Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה אפשר לקנות מגב לניקוי שמשת רכב כמו בתחנת דלק?

Mrmi
שימו לב! השרשור הזה בן 2251 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

או שזה נמכר רק לתחנות דלק?

והאם יש מגב כזה, שבלחיצה עליו יצא מים כשמראש ממלאים קצת חומר בידית או משהו

בכדי לא לסבך ולדאוג לאיזה כלי קיבול כמו שיש בתחנות דלק.

המגב הזה מנקה ממש טוב, וחשבתי אם אפשר לקנות אותו. לא משאיר סימנים בכלל.

לא מצאתי תמונה באינטרנט אלא רק דברים דומים. יש מצב שזה נמכר רק לתחנות דלק פשוט?

כי אם תקנה, אין לך הרי כמו בתחנה כלי עם נוזל שתמיד בהישג יד. לרדת מזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר אמר ליל אוטו דיפו, ואני אמרתי לו מה הקשר? צריך לחפש באינטרנט חנויות של אספקה לתחנת דלק. אני אבדוק באמת.

איך מתגברים על הקטע של הנוזל ניקוי? מישהו יודע אם יש כזה שממלאים כבר נוזל בידית ולוחצים, ויוצא נוזל?

לקחתי את הרעיון מהמקל הפלא שיש לאסלה, שממלאים חומר. אם אין, נראה לי אני ארד מזה.

ההתלהבות כי שזה ניקה ממש טוב. חשבתי מי רק לא משתמש בזה, זה בטח יעשה רק יותר לכלוך. וואלה? לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כעובד בתחנת דלק לשעבר, אני חייב לציין שהיינו מקבלים גם סחורה דפוקה כאשר הגומי לא היה ישר. לכן אם החלטת לקנות, שים לב שהגומי ישר.

היה לי כזה בבית כשקניתי באחת החנויות הסטוק. ישב ליד המטאטא כל חייו ולא הרגיש מים. עד שיום אחד התעצבנתי וזרקתי לפח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום בהום סנטר ב 14.90 יותר מוצלח מזה של תחנות הדלק.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרו לך, ניתן לקנות באייס / הום סנטר, אביזרי רכב ושות'. הפשוט עם הידית האדומה או במעט יותר כסף עם ידית טלסקופית לרכבים גדולים יותר.

לדעתי חובה להחזיק כזה בתא מטען של כל רכב.

1. לנגב טל/גשם בבוקר מכל החלונות לפני תחילת נסיעה.

2. המגבים הציבוריים בתחנת דלק בדרך כלל במצב גרוע.

3. אם נסעת במהירות, או שעברה לידך משאית מלכלכת והשמשה התלכלכה - צריך לעצור בצד הדרך בהקדם במקום בטוח ולנקות היטב.

לאחר כשנתיים שלוש הגומי מתייבש וצריך להחליף, כמו כל מגב.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרו לך, ניתן לקנות באייס / הום סנטר, אביזרי רכב ושות'. הפשוט עם הידית האדומה או במעט יותר כסף עם ידית טלסקופית לרכבים גדולים יותר.

רק מוסיף, את שלי קניתי בחנות אספקה טכנית עירונית פשוטה, אחד מאביזרי הרכב הזולים הנגישים והשימושיים.

הדרך עצמה היא היעד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בהומסנטר והיה מגבים קטנים כאלה מפלסטיק ממש בכניסה מול הקופאיות אז קניתי אחד, 20 ש"ח . אבל עכשוו אני מבין כמה חובבן יצאתי , נראה שיש רמות לעניין הזה של ניגוב החלונות שאפילו לא דמיינתי לעצמי :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2251 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...