תכנון הכבישים שם זוועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום בערב קיבלתי לפתע טלפון, אימו של הבחור התקשרה אלי להגיד לי תודה.

אמרה תודה על כך שעצרתי ועזרתי לבנה ושהזמנתי לו ניידת משטרה ומד"א.

אמרה לי שהוא קיבל חבישה בזרוע עקב כוויה שנגרמה מהכרית אוויר.

נשמעה נחמדה.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זמני הגעת הכוחות נשמעים חריגים.

התאונה שלי הייתה בשישי בצהריים בכביש בין עירוני מרוחק יחסית מערים קרובות. ועדיין תוך פחות מעשר דקות היו בשטח כמה חובשים רכובים ותוך פחות מ20 דקות הגיעו ניידת ונט"ן.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

בתור אחד שנוסע די הרבה בכביש הזה, לדעתי הבעיה שם היא שלכיוון צפון אתה אמור להיות על הנתיב השמאלי, ולא מה שהאינסטינקט אומר ( הנתיב הימני), והפוך לכיוון דרום (ככל הנראה אילוץ הנדסי של המתכננים).

לא פעם אני רואה אנשים שמבינים בשניה האחרונה שהם טעו בבחירת הנתיב מה שמוביל לסטיות חריפות בין נתיבים.

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

אכן, לא שם אבל הפוטנציאל גבוה מאוד.

2 חברי מהישוב שלי נהרגו באיבוד שליטה בירידה לכיוון 4 דרום.

בוא נגיד כך שהבילבול דיי תורם למצב הגרוע של החלטות בשניה האחרונה של נהגים לאן לפנות.

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מרגיש מופתע.

אנשים פה אומרים לי כל הכבוד על כך שעצרתי ועזרתי לנפגע.

אימו של הנפגע התקשרה אלי ואמרה לי תודה שעצרתי לעזור לו.

סיפרתי ל-2 חברים וגם הם, מפתיע שעצרת ועזרת לו.

זה נראה לי מדהים מבחינתי שאומרים לי כל הכבוד ושאני אומר לא עשיתי משהו מיוחד, אומרים לי שלא כולם היו עוצרים.

אם אני נוסע בכביש ורואה תאונה ויש מישהו שכבר עצר ועוזר להם, אני ממשי בדרכי, אין צורך שאעצור ואוסיף עוד לאנדרמלוסיה.

אם אתם רואים תאונה שנקרתה בדרככם והייתם עדים לתאונה, 3 לפנות בוקר, אתם היחידים בכביש, לא הייתם עוצרים ומגישם יד?

הדבר היחידי שאותי מפחיד, היא בכך שהזמנתי ניידת אמבולנס לאירוע, שלא יפילו את התשלום על הפינוי עלי.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2251 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...