Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית רכב שהוכרז אובדן להלכה - אך ללא פגיעות שלדה כלל (הכותרת נערכה)

חיפאי12345
שימו לב! השרשור הזה בן 2232 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

ראיתי היום במגרש איביזה am5 שנת 2015 מנוע 1200 tsi אוטומט, שעבר 55,000 ק"מ. יד 00 פרטית. לקחתי לבדיקה במכון בועז באשקלון. הרכב עבר תאונה והוחלפו בו כנף שמאל, פח חזית ופנס קדמי שמאלי. הטמבון והמכסה מנוע תוקנו.

כפי שרואים גם בבדיקה, אין שלדה כלל (גם לא קצה שילדה). סווג כ"משמעות נמוכה". לפי מה שהבנתי מהבודק, שאר המכלולים בסדר גמור (חוץ ממשאבת מים שתוחלף ובולמים מאחור שעדיין לא צריכים החלפה אבל קצת עייפים). המנוע גיר וכל שאר המערכות במצב טוב, והבודק בסה"כ פירגן לרכב, למנוע וכו' (זה מכון מטעמי שלא עובד עם הסוחר) מבחינה אסתטית, התיקון נעשה סה"כ בצורה אסתטית לטעמי. הוסבר לי שהקביעה של אובדן להלכה היא בגלל שנפגעו יחסית הרבה חלקי פח/פלסטיק, והחלפה של כולם הייתה יקרה מאוד והביאה את האוטו למצב של אובדן להלכה.

הרכב מוצע למכירה ב38,000 ש"ח (המחירים בין 55-58) אשמח לדעתכם, האם זו קניה שווה? מהי המשמעות מבחינתי של קניית רכב שהיה באובדן להלכה אבל ללא פגיעות שלדה בכלל? אשמח להסברים לאן אני נכנס (אם כדאי להיכנס). מצורפת הבדיקה. אני צריך להחליט (מבחינת הלו"ז שלי) עד יום ראשון. תודה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

כנף, פח חזית ופנס הספיקו כדי לתת לרכב לא ישן אובדן להלכה? אמנם חברות הביטוח אוהבות לנפח עלויות בהיסטריה, אבל לא עד כדי כך.

אולי יש פה תיקונים (כמו כריות אוויר שנפתחו) שהוסתרו היטב והמכון לא עלה עליהם?

לדעתי, כשמדובר ברכב לא נדיר ועוד עם נתונים לא יוצאי דופן, תעבור הלאה. אגב הרכב הזה, גם בפורום זה לא חסרות עדויות על

אמינות נמוכה של הקלאצ'ים והמנוע. אולי כדאי לבדוק קודם לעומק בלי קשר.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקרא ותבין לבד

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=5380370

במרצדס כדי להגיע לאבדן להלכה היה צריך הרבה יותר נזק מהסיאט שלך.

אז משהו מאד קשה עבר על האיביזה שלך ולא הייתי מתקרב כי התיקון על ידי סוחרים בא להסתיר ולמכור ולא באמת לתקן.

אז גם במרצדס הוא קיבל ₪20000 הנחה ממחיר השוק.

אם תעקוב אחרי פות"ש אז הוא גילה בסוף שהגג מעויין. כריות אויר חסרות... הוא נפטר מהרכב תוך חודש! יש כל כך הרבה דברים שמכון לא עולה עליהם ועולים אחכ המון.

הסוחר מפעיל עליך תרגיל פסיכולוגי ידוע של לחץ בזמן. אם לא תגיד עד יום ראשון אני מוכר לזה אחריך.אומר לך בפשטות: לא ביום ראשון ולא שני. המחיר חשוד . מאד חשוד.

מתעקש לקנות ? תגיד לסוחר שיביא את הרכב למוסך רון בתל אביב שיריצו עליו בדיקת עומק לכל המערכות. בעיקר סריקת מחשב מתאימה . אתה תראה איך הוא מתקפל. עבר את רון בשלום: תשקול . אני הייתי מוותר מראש.

עריכה אחרונה על ידי save
לם
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמת לב לגלגל הגה לא מקורי? כנראה בגלל כרית אוויר.

תשמע לאנשים שנכוו לפניך ואל תקנה את הרכב.

יתרה מזאת, פרסם פה את מספר הרכב כדי שגם אחרים לא יקנו.

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלחץ בזמן הוא שלי (כי יש רכב אחר שאני צריך להחזיר לו תשובה, הסוחר לא התנה בזמן). הייתה גם פגיעה בטמבון ובמכסה מנוע שהסוחר תיקן ולא החליף (וכך אני מניח שהגיע לחסכון בתיקון) אבל אם אין שלדה זה בעייתי? זה חלקים עם משמעות קוסמטית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

אתה מתעלם מעניין עקרוני - היה צריך לעבור על הרכב הזה משהו הרבה יותר גדול מ-2 פאנלים ופנס כדי להגיע לאובדן להלכה.

ההימור של מי שמגיב פה זה שאותו עניין יקר/בטיחותי הוצנע היטב.

ברכב כזה, בהנחה ואנחנו צודקים בהימור, זה שאין פגיעה בשלדה זו שולי לגמרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שאלה : התאונה היתה עד 2016 ? בשנתו הראשונה על הכביש ?

אתה יודע מה.. תתעלם מהנורות האדומות . תקנה וספר לנו עוד שנה איך היה .

זו התשובה שחיפשת ?

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חסרים מי קירור, קורוזיה - וזה ברכב בן שנתיים ומשהו?

חביבי - הרכב הזה מקומו בפירוקיה, לא על הכביש. קח רדיוס של 10 ק"מ.

אני לא מאמין שאין נזק שלדה. לסוחרים יש קומבינה עם כל מכוני הבדיקה ברדיוס כמה עשרות ק"מ מהמגרש. אם המגרש באשקלון לא הייתי סומך על שום מכון בדיקה מדרום לחדרה, וגם אז הייתי חושד.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

אם חסר קצת מתחת ל-MAX לא הייתי עושה מזה עניין. קורוזיה זו המצאה ותיקה ומשעשעת של מכוני בדיקה.

גם בלי אלה, רב הנסתר על הגלוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע להגה הלא מקורי, בדקת את התקינות של כרית האוויר? האם כשהמפתח במתנע ונוריות הבקרה נדלקות קיימת נורית כרית אוויר? החלפה של כריות אוויר ומחשב מגיעה בקלות ל5-6 אלף שקל לרוב סוחר שמשקם רכב אובדן להלכה ישקיע סכום כזה, עדיף לקצר מחשב כריות אוויר או לשרוף את הנורה בלוח המחוגים.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברגע שראיתי שההגה לא מקורי הייתי יורד ישר מהרכב, משהו פה ממש מסריח וכנראה הרכב תוקן רק על מנת להסתיר פגיעות פח. אל תופתע אם נפתחו כריות אוויר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2232 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...