Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

208 שנת 2016 או איביזה FR 2014 או איביזה רפרנס חדשה

bomba90
שימו לב! השרשור הזה בן 2252 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

וואו איזה עיוות נתונים!

סוויפט חדשה כיום עולה סביבות 90000 אלף. גם פזו דרך אגב

אני מכרתי רכב סוויפט 2008 ב 33000 לפני מספר חודשים.

עם הנחה עצבנית שאני מקבלת היום בהצעת מחיר לרכב צרפתי עדיין לפי חישובים של מחירונים של 2015 או 2016 יוצא ירידת מחיר עצבנית יחסית ליפניות.

בוא נשים את הדברים כפי שהם. בכלל לא התייחסתי לעובדה שהשוק קשה היום לכולם ואנשים עם מכוניות צרפתיות בכלל מתקשים למכור מכוניות. לא מעט מציינים זאת בפורומים השונים

רכב בן 5 שמציעים 20000 שח והוא במצב מעולה זאת נקודה גדולה למחשבה אם כדאי לרכוש.

וזה ממש לא כניסה פעם ב למוסך... אנשים בעלי רכב של שנה שנתיים כבר מכירים את המוסכים הרבה יותר מפעם בשנה לטיפול חמוד וקטן. מספיק לעקוב אחרי השרשורים בפורומים או לשמוע בעלי מכוניות כדי להבדיל שיש הבדלים משמעותיים

אני בכלל לא ידעתי שיש תופעות של מוסכים לפני שרכב בן 6-7 למעט טיפול עד שהתחלתי לחפש מכונית ולקרוא . נכון העולם יותר טכנולוגי מהעבר אבל עדיין... תשאלו אנשים בסדר אקראי בעלי מכונית מחברה מסוימת לעומת אחרת .. זה פשוט עולם אחר.

שכל אחד יעשה את החישובים שלו. ברמה האישית להוציא הון תועפות על רכב חדש פלוס לבלות במוסך יותר מפעם בשנה לטיפול מבחינתי זה ממש לא מקובל.

בוא, רכב צרפתי מאבד ערך מהר יותר מאשר יפני. זה ברור לכולם.

לקנות רכב צרפתי חדש במחירי יבואן זה באמת פחות משתלם כלכלית מאשר לקנות רכב יפני. גם זה נכון. מצד שני, לקנות רכב חדש מהיבואן זה לא משתלם כלכלית בלי קשר לסוג הרכב, וכל אחד עושה את השיקול שלו.

אבל אתה לא קונה רכב חדש.

אם תחפש סוויפט מ-2016, תגלה שהיא תעלה לך כנראה קצת פחות מ-70, כלומר עשיריה מעל 208. אותה סוויפט מ-2013 נמכרת בקצת פחות מ-40, כלומר ירידת ערך של כ-30,000₪ בשלוש שנים.

לעומתה, 208 מ-2016 תימכר כנראה בקצת פחות מ-60, ו-208 מ-2013 תימכר באזור ה-30. סה"כ, ירידת ערך של, נכון, כ-30,000₪ בשלוש שנים! מזכיר משהו?

אם אתה מסתכל באחוזים, הצרפתיה הפסידה יותר. אבל במכולת קונים בשקלים, ושם באופן מפתיע יש שוויון פחות או יותר, ומעבר לכך בקניית הצרפתיה השקעת פחות כסף מלכתחילה, שזה גם יתרון.

לגבי הרכב הנוכחי, אם אתה יכול לחיות עם תקלה פעם ב אתה תחסוך המון כסף. זה יותר ענין של סדרי עדיפויות. פשוט צריך לצאת מהגישה שכל כניסה למוסך היא סבל בל יתואר. עם המוסכים שהוזכרו פה קודם, זה לא כזה נורא כמו שזה נשמע.

עריכה אחרונה על ידי medriving
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אין לי מושג איך מכרת סוויפט 2008 במעל 30,000₪. באמת.

הנה המציאות שאני מכיר:

http://yad2.co.il/s/c/y4comw

הנה עוד אחת:

http://yad2.co.il/s/c/cogn9k

על סוויפט מ-2008 אנשים מבקשים לרוב 30-, ומי שקונה כזו ב-30 לדעתי עושה עסקה גרועה מאוד.

ד"א הרכב מ-2012, אנחנו ב-2018, אז הוא רשמית בן 6. לטענתו של פות"ש מדובר בתקלה הלא צפויה הראשונה, מה שמסתדר לא רע עם:

אני בכלל לא ידעתי שיש תופעות של מוסכים לפני שרכב בן 6-7 למעט טיפול עד שהתחלתי לחפש מכונית ולקרוא

וזה:

וזה ממש לא כניסה פעם ב למוסך... אנשים בעלי רכב של שנה שנתיים כבר מכירים את המוסכים הרבה יותר מפעם בשנה לטיפול חמוד וקטן. מספיק לעקוב אחרי השרשורים בפורומים או לשמוע בעלי מכוניות כדי להבדיל שיש הבדלים משמעותיים

כבר פשוט לא אמת. ממש (ממש) אין מס' משמעותי של בעלים של רכבים צרפתיים שמכירים את המוסך "הרבה יותר מפעם בשנה" ברכב בן שנה-שנתיים. שקלת פעם קריירה בבית הלבן? נראה לי שמחפשים שם אנשים כמוך בקדנציה הנוכחית.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

medriving, מה אם אני אגלה לך שהייתה להורים שלי רנו מגאן אסטייט למשך 4 שנים וחצי והיא נכנסה למוסך רק לטיפולים שוטפים? וכנ"ל לגביי הקליאו שהייתה אצלי במשך 3 שנים וחצי? לא מבלה במוסך ולא נעליים. הקורולה שהייתה להורים שלי בעבר נכנסה למוסך הרבה יותר מאשר המגאן או הקליאו, ולא בשביל טיפולים שוטפים אלא בשביל תקלות מעצבנות. זה לא אומר שאני פוסל את כל היפניות עכשיו, נכון? (די פשוט לראות בחתימה שעכשיו יש לנו מאזדה 3)

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מי ששאלתי אותו כמעט היה כמה פעמים במוסך מאז הרכישה . מכוניות 208 מאז 2015, 2016. וגם פה בשרשורים לא חסרים סיפורים.

וגם לגבי סיטרואן. אני לחלוטין באתי עם ראש פתוח אבל אי אפשר לטמון את הראש בחול. שזה בדיוק מה שאתה משדר ברגע שמביאים לך נתונים מאנשים מחזיקי מכוניות. בדיקה מדגמית של מספר אנשים עם פגו ואחרים עם מזדה 2 למשל פשוט מדייקת את חוסר האמינות שעדיין קיימת גם אם זו לא בעיית גיר או מנוע שמתפרק.

לא שאני באה להגיד שכל היפניות עילוי אבל בואו.. יש פה פערים גדולים בין תפקוד מכוניות חדשות צרפתיות כמותג לכאלה שלא בגדול.

מזדה 3 קפיצית. אולי אמינה אבל קפיצית. חבל עליה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אשמח לשמוע על בעיות שיש לסוויפט, למזדה 2 , לטויוטה יאריס , הונדה גאז החדשות משנת 2015.. יאללה שתפו. בשיא הכנות אני באמת רוצה שתעלו פה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר כתבתי, ובהתייחסות אליך: אני מכיר סוויפט חדשה שנשרפה באופן ספונטני באמצע נסיעה, ומאזדה 2 חדשה שהוחלף בה גיר. מה דעתך?

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אומר לי כלום.. האם המקרים חזרו על עצמם כמו לגבי המקרים ששמעתי לגבי רכבים אחרים שהיו אותן תקלות ומגוונות?

האם אתה היחיד שיכול להביא בעיה שיש למכוניות החדשות? אם הדוגמאות הן אכן כאלה...

כי כשמשוטטים באינטרנט אין כמעט התייחסות לתקלות ברכבים הללו מהשנים האחרונות . אותו כנל בשאלות בשטח מאנשי מקצוע ואנשים בעלי מכוניות

מה דעתך? לא נראה לך מעניין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מכיר תקלות חוזרות ביחידת ההנעה של ה-208, או תקלות סדרתיות אחרות, פרט לכמה דיווחים על ממיר קטליטי שהוחלף באחריות. יש פה בפורום משתמש אחד, בודד, שהיתה לו תקלה שלא נפתרה ב-208. מעבר לזה הכל "שמעתי" ו"סיפרו לי". אם את טוענת שיש פה תקלה סדרתית, בבקשה תביאי איזשהוא סוג של הוכחה, נגיד לינקים לפורום הטכני שאת מרבה לספר שיש שם תיעוד של המון תקלות כאלו.יש פה מספיק בעלי קקטוס למשל שיכלו לספר על תקלות כאלו, לו אלו באמת היו קורות במציאות.

אי אפשר להתווכח על סיפורים. את אפילו לא מספרת מה היו התקלות הנוראיות האלו שחווים כל כך הרבה בעלי צרפתיות חדשות, מה את רוצה שנעשה עם ה"לא מידע" הזה שאת מביאה?

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב פעם יש את הויכוח הזה ? זה מתחדש כמעט מדי שבוע. מדובר במקרה הקלאסי של העיוור צועק על החירש , אתה לא רואה שהיא גם ככה לא מקשיבה לדברים שאתה אומר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דעתה של הגברת פחות מעניינת, אלא השימוש ב"אין מידע" שהיא חוזרת עליו שוב ושוב. לא ברור לי למה ההנהלה טרם עשתה משהו בנידון.

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזדה 3 קפיצית. אולי אמינה אבל קפיצית. חבל עליה

קפיצית? נהגת בה? נסעת בה בכלל? בתור מי שמגיע ממכוניות צרפתיות ויצא לו לנסוע במכוניות עממיות נוחות, כמו למשל C5, ה-3 מציעה נוחות טובה מאוד שהפתיעה אותי, ובכלל הרכב הזה הפתיע אותי בעוד הרבה פרמטרים כמו צריכת דלק.

חוץ מזה, לגביי האמינות - נחיה ונראה. גם על הקורולה חשבנו שתהיה אמינה והיא הייתה אכזבה.

אגב, לניסאן יש גיר רציף שעשה מלא בעיות בג'וק ובמיקרה, על סובארו הייתה תלונה לאחרונה שהמנועים צורכים הרבה שמן בין טיפול לטיפול, בעיות במנוע של ההונדה אינסייט, איך פספסת את כל זה?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב פעם יש את הויכוח הזה ? זה מתחדש כמעט מדי שבוע. מדובר במקרה הקלאסי של העיוור צועק על החירש , אתה לא רואה שהיא גם ככה לא מקשיבה לדברים שאתה אומר.

שוב אותו סיפור, במקום להתייחס לעניין .. מעוותים ומקטינים את מי שכותב.

אני מחכה לתשובה על תקלות של הרכבים אותם ציינתי . יאללה... שקט. אין מה להגיד ..אה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קפיצית? נהגת בה? נסעת בה בכלל? בתור מי שמגיע ממכוניות צרפתיות ויצא לו לנסוע במכוניות עממיות נוחות, כמו למשל C5, ה-3 מציעה נוחות טובה מאוד שהפתיעה אותי, ובכלל הרכב הזה הפתיע אותי בעוד הרבה פרמטרים כמו צריכת דלק.

חוץ מזה, לגביי האמינות - נחיה ונראה. גם על הקורולה חשבנו שתהיה אמינה והיא הייתה אכזבה.

אגב, לניסאן יש גיר רציף שעשה מלא בעיות בג'וק ובמיקרה, על סובארו הייתה תלונה לאחרונה שהמנועים צורכים הרבה שמן בין טיפול לטיפול, בעיות במנוע של ההונדה אינסייט, איך פספסת את כל זה?

אתה חושב שהייתי כותבת לך אם לא הייתי נוסעת עליה? אפילו כתבתי את זה. אבל נח לכתוב שאני מביאה משמועות ומסיפורים ומהאוויר כי זה משרת יפה.. כי הכי קל להביא נתונים מטעים ולא להתייחס לדברים מהשטח ברצינות.

אבל זה מה יש.

כן נסעתי עליה כמה פעמים וגם על מזדה 2. והן קפיציות.. מרגישים את הכביש גם את הכביכול חלק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג איך מכרת סוויפט 2008 במעל 30,000₪. באמת.

הנה המציאות שאני מכיר:

yad2.co.il/s/c/y4comw

הנה עוד אחת:

yad2.co.il/s/c/cogn9k

על סוויפט מ-2008 אנשים מבקשים לרוב 30-, ומי שקונה כזו ב-30 לדעתי עושה עסקה גרועה מאוד.

ד"א הרכב מ-2012, אנחנו ב-2018, אז הוא רשמית בן 6. לטענתו של פות"ש מדובר בתקלה הלא צפויה הראשונה, מה שמסתדר לא רע עם:

וזה:

כבר פשוט לא אמת. ממש (ממש) אין מס' משמעותי של בעלים של רכבים צרפתיים שמכירים את המוסך "הרבה יותר מפעם בשנה" ברכב בן שנה-שנתיים. שקלת פעם קריירה בבית הלבן? נראה לי שמחפשים שם אנשים כמוך בקדנציה הנוכחית.

עובדה שקיבלתי לפי המחירון. היה אוטו במצב טוב. יד ראשונה. קיבלתי את המחיר שרשמתי. כי הוא לא רכב נאחס . זה הכל. בול לפי מחירון. תכנס למחירון זה המחירון שלו מ 2008.

אולי כדאי להגיד שאני שקרנית??? זה ישרת פה כמה שתמיד במקום להתייחס לעניין ולשאלות על תקלות מגיבים בדרך של- אתה משקר/ מביא מהאוויר/ זה שמועות.

אז זה לא שמועות!

ואלו הבעיות של פגו 208 מכל איסוף המידע גם פה בפורומים וגם מבעלי מכוניות שאני מכירה ולא,,, זה לא סטיגמות מ 1990!!

זה רכבים טורבו 1200 משנת 2015 פלוס... כל אלו בעיות חוזרות. הבחור שכתב פה על סלד משתנה אגב ... זה לא היה חד פעמי רק אצלו!!!

אלו הבעיות- בעיות בממיר קטליטי, גומיות, צינור, פיוזים שהולכים בשנה הראשונה לרכב, סלד משתגע ,פתח מזגן שהתקלף בו ניקל....

אם אני קראתי ושמעתי מבעלי מכוניות אז גם כל אחד מכם מתענייני רכב שמבלים שעות פה בפורום וכביכול מעודכנים.

עכשיו או שתתייחסו לעניין או שתמשיכו לבלבל את המח עם עיוותי מידע כמו לבחור ההוא על השטויות של לא נכון הירידת ערך שלא גבוהה... לעזאזל מוכר רכב בן 5.5 (התחלנו את 2018 ממש לא בן 6.. וגם אם כן!) בכלום כסף. זה נשמע הגיוני??? אז לפחות תאמרו את האמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עובדה שקיבלתי לפי המחירון. היה אוטו במצב טוב. יד ראשונה. קיבלתי את המחיר שרשמתי. כי הוא לא רכב נאחס . זה הכל. בול לפי מחירון. תכנס למחירון זה המחירון שלו מ 2008.

אולי כדאי להגיד שאני שקרנית??? זה ישרת פה כמה שתמיד במקום להתייחס לעניין ולשאלות על תקלות מגיבים בדרך של- אתה משקר/ מביא מהאוויר/ זה שמועות.

אז זה לא שמועות!

קיבלת מחיר מצויין לדעתי. באמת.

תראי, אני רכשתי לפני חודשיים פוקוס אקובוסט מ-2013 בקצת פחות מ-50. לי זה לא עושה שכל לרכוש סופר מיני בת 10 בלי איזה יתרון מיוחד ב-30, בטח כשיש שתיים כאלו מ-2013 ביד 2 שמבקשים עליהן 40 או פחות. אבל כנראה שיש מספיק אנשים שעבורם העסקה הזו כן עושה שכל. שיהיה להם לבריאות.

ואלו הבעיות של פגו 208 מכל איסוף המידע גם פה בפורומים וגם מבעלי מכוניות שאני מכירה ולא,,, זה לא סטיגמות מ 1990!!

זה רכבים טורבו 1200 משנת 2015 פלוס... כל אלו בעיות חוזרות. הבחור שכתב פה על סלד משתנה אגב ... זה לא היה חד פעמי רק אצלו!!!

אלו הבעיות- בעיות בממיר קטליטי, גומיות, צינור, פיוזים שהולכים בשנה הראשונה לרכב, סלד משתגע ,פתח מזגן שהתקלף בו ניקל....

אז בואי נתייחס לכל הבעיות האלו אחת אחת:

א. ממיר קטליטי - כנראה שהיתה סדרה פחות מוצלחת של ממירים. לדעתי זה בכלל לא משהו שיוצר ע"י PSA, אבל מה זה משנה בכלל. להבנתי בכל רכב שחווה תקלה בממיר, הממיר הוחלף באחריות לאחד חדש ולהבנתי אין רכבים שחוו תקלה בממיר הקטליטי פעמיים.

ב. סלד משתגע - אם אני מבין נכון את מדברת על המקרה שתואר פה בפורום בהרחבה. אם כן, זה כנראה מקרה נקודתי. אם לא, אני לא מכיר, אני אשמח אם תרחיבי.

ג. פיוזים - לא מכיר. יכול לנבוע מהרבה מאוד סיבות, כמו למשל התקנות מקומיות. אם את יודעת יותר, אנא שתפי.

ד. גומיות, צינור (אני מניח שלשפריצר האחורי), ניקל מתקלף - לדעתי זה בין שטויות ללא מעניין. אם זה מונע ממך לרכוש רכב, סבבה. מכיוון שהכל ניתן לתיקון מאוד פשוט (ובאחריות), אותי זה פחות מעניין, אבל זכותך כמובן.

בסה"כ, יש לנו רשימה שכוללת תקלת ייצור שתוקנה באחריות (כנראה רק בשנתונים הראשונים), רכב בעייתי אחד, ועוד זוטות קוסמטיות. לדעתי זה סביר, לדעתך לא, אבל אני לא רואה איך כל זה גורר הרבה יותר מכניסה למוסך פעם בשנה לכל (או רוב) הרכבים.

עכשיו או שתתייחסו לעניין או שתמשיכו לבלבל את המח עם עיוותי מידע כמו לבחור ההוא על השטויות של לא נכון הירידת ערך שלא גבוהה... לעזאזל מוכר רכב בן 5.5 (התחלנו את 2018 ממש לא בן 6.. וגם אם כן!) בכלום כסף. זה נשמע הגיוני??? אז לפחות תאמרו את האמת.

סחטיין על הסגנון. באמת. אבל לעניין: מי הכחיש שלצרפתיות ירידת ערך גבוהה יותר? זה אפילו נכתב פה, בשרשור הזה. השאלה המעניינת היא מי חוטף את ירידת הערך הגבוהה הזו, והטענה שלי היתה שרוב ירידת הערך הגבוהה הזו נספגת ע"י הבעלים הראשון, וכל השאר נהנים מרכב לא רע במחיר נמוך. המחיר של ה-207 הזו מדגיש מצויין את העובדה הזו: היא עולה פחות מהסוויפט ישנה יותר בארבע שנים. מכאן, כל אחד בוחר מה הוא מעדיף, אבל אני לא מצליח למצוא סיבה טובה אחת להעדיף את הסוויפט.

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2252 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...