Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

208 שנת 2016 או איביזה FR 2014 או איביזה רפרנס חדשה

bomba90
שימו לב! השרשור הזה בן 2231 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דעתה של הגברת פחות מעניינת, אלא השימוש ב"אין מידע" שהיא חוזרת עליו שוב ושוב. לא ברור לי למה ההנהלה טרם עשתה משהו בנידון.

מצטרף לתמיהה, גם נזכר שפעם העזתי ל"עקוץ" את אמינות הבטון של קורולות למיניהן בפורום הטכני שנדרש לסוגית הקויל "הנדפק לעיתים ורק במקרה וזה לא אומר כלום" באוטו דנן ואותו פוסט נמחק תוך דקות בטענת השמצה או משהו דומה וכאן כלום. אבל ובכל מקרה מבקש להניח לחברה שכותבת כאן על נפלאות הסוויפט וחרפת ה 208, עולה הרושם שכל תגובה מהווה תמריץ בעבורה ואנחנו כבר נכנסים לסוג של ריטואל די משעמם. אז אני ובאותה מידה של ביסוס מקבל שהאוטו הצרפתי הזה הוא אורח תדיר במוסכים, מאבד מערכו כמו לחם אחרי שבועיים ובכלל טוב יעשה מי שיתרחק כשהוא רואה אחד כזה. מאידך סוויפט הוא ממתק אמיתי, לא יודע להריח מוסכים שומר על ערך כמו וויסקי בן שלושים ודי קרוב להיות המקבילה המוטורית של טראפלס משובח. ומקווה שתרמתי במשהו להרגעת הרוחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מצטרף לתמיהה, גם נזכר שפעם העזתי ל"עקוץ" את אמינות הבטון של קורולות למיניהן בפורום הטכני שנדרש לסוגית הקויל "הנדפק לעיתים ורק במקרה וזה לא אומר כלום" באוטו דנן ואותו פוסט נמחק תוך דקות בטענת השמצה או משהו דומה וכאן כלום. אבל ובכל מקרה מבקש להניח לחברה שכותבת כאן על נפלאות הסוויפט וחרפת ה 208, עולה הרושם שכל תגובה מהווה תמריץ בעבורה ואנחנו כבר נכנסים לסוג של ריטואל די משעמם. אז אני ובאותה מידה של ביסוס מקבל שהאוטו הצרפתי הזה הוא אורח תדיר במוסכים, מאבד מערכו כמו לחם אחרי שבועיים ובכלל טוב יעשה מי שיתרחק כשהוא רואה אחד כזה. מאידך סוויפט הוא ממתק אמיתי, לא יודע להריח מוסכים שומר על ערך כמו וויסקי בן שלושים ודי קרוב להיות המקבילה המוטורית של טראפלס משובח. ומקווה שתרמתי במשהו להרגעת הרוחות.

תמשיך לדבר לא לעניין

אגב הסוויפט של פעם הייתה רכב מעולה.. ואגב גם היום זריזה.. מעט יותר חלשה. ואני ממש לא נעולה עליה . אני בניגוד אליך כנראה בוחנת מכוניות לא רק מהעולם שלי.. אלא כל דגם לגופו

אבל איך תדע? בחיים לא ניסית.

עריכה אחרונה על ידי medriving
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין

נשמע דווקא שלחלק מכם הכל ברור..

מציעה לך לפרשן את עצמך ולא כוונות של אחרים

אגב זה לא ממש פורום שהייתי מגדערה במילה מכובד....יש פה אנשים ממש לא מכבדים.אבל היי..זה מסתדר עם האגנדה ומה שלא..סותמים פיות או מזלזלים.

מתחבר למדינה בה אנחנו חיים

חבל כי יש פה גם כמה אנשים עם נסיון וידע וקצת פחות אלימים מילולית

בהצלחה לכולם ..וקניית רכבים מוצלחת מי במוסך יותר ומי פחות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מכיר תקלות חוזרות ביחידת ההנעה של ה-208, או תקלות סדרתיות אחרות, פרט לכמה דיווחים על ממיר קטליטי שהוחלף באחריות. יש פה בפורום משתמש אחד, בודד, שהיתה לו תקלה שלא נפתרה ב-208. מעבר לזה הכל "שמעתי" ו"סיפרו לי". אם את טוענת שיש פה תקלה סדרתית, בבקשה תביאי איזשהוא סוג של הוכחה, נגיד לינקים לפורום הטכני שאת מרבה לספר שיש שם תיעוד של המון תקלות כאלו.יש פה מספיק בעלי קקטוס למשל שיכלו לספר על תקלות כאלו, לו אלו באמת היו קורות במציאות.

אי אפשר להתווכח על סיפורים. את אפילו לא מספרת מה היו התקלות הנוראיות האלו שחווים כל כך הרבה בעלי צרפתיות חדשות, מה את רוצה שנעשה עם ה"לא מידע" הזה שאת מביאה?

היו תקלות סדרתיות במנועי THP 1.6,היא לא טועה לגמרי.

היו גם 1.2 אטמוספרי עם תקלות במיסבי קראנק.

אין ספק שיפניות אטמוספריות יהיו יותר אמינות.

בכל יצרן יהיו תקלות כאלה ואחרות,השאלה איפה זה סדרתי ואיפה זה נקודתי.

קשה לשים אצבע על יצרן יפני עם תקלות חוזרות ונשנות.

עריכה אחרונה על ידי ArikC

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי thp156, אתה צודק לגמרי. זה ידוע, מתועד בערך בכל שרשור בפורום שמדבר על רכב שמצויד במנוע הזה, ועלה גם בשיחה מול הגברת הספציפית.

אני לא מכיר תקלה סדרתית במיסבי קראנק (או אחרת, פרט לממיר) אבל אני מניח שאכן היתה כזו בתחילת דרכו של המנוע, וכנראה שהיא תוקנה, אחרת היו כאן דיווחים עליה.

אף אחד גם לא טען שרכב צרפתי אמין בממוצע כמו רכב יפני, שירידת הערך שלו זהה או כל דבר דומה. הטענה היחידה היא שכדאי להסתכל על כל דגם בנפרד, להבין האם יש לו תקלות ידועות ומה ירידת הערך שלו ולפי זה לקבל החלטה האם זה מתאים לרוכש הספציפי. במקרה הזה מדובר בסדרה של כשלים מהותיים, כמו צינורית שפריצר אחורי, גומיות בדלתות ואף חמור מזה, התקלפות של ציפוי הניקל בפתחי המיזוג!!! (בהנחה שהממיר ומיסבי הקראנק היו תקלות ילדות שנפתרו כבר, ושהרעידות שחווה dark muse הן עניין נקודתי שלו). אכן רכב צרפתי שמצריך כניסות מרובות למוסך.

שים לב לקונטרסט בין זה:

כל מי ששאלתי אותו כמעט היה כמה פעמים במוסך מאז הרכישה . מכוניות 208 מאז 2015, 2016. וגם פה בשרשורים לא חסרים סיפורים.

לבין רשימת התקלות שעלתה אח"כ. לדעתי זה מראה על ניסיון ליישב איזה דיסוננס קוגניטיבי עמוק.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו תקלות סדרתיות במנועי THP 1.6,היא לא טועה לגמרי.

היו גם 1.2 אטמוספרי עם תקלות במיסבי קראנק.

אין ספק שיפניות אטמוספריות יהיו יותר אמינות.

בכל יצרן יהיו תקלות כאלה ואחרות,השאלה איפה זה סדרתי ואיפה זה נקודתי.

קשה לשים אצבע על יצרן יפני עם תקלות חוזרות ונשנות.

והיו גם קורולות שנגמרו להם מנועים שהלכו לעולם ב-30אלף ק"מ ו-40 אלף ק"מ, כי המהנדס היפני שלהם תיכנן את מעברי השמן צרים מדי, והמנועים הנפלאים בהונדה אינסייט שאכלו שמן ב20 אלף ק"מ והגיעו כמעט לאוברול ב40 ק"מ.

אני יכול להמשיך, ואתה תוכל לשים את האצבע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי thp156, אתה צודק לגמרי. זה ידוע, מתועד בערך בכל שרשור בפורום שמדבר על רכב שמצויד במנוע הזה, ועלה גם בשיחה מול הגברת הספציפית.

אני לא מכיר תקלה סדרתית במיסבי קראנק (או אחרת, פרט לממיר) אבל אני מניח שאכן היתה כזו בתחילת דרכו של המנוע, וכנראה שהיא תוקנה, אחרת היו כאן דיווחים עליה.

אף אחד גם לא טען שרכב צרפתי אמין בממוצע כמו רכב יפני, שירידת הערך שלו זהה או כל דבר דומה. הטענה היחידה היא שכדאי להסתכל על כל דגם בנפרד, להבין האם יש לו תקלות ידועות ומה ירידת הערך שלו ולפי זה לקבל החלטה האם זה מתאים לרוכש הספציפי. במקרה הזה מדובר בסדרה של כשלים מהותיים, כמו צינורית שפריצר אחורי, גומיות בדלתות ואף חמור מזה, התקלפות של ציפוי הניקל בפתחי המיזוג!!! (בהנחה שהממיר ומיסבי הקראנק היו תקלות ילדות שנפתרו כבר, ושהרעידות שחווה dark muse הן עניין נקודתי שלו). אכן רכב צרפתי שמצריך כניסות מרובות למוסך.

שים לב לקונטרסט בין זה:

לבין רשימת התקלות שעלתה אח"כ. לדעתי זה מראה על ניסיון ליישב איזה דיסוננס קוגניטיבי עמוק.

הנה יש אחד, אין לניסיוני ולמיטב ידיעתי הבדל אמינות שהוא תולדה של ארץ המוצא, יש דגמים מחורבנים אצל צרפתים, יפנים, צ'כים, גרמנים, שבדים, קוריאנים ואמריקנים, בדיוק כפי שקיימים מוצלחים. נכון שיש הבדלים בכל הנוגע לירידת ערך, אבל אלו הם תוצאה בלתי נמנעת של סטיגמות והכללות לא של הבדלי אמינות מוכחים.

מצער שדגם פופולרי יחסית ואפילו מוצלח למדי, גם מבחינת אמינותו כנראה, כמו ה 208, חשוף למין התקפה כזו שעם כל ה"עובדות" שמהוות לה בסיס אצל חברתנו כאן, עדיין ממשיך להיות לניסיוני הפרטי יופי של אוטו, נוח, מרווח, אמין, מהנה יחסית וגם לא נטול אופי. "נחמת עניים" ניתן למצוא אולי בכך שבשל אותן סטיגמות אפשר לקנות במחיר שקיבלה החברה דנן על סוויפט בת עשר אוטו הרבה יותר מוצלח והרבה יותר צעיר.

כנראה שבשני המקרים הקונים יהיו מרוצים, האחד כי לתפיסתו קנה אוטו אמין מאוד שלא יודע לאיית "מוסך" וגם אם שילם המון לאוטו זקן וקטן הוא יקבל את מרבית כספו בחזרה, בלי מוסכניקים שיחפרו לו בכיס, השני כי קנה יופי של אוטו בכלום כסף, ובא לציון גואל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והיו גם קורולות שנגמרו להם מנועים שהלכו לעולם ב-30אלף ק"מ ו-40 אלף ק"מ, כי המהנדס היפני שלהם תיכנן את מעברי השמן צרים מדי, והמנועים הנפלאים בהונדה אינסייט שאכלו שמן ב20 אלף ק"מ והגיעו כמעט לאוברול ב40 ק"מ.

אני יכול להמשיך, ואתה תוכל לשים את האצבע.

שים לב מה אמרתי.

תקלות חוזרות ,טויוטה,מאז 2003,איזו תקלה סדרתית הייתה להם ברכבים?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההוכחה לטיעון שלך תהיה העדר קריאות לריקול אצל טויוטה. לא ערכתי חיפוש, אבל נדמה לי ואני משתדל להיות זהיר, שהיו כמה כאלו במשך 15 שנה בהן אתה טוען לא היתה אף תקלה סידרתית ( שהיא תנאי בלתי נמנע לריקול כזה כידוע ) אצל היצרן היפני. ובכלל נדמה לי שיהיה מענין לערוך השוואה כזו בין יצרנים שונים שיכולה להיות בהחלט ראשיתו של דיון שסוף סוף מתייחס לממצאים עובדתיים במקום ל"שמעתי ואמרו לי" הרווחים כאן.

עריכה אחרונה על ידי רועי5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ריקול לאו דווקא מדבר על תקלה ברמת היצרן.

אם מדובר בתקלה הנגרמת ע"י צד ג' כמו המקרה עם הכריות אוויר זה לא רלוונטי.

צריך להתחייס לכל ריקול פרטני ולא לריקולים ככלל.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באתר עולם הרכב של ערוץ 5, יש כתבה על

סקר של ארגון המחקר J.D Power שנערך בארה"ב.

הסקר מתייחס לרכבים בני 3 שנים שיוצרו בשנת 2015,

ומוחזקים ע"י בעלי הרכב המקוריים כך שמאפשר

לקבל אמות מידה טובה יותר לאמינות הרכבים.

http://cars.sport5.co.il/magazine.php?id=1504

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באתר עולם הרכב של ערוץ 5, יש כתבה על

סקר של ארגון המחקר J.D Power שנערך בארה"ב.

הסקר מתייחס לרכבים בני 3 שנים שיוצרו בשנת 2015,

ומוחזקים ע"י בעלי הרכב המקוריים כך שמאפשר

לקבל אמות מידה טובה יותר לאמינות הרכבים.

http://cars.sport5.co.il/magazine.php?id=1504

הבעיה היא שמנועי הבסיס\ רמות האיבזור שונות לחלוטין מזה המוצע בישראל.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2231 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...