Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי ברכב Dacia Stepway 1.5 turbo Diesel( סוף סוף)

alechko01
שימו לב! השרשור הזה בן 1270 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

טוב, אשתדל להיות מאוד קצר ובלי תמונות כרגע( נגד עיין רעה).כתבו כאן מספיק מה יש ברכב ואיך הוא אבל נוסיף מספר מילים.

טוב אז כך, לפני חודש פלוס הוזמן רכב בצבע אפור בסניף פתח תקווה.איש מכירה היה אלקסי בחור מאוד נחמד ונותן שירות טוב. מה שכן ,אני מכיר את הרכב יותר טוב מנציגי דאצ׳יה אבל לא חשוב ,בסך הכל הם נותנים שירות ממש טוב ,אני ואישתי קיבלנו רכב לנסעית מבחן ,נסענו קרוב לשעה ונסיעה הייתה ממש כייפית ואז החלטנו להזמין רכב באותו יום.

לפני שבועיים קיבלנו את הרכב, איש קשר היה אסף ,קבענו שעה ויום וזהו נפל להיום שלישי כי פעמיים כטוב.

כמובן עשיתי הכנות מה נדרש לבדוק בקבלת רכב החדש אבל שאתה רואה את הרכב אז שוכח מהכל ומה צריך לעשות.רכב מגיע היום עם מערכת Movon לפי דעתי טובה יותר מאחרות ,כי יש בה מערכת הקלטה על כרטיס זכרון ובנוסף ניתן להשתיק את הציפצופים עד למצב שלא שומעים כמעט כלום.

לגבי תוספות ,אני החלטתי ללכת על מינימום של מינימום בגלל התקנות לא מקצעויות שבארץ . הוספתי מגני בוץ וגלאי רוורס עם צג ,כי זה עולה גרושים אבל בכל זאת חשבתי להזמין דרכם או להתקין לבד ובסוף אמרתי לעצמי "מה כבר יכול להיות? טוב תתקינו".

ובזה נגמר לא הייתי מוכן להוסיף שום דבר יותר אם ירצה אתקין לבד.

בקיצור, מה אתם חושבים?בסוף עשו עבודה מלוכלכת ,בהתחלה שראיתי את גלאים עלו לי עצבים ,כי היה שריאות של דבק על פגוש אחורי .כמובן לאחר ניקיון של אחמד הכל היה בסדר.

דרך אגב, במכירה היה ניסיון לדחוף לי מיכל סטלר מלא כשירות VIP אבל אמרתי שאין צורך אתדלק לבד .

רכב הגיע עם חצי מיכל מלא ו14 קיימ.

מחיר רכב כולל הכל נכון להיום עם תוספות צבע ואגרת רישוי יצא לי 78 אלף.

בדקתי שיש הכל ברכב ואין מכות ובעיות ויזואליות חתמתי להם ולקחתי את הרכב לנסיעה עד לבאר שבע וחזרה.

קצת על רכב - נוסע ממש סבבה אין רעשים חזקים די יציב וגבוה מושבים מאוד נוחים ,מבחינתי פלסטיקה זולה אולי אבל בסדר גמור אצל אחרים אותו דבר ואל תספרו שמצב יותר טוב.הפעלתי קרויז קונטרול ורכב נסע לבד ! ממש כייף !

מרגיש חזק מושך וחיסכוני מאוד ,רכב מושך יפה ומנוע די שקט.

מה לא אהבתי

1.אין מצלמה רוורס ורוצים אלפי שקלים על התקנה של מערכת מקבילה.

2.מפות ישראל של מערכת לא מעודכנות -2015

3. לא ברור איך לעדכן וצריך לעשות הכל לבד .

4. הילוכים קצרים אבל מתרגלים מהר אז מבחינתי זה זניח.

5 כבל של וישרים היה משוחרר ולא במקום,סידרתי לבד.

מה טוב ברכב:

שיהיה ברור לכולם - מקבלים תמורה טובה מאוד על מה שמשלמים.מנוע דיזל חזק וחיסכוני שמותקן בהרבה דגמים כמו דאסטר ואפילו מרצדס ClassA

יש ברכב כל מה שצריך ולא צריך להוסיף כלום דגם שמגיע עם 4 כריות אוויר מערכות ניווט 7 אינץ׳ מסך טאץ׳ כולל מערכת Start stop לחיסכון בדלק (מבחינתי זה גם מינוס כי לא ניתן לבטל אותה לתמיד).מראות חשמליות וגם 4 חלונות חשמל,צמיגים 16 אינץ׳ ,קיימת הגבלת מהירות וקרויז.

רכב ג׳יפון עירוני גבוה ויפה מבפנים מרווח מאוד עם תא 320 ליטר, בקיצור מרוצים וממליצים.

מה התקנתי לבד:

1. מגני רוח מקדימה ומאחורה,סט של חברת HAKO הוזמן מחו"ל במחיר של 90 שקל.

2. מגני מראות מסין תמורת 9 שקל

3. מגני בוץ לכניסה ברכב.

4.פרצתי מערכת מקורית ב10 שניות והתקנתי מצלמה סינית עם 4 לדים ב29 שקל מסין.

5.התקנתי מפות ישראל כולל נקודות עניין ובניינים זה לא קיים בכלל.

6.פתחתי והתקנתי אופציה AHA במערכת Media nav ,זה דבר ממש נחמד,ניתן לשמוע רדיו מזג אוויר ועוד והכל דרך אינטרנט(מכשיר מקושר עם טלפון דרך BT ומקבל כל הנתונים ממנו)

7.החלפתי מנורה רגילה במנורות לד בסלון - מבחינתי שיפור חזק.

מה רוצה לעשות:

1.לרכוש שטיחי גומי מחו"ל וגם לבגאז׳.

2. להתקין מערכת הקלטה 24 שעות ,עדיין לא מצאתי משהו נחמד מסין.יש מצב אפתח משהו לבד.

טוב, בשלב הזה רוצה לסיים כי קשה לכתוב בטלפון נייד.

אם רוצים שאמשיך לעדכן אז תרשמו לי מה רוצים לדעת אשמח לענות ,והצלחה לכולם.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מזמן עשית נסיעה גם על הרובוטית(כהתלבטות האם להוזיל שווי שימוש בליסינג ולקחת אותה) והרובוטית פשוט הגיר על הפנים, אבל זה פחות קשור לשרשור.

מדובר באחד הרכבים היותר נוחים שנהגתי עליו בקטגוריה- מושב נוח מאוד ותומך, ומתלים רכים באופן מדהים - שיבושים שבקליאו עוברים לתא הנוסעים בהתרסקות בסנדרו סטאפוואי כאילו לא היו קיימים(כבישים ספציפים שאני מכווץ את הגוף כשאני מגיע אליהם עם הקליאו עברתי עם הסנדרו ופשוט נדהמתי מהנוחות).

בנוסף סוף סוף מצאו לנכון לשים את המתגים של החלונות הקדמיים במקום הנכון(ובמקום זה שמו את המתגים של החלונות מאחור במקום הישן - עדיין בחירה מצחיקה).

דברים שמציקים לי ברכב? בנוסף לכיוון מושב? העובדה שבית הגלגל האחורי חשוף לחלוטין כולל החלק הלא צבוע של הפח עם הבולם(כמה עולה הפלסטיק שמכסה את זה? למה להשאיר את זה ככה פתוח? זה נראה רע על הגירסא של הסטאווי) הנדסת האנוש בתא הנוסעים שמצליחה להיות מצחיקה פחות מהגירסא פרה מתיחת הפנים(אם כי עדיין מצחיקה, את המתגי חלונות לדוגמא העבירו לדלתות מקדימה אבל בקונסולה מקדימה יש עכשיו שליטה על החלונות מאחורה).

סך הכל מדובר בבחירה מגניבה כרכב לאו-קוסט דיזלי.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את הרכב הזה כבר שמונה חודשים וגם אני ממש נהנה ממנו לפניו היה לי את הכרזת בנזין שלא הייתי מרוצה מהמנוע,

תתחדש ותהנה באמת רכב מצויין שווה כל שקל,

אם תוכל לשלח לי בפרטי קישור למצלמה, לסף ששמת, ולפריצה אני אשמח

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם למושב הנהג יש משענת יד מובנת כמו בגרסה האוטומטית?

כן יש משענת יד ,אין הבדל באבזור בין הגרסאות.

עם מיקום של כפתורים לפתיחת חלונות אחורים אני לא מסכים,כי לפי דעתי הם נמצאים במקום הנכון.למה ? כי כמה פעמים נהג פותח חלונות אחורים ? ברכב אחר לי יצא שאני פותח חלונות אחורים במקום מה שרציתי וזה קרה בזמן הנהיגה.

דבר נוסף שלא ציינתי לפני זה מיקום של ג׳ויסטיק שמע גם הוא נמצא במקום הנכון וסופר נוח.לפי דעתי כפתורים על הגה פחות נוחים בזמן הנהיגה כאשר הגה לא ישר וכל פעם צריך לחפש אותם כאשר הגה מסובב וזה גם לא נוח,אחרים יכולים להגיד שזה עניין של הרגל.

לגבי מצלמה רכב יש מספר שיטות לפתוח מסך.אני בחרתי בשיטה מהירה מבחינת תוכנה אבל מורכבת מבחינת חומרה,הייתי צריך לבנות מעגל מיוחד להזנת מתח למצלמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוך בואך למשפחת דאציה

איך הרכבת מצלמה ?המערכת מגיע ללא כבל מתאם ככה היה לפחות ב 3 דאציות שלי

תמתין ותראה תרכב אחרי 3000 ק"מ . בכסף הזה לא חושב שיש מתחרה בו

אלכסי חזן זה שטיפל בך הוא אחד הטובים בסניף פתח תיקווה ואסף עמרם מקצוען .

ממליץ לך להכנס לקהילה של דאציה ולהגיע לטיולים שאנחנו עושים כמעט כל שבוע

תתחדש ושיהיו לך רק נסיעות טובות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש.

איך בידוד הרעשים בגרסה החדשה? (אם נהגת בגרסאות הישנות ותוכל להשוות?)

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוך בואך למשפחת דאציה

היי לירוי

לפני מספר שנים רכשתי מצלמה מסין ויש לי כמה עוד.

הזמנתי מצלמה יותר חדשה לדגם החדש אבל לא הגיע אז התקנתי מה שהיה בהשג יד. לגבי כבלים במערכת,הייתה מופתע קצת כי התקוננתי שצריך להשחיל חוטים לתוך המחבר של מערכת אבל שפתחתי והוצאתי מערכת ראיתי שיש כל הכבלים מחוברים.לקח לי מספר דקות לחשוב ובסוף החלטתי לחתוך חוטים בקצה רחת ואז לבצע חיבור ישיר לחוטים הקיימים.

את כבל העברתי דרך תה כפפות ירדתי לשטיחים הכנסתי מתחת לגומי ואז הגעתי עד לתה מטען משם לפנס אחורי לצד ימין .פנס מפרקים תוך 15 שניות על ידי פתיחה בורג אחת ואז דרכו לטמבון אחורי ושם במרכז יש כיסוי קטן מפלסטיק.סביר להניח שזה מקום מיוחד למצלמה אני כרגע הוצאתי את כיסוי מפלסטיק ואז במקומו התקנתי מצלמה עם 4 לדים מובנים.כמובן את הפתיחה למצלמה ושאר האופציות עשיתי יום לפני.מה שכן למזלי קיבלתי מערכת עם גרסה Media nav 7.0.5 וזה מאוד חשוב לפני כל פעולות עם מערכת.

למי שלא מכיר את הרכב אז מוסיף מספר מיקס של תמונות.

חלק תמונות מאתר דאצ׳יה באר שבע רכב שלי ניראה בדיוק כך רק ששלי עם תוספות סט של 4 מגני רוח שאין בארץ אפילו עם רוצים לשלם.

20180126_093210.jpg

20180126_094636.jpg

20180206_125352.jpg

20180216_132311.jpg

ואלו התוספות שהוזמנו מסין והרכבתי לבד.

20180210_163917.jpg

20180210_163930.jpg

סט לדים לסלון בניתי אותם בשרשרת ואז התקנתי סוף יש אור בסלון ואני אוהב שיש אור בחושך.

20180211_195741.jpg

20180211_195816.jpg

מצלמה כזאת לאחר פירוק פלסטיקה מיותרת כלל מעגל שבניתי לבד.

20180214_155959.jpg

שידרוג בתוכנה Igo כולל נקודות POI ,מבנים ומצלמות(לא מקבלים את זה מייצרן) :

20180217_100554.jpg

מערכת עם אופציה AHA

Screenshot_2018-02-17-10-08-34.jpg

20180212_222749.jpg

20180217_101220.jpg

מבט במצלמה:

20180216_124926.jpg

20180217_101107.jpg

מבט מסלון ומגני רוח:

20180217_101252.jpg

בגדול זהו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש.

אני נהגתי בסטוופי טרום ולאחר מתיחת פנים.

יש שיפור ובסטפווי המחודש כעת אין את הרעש מבתי הגלגלים, וכעת הבידוד סביר ביותר לאוטו שכזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש.

תודה רבה !

כן נהגתי בגרסאות קודמות וכן יש שיפור,לא רוצה להגיד שהוא שקט לגמרי אבל בהשוואה לטויוטה קורולה חדשה הוא די שקט.

כמובן יש מה לשפר בדגם הזה ואני מתכוון לעשות TUNING ואולי אשתף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוך בואך למשפחת דאציה

כל מילה שלו חקוקה בסלע!

תתחדש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מילה שלו חקוקה בסלע!

תתחדש!

רב תודות.

אני חושב שאישתי נרשמה בפסבוק לקהילת דאצ׳יה וגם איזה אתר אבל לא ראיתי רשימת טיולים או שמשהו שהם שולחים.איפה יש רשימת טיולים לסטפווי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נהגתי בסטוופי טרום ולאחר מתיחת פנים.

יש שיפור ובסטפווי המחודש כעת אין את הרעש מבתי הגלגלים, וכעת הבידוד סביר ביותר לאוטו שכזה.

נחמד לשמוע, מעניין אם אפשר להזמין את החלקים שהוסיפו במתיחת הפנים ולהוסיף אותם לסנדרו הישנה.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נחמד לשמוע, מעניין אם אפשר להזמין את החלקים שהוסיפו במתיחת הפנים ולהוסיף אותם לסנדרו הישנה.

מה בדיוק אתה רוצה להחליף?

אפשר לעשות הכל וניתן להזמין כל חלק כמו פנסים הגה מתגים וגריל ,כל שאלה של רצון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1270 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...