Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סופרב, מאזדה, cx5, יונדאי סונטה, קיה אופטימה

motorishta
שימו לב! השרשור הזה בן 2244 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

אני מעוניין לרכוש רכב, חייב להיות רכב מרווח מאחור (2 בוסטרים)

תחילה חשבתי על הסופרב 1.8 סטייל הצעה 179000 במקום 202000 לפי הימי מכירות שיש עכשיו

הצעה שני מאזדה 6 פרימיום 176000 במקום 186000

הצעה שלישית מאזדה cx5 לקצ'ורי 169000 במקום 179000

ואז נכנס לתמונה כל העיניין של ה-0 ק"מ יד שניה מאלבר אבל כפרטי ולא כליסינג

יונדאי סונטה לימיטיד (הייבריד) החדשה 166000 על הכביש, מחירון 180000

קיה אופטימה פרימיום (הייבריד) החדשה 154000 על הכביש, מחירון 175000

באמת שאני דיי מבולבל, המאזדות מאוד קורצים אבל במחירים שלא מוצדקים, יוצא תכף מאזדה 6 צורה חדשה, לכן טיפה יורד לי ממנה כרגע בתור רכישה.

במאזדה cx5 אין כמעט בכלל מערכות בטיחות אקטיביות ומנוע 2000 אומרים מרגיש טיפה עייף ברכב הזה (אני עובר כרגע ממאזדה 3 מנוע 2000, זה מנוע זהה)

בנוגע לסופרב יש המון בעיות עם הגיר dsg7

הקוריאניות מאוד מאוד קורצים לי גם בגלל המחיר וגם בגלל התפריט המאוד מאוד מאוד עשיר!

אני לא מחפש למכור את הרכב אחרי שנתיים, אלה בכיוון של 5 שנים.

אני לוקח בחשבון גם שהסונטה מגיעה עם 5 שנים אחריות ו-7 שנים אחריות על ההיבריד.

אשמח לקבל על הצעה/ המלצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בין הסונטה לאופטימה הייתי הולך על הסונטה, עקב בידוד רעשים עדיף ופנים נעים יותר לשהיה.

המושב האחורי אכן מרווח בשתיהן אבל התא מטען לא ממש מרשים.

5 שנים אמור להיות מספיק זמן על מנת לטשטש את הפערים במכירה בין אפס ק"מ ולפרטי.

אתה יודע איך מרגיש המנוע 2000 של מאזדה, ורק אתה תחליט אם הוא מתאים לך או לא, לא על פי העדפות של אנשים.

יש כאלה שמעדיפים טורבו , ויש כאלה שמעדיפים אטמוספרי.

טרם שמעתי על מחליפה למאזדה 6 , למרות שהיא כבר לא צעירה. מה שכן, שמעתי על כניסת מנוע טורבו בגרסת הסטיישן, סביר להניח שיופיע בסדאן אוטוטו.

הCX5 באמת מביך שעד 180 שקל לא מקבלים מערכות בטיחות, אלא רק מובילאיי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יואב,

יש לך מושג לגבי בקרת סטיה אקטיבית מנטיב בסונטה או באופטימה?

אני יודע בוודאות שיש אזהרה, אני לא בטוח שיש בקרה אקטיבית שמתקנת לבד היגוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך לשבת עם עצמך, ולבחור איזה תצורת רכב מתאימה לך, ככלל יותר קל להכניס ולהוציא ילדים מרכב גבוה, לקנות רכב בכך הרבה כסף ללא בקרות אקטיביות, זה טעות, לגבי הבעייתיות של הגיר רובוטי, האמינות שלו היא טובה עכשיו, ולא מהווה עקב אכילס של הרכב יותר, ספציפית לגבי ה6, אתה צודק שעוד מעט מגיע גירסה עם מנוע טורבו חזק,לכן,עדיף לחכות אם אתה רוצה את הרכב, לגבי הקוריאנים יש להם גם תיקון סטייה מנתיב. ההמלצה שלי, אם אתה רוצה ג'יפון לך תראה את הפיג'ו 3008 ואת הפולקסווגן טיגואן, אתה יכול לחכות חודש חודשיים, יגיע הסקודה קארוק, אם רכב מנהלים, הסקודה היא ללא תחרות ברוב התחומים. לדעתי למשפחה, תהנו יותר מג'יפון.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הן הפרמטרים החשובים ביותר לך?

לדוגמא השברולט מאליבו LT ב0 קמ תשאיר לך הרבה עודף בכיס ומכילה את רוב ההתראות בטיחות.

דגם הלוקצ׳רי כבר מכיל לא מעט אבזור בטיחות אקטיבי אך כבר בתוך התקציב הרגיל.

כיאה לאמריקאית, מרווח לא חסר...

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שחשבתי בעצמי לרכוש מליבו,אחרי נסיעת מבחן הרכב מצא חן בעיני,הסיבה היחידה שלא רכשתי זה בגלל שהמערכת S&S מכבה את המזגן,לא בשבילי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין, את הדור החדש אני מכיר רק מכבישי אמריקה ושם לא שמתי לב לכיבוי מדחס המזגן...

דרך אגב, האימפלה ברמת האבזור הנמוכה תכנס גם בתקציב ב0 קמ, ללא אבזור בטיחות אקטיבי כלל.

באימפלה יש מספיק מרווח כדי להכניס פיאט 500 במושב האחורי :lol:

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית בחנתי את ה CX5 וכמעט רכשתי את דגם הלקשורי, אך במחיר של 179 (דלק מוטורס לא מוכנים לרדת שקל ! גם אם מדובר בלקוח חוזר).

אני אישית מחסידי מאזדה, אני מאוד אוהב את הרכב ואת הצורה החיצונית והפנימית ואיכות הגימור, כולל מושבי העור המפנקים והתנהגות הכביש, אבל ויש פה אבל גדול : מערכות הבטיחות חסרות ואני לא מוכן להוציא 180 אש"ח על רכב שיש בו מובילאיי וכמובן עם מנוע 2.0 שהיה לי במאזדה .

לכן, לאחר בחינה מחודשת של קיה, החלטתי לקחת את הקיה ספורטאג' מסדרת GTLINE , קיבלתי שם 177 כ"ס , עם 27 קג"מ, עם גיר שעד כה לא הראה בעיות מיוחדות (יש הטוענים התחממות הגיר), עם טורבו וכמובן 4X4 והפרט הכי חשוב עבורי לפחות : בקרת יציבות לנגרר. תוסיף על כך רשימה ארוכה של מערכות בטיחות כולל מערכת לסטייה מנתיב אקטיבית שמחזירה אותי למרכז, כולל פינוקים כמו מושבי עור וגג שמש מלא באותו מחיר כמו של המאזדה : הוצעה לי ב 177,900 לפני אגרת רישוי , במקום 186,900 לפני אגרת רישוי.

באותו מחיר, אני מקבל הרבה יותר רכב ! האומנם העיצוב לא להיט, אבל יופי זה לא הכול בחיים, צריך גם אופי .

HU: Pioneer 4900IB Front Speakers: JBL GT06508C Rear Speakers : none

Amp: Infinity 475A Sub: JBL GT5-12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי היום נסיעת מבחן על הסונטה, רכב מטורף כמעט בכל המובנים!!

ושוב נהייתי מבולבל, כי אומרים שזה כולה יונדאי ועוד שנתיים לא תהיה שווה כלום.

והיום הציעו לי לקחת את האקסטרייל החדשה ברמת גימור טקנה הכי מפוארת ב-171 אלף 0 ק"מ.

מה אומרים על הניסאן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסונטה רכב מטורף? אשמח אם תפרט יותר, וגם למה אתה משווה (או במה נהגת עד היום...).

Sent from my iPhone using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי robertf
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעתי על מאזדה 3 מנוע 2000 מחדשה

למה מטורף?

קודם כל הוא מאוד מאוד מרווח

37 קג"מ, החריץ נדבק לכביש בכל האצה

חימום/קירור במושבים

מערכות בטיחות אקטיביות

איכות חומרים ניראת מאוד איכותית פרט לדאשבורד.

נסעתי על הסופרב סטייל, מזאת התלהבתי הרבה יותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טרם שמעתי על מחליפה למאזדה 6 , למרות שהיא כבר לא צעירה. מה שכן, שמעתי על כניסת מנוע טורבו בגרסת הסטיישן, סביר להניח שיופיע בסדאן אוטוטו.

יש לה מחליפה מעבר לפינה. לא חדשה לגמרי אלא (עוד) מתיחת פנים, אבל רצינית:

https://www.carsforum.co.il/cars/%D7%9E%D7%92%D7%96%D7%99%D7%9F-%D7%A8%D7%9B%D7%91/2956/%D7%97%D7%93%D7%A9%D7%95%D7%AA/%D7%9E%D7%90%D7%96%D7%93%D7%94-6-%D7%94%D7%9E%D7%97%D7%95%D7%93%D7%A9%D7%AA.-%D7%A0%D7%97%D7%A9%D7%A4%D7%AA?

http://www.cartube.co.il/%D7%97%D7%93%D7%A9%D7%95%D7%AA-%D7%A8%D7%9B%D7%91/2018-%D7%9E%D7%90%D7%96%D7%93%D7%94-6-%D7%94%D7%97%D7%93%D7%A9%D7%94-%D7%A0%D7%97%D7%A9%D7%A4%D7%AA-2-5-%D7%9C%D7%99%D7%98%D7%A8-%D7%98%D7%95%D7%A8%D7%91%D7%95

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אושר שהדגם הזה יגיע לארץ ? מדבר על המאזדה טורבו.

אכן קיה הרבה יותר אטרקטיבית מה CX5, קיה זיהו פוטנציאל ומפנקים ברכבים שלהם ועובדה, יש לקוחות, המאזדות מאוד מיושנות, ה CX5 הבסיסית עגלה, בטוח שהקיה GT עדיפה עליה - אבל רק בגרסת ה GT שהיא מגניבה, רק לשים לב לנושא של התחממות הגיר שיש פה ושם פוסטים במרשתת עליה.

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2244 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...