Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סופרב, מאזדה, cx5, יונדאי סונטה, קיה אופטימה

motorishta
שימו לב! השרשור הזה בן 2248 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

נסעתי על מאזדה 3 מנוע 2000 מחדשה

למה מטורף?

קודם כל הוא מאוד מאוד מרווח

37 קג"מ, החריץ נדבק לכביש בכל האצה

חימום/קירור במושבים

מערכות בטיחות אקטיביות

איכות חומרים ניראת מאוד איכותית פרט לדאשבורד.

נסעתי על הסופרב סטייל, מזאת התלהבתי הרבה יותר

המומנט שלה עומד על 21.4 קג"מ, איך הגעת ל37?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אושר שהדגם הזה יגיע לארץ ? מדבר על המאזדה טורבו.

רוב הסיכויים שה-6 עם ה-2.5 ל' טורבו לא תגיע ארצה, אבל תמיד אפשר להיות אופטימיים...

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעתי על מאזדה 3 מנוע 2000 מחדשה

למה מטורף?

קודם כל הוא מאוד מאוד מרווח

37 קג"מ, החריץ נדבק לכביש בכל האצה

חימום/קירור במושבים

מערכות בטיחות אקטיביות

איכות חומרים ניראת מאוד איכותית פרט לדאשבורד.

נסעתי על הסופרב סטייל, מזאת התלהבתי הרבה יותר

נראה לי שזה היה ב.מ.וו,לא מאזדה.

למאזדה אין רכב עם מומנט כזה.

ה3 המשפחתית הכי צפופה בכל השוק.

אין אוורור בכסאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתם סלט, שאלו אותו לאיזה רכב הוא משווה את הסונטה אז הוא ענה שלמאזדה 3 ושאלו אותו בנוסף למה הסונטה רכב מטורף אז הוא אמר בגלל המנוע, אבזור, בטיחות וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי היום נסיעת מבחן על הסונטה, רכב מטורף כמעט בכל המובנים!!

ושוב נהייתי מבולבל, כי אומרים שזה כולה יונדאי ועוד שנתיים לא תהיה שווה כלום.

והיום הציעו לי לקחת את האקסטרייל החדשה ברמת גימור טקנה הכי מפוארת ב-171 אלף 0 ק"מ.

מה אומרים על הניסאן?

תעשה נסיעת מבחן על האקסטרייל ותחליט.

אני עשית (על הטקנה) וממש לא התרשמתי, לא מהנוחות הלקויה, לא מבידוד הרעשים החסר ולא מהעגלתיות של הרכב (האצה מ-80 ל-120 לקחה הרבה יותר מידי זמן).

אישתי ישבה מאחור עם הילדה ודיווחה שהרכב מקפץ כל הזמן (ונסענו על כבישים חדשים וסלולים טוב).

בעליות הוא דווקא היה סביר, לאחר שמגיעים למהירות הרצויה הוא שומר עליה עם המומנט, הבעיה היא הדרך להגיע למהירות...

בקיצור מבחינתנו הוא ממש לא!

אגב בסוף בחרנו בסונטה לימיטד, בחירה עם השכל יותר מאשר עם הלב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע אלון, ראיתי נכון שסוף סוף בחרתם רכב? ולא טרחת לעדכן אותנו פה לאחר מליון ואחת שרשורים שפתחת בנושא בשנה האחרונה? [emoji33]

בכל אופן, שיהיה בשעה טובה ותתחדשו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב בסוף בחרנו בסונטה לימיטד, בחירה עם השכל יותר מאשר עם הלב.

תתחדשו, בחירה מצוינת מבחינה רציונלית. הגדרת מצוין בשורה התחתונה את הטריגר האמיתי לבחירת הסונטה :D

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע אלון, ראיתי נכון שסוף סוף בחרתם רכב? ולא טרחת לעדכן אותנו פה לאחר מליון ואחת שרשורים שפתחת בנושא בשנה האחרונה? [emoji33]

בכל אופן, שיהיה בשעה טובה ותתחדשו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

אתה מגזים, בקושי אלף... :)

תודה

תתחדשו, בחירה מצוינת מבחינה רציונלית. הגדרת מצוין בשורה התחתונה את הטריגר האמיתי לבחירת הסונטה :D

תודה

בסופו של דבר לא מצאנו אף ג׳יפון שיענה על הדרישות שלנו, בכל אחד היה איזה חיסרון קרדינלי משלו, ובאמת שחיפשנו.

חלקם צפופים מידי (למשל קשקאי), חלקם מגושמים מידי ולא נעימים לנהיגה (למשל אקסטרייל), חלקם לוקים באבזור בטיחות מינימאלי (למשל טיגואן עם בלימה אוטונומית ללא זיהוי הולכי רגל ואוטונומיות רק עד 50 קמ״ש), חלקם סתם נותנים הרגשה דלה (שברולט משמו), וחלקם פשוט מתומחרים גבוה מידי ביחס לתמורה (וכאן הרשימה ארוכה אך אציין רק את ה-CX5 כדוגמה).

ואז ראינו את הסונטה, לא מלך היופי אך נאה (הגג הפנורמי עוזר), מרווח יותר מכל הג׳יפונים, נעים לנסיעה (ונהיגה) יותר מרוב הג׳יפונים, שקט, מאובזר עם כל מה שאפשר (הדבר היחיד שחסר אולי זה תיקון סטיה מנתיב ולי זה לא ממש משנה, בכל מקרה הייתי מנתק את זה), חסכוני מאוד ביחס לג׳יפונים (גם ביחס לדיזלים) וזריז יותר מרוב הג׳יפונים (בטח ובטח שמהדיזלים).

בשורה התחתונה, הדבר היחיד שחסר לו זה מרכב גבוה וישיבה גבוהה על הכביש (וגם קצת שופוני).

לאחר שחיפשנו מעל שנה, אישתי לבסוף הסכימה שאין טעם בג׳יפון כי בכל בחירה זו תהיה פשרה על משהו.

מה גם שהיא אמרה שירד לה מהג׳יפונים באופן כללי (פעם זה היה ״מגניב״, היום הכביש מפוצץ בהם כך שגם אפקט זה נעלם).

את הרכב קנינו דרך חבר עם הנחה של 10,500₪, לא רע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גנבנו את השרשור אבל זה המקום לאחל - אלון תתחדש!

בחרת רכב מצוין, נכון שאין לו אפקט שופוני של ג'יפון מגודל (מישהו אמר CX5?) אבל לטעמי הוא יפה לא פחות.

יהיה משעמם בלי דיוני שיקולי קנייה על בערך כל רכב אפשרי מרמת מחיר 140 אש"ח ומעלה :wink:

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא גנבתם שום דבר, עוזר לכולם להבין מה הולך היום בשוק, וכן, אלון, צימצמת לי פה רשימה ארוכה מאוד של רכבים שרציתי לראות.

אז תודה רבה לך על זה.

כרגע לכנס לי ג'וק חדש,

מי שיודע, אני צריך לרכוש רכב משום לאת שלי גנבו לפני כשבועיים (מאזדה 3), תחילה הייתי נעול על מאזדה 6 פרימיום, הבעיה זאת המתיחת פנים החדשה שאמורה לצאת עוד מספר חודשים, ואם כבר אז אותה אני רוצה לרכוש. היה לי ביטוח מהסוכנות של מאזדה ולכן בקניית רכב מהסוכנות של מאזדה יש לי 10% מהמחירון המשוכלל שלי שהוא עומד היום על 95,000 ש"ח משוכלל, כלומר בקניה הבאה ממאזדה אני יכול לקבל הנחה של כמעט 10,000 ש"ח.

כרגע אני בהתלבטות האם לרכוש את הסונטה? או לרכוש בעוד מספר חודשים את ה-6 החדשה עם הנחה של 10000 ש"ח?

מתי לאזעזל אמור לצאת ה-6 החדשה?!

אלון, אתה רכשת את הסונטה ישירות מהיבואן? הנחה של "חבר"? איך אני משיג "חבר"?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2248 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...