Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סופרב, מאזדה, cx5, יונדאי סונטה, קיה אופטימה

motorishta
שימו לב! השרשור הזה בן 2252 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני הייתי מחכה, ולו בשביל האפשרות להשוות את ה-6 לסונטה בצורה אובייקטיבית ואז להחליט.

אם אתה יכול לחכות עד שה-6 מתוחת פנים תצא, אז תמתין בסבלנות.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

את הסונטה רכשתי דרך חבר.

איך אתה משיג, אתה צריך מישהו מקרבה ראשונה שיש לו חבר (אח, אחות, אבא, אמא, חם או חמה...).

אבל האמת שזה כבר לא רלוונטי, המבצע נגמר.

אני מניח שתוכל עכשיו בסניף להתמקח על המחירון ולבקש לרדת הכי קרוב למבצע חבר.

אם הם לא מסכימים אז יש גם את המסלול של יד-1 מליסינג.

לגבי ה-6 יש שתי בעיות:

1. לא ידוע מתי תגיע מתיחת הפנים לארץ, זה יכול להיות גם עוד שנה.

2. מאזדה מתמחרים מאוד גבוה את ה-6 כך שלדעתי היא תצא הרבה יותר יקרה מהסונטה ועם פחות אבזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלון תתחדש, זה אמיתי לא פספוסים? :-)

זה היה תהליך מתיש (כמו אצלי) שהלך ונבנה ובסופו של דבר אני מבין כיצד התכנסת לסונטה.

הסונטה רכב מאד מרשים ובעל תמורה נדירה למחיר.

למעשה החסרונות המהותיים שלו לעומת הג׳יפונים (לפחות חלקם) נובעים ממבנה הסדאן וגובה המרכב ולא מתכונות הרכב עצמו (אני מתכוון לתא מטען פחות שימושי, חלון אחורי שמחדיר שמש, מרחב ראש פחות טוב ותנוחת ישיבה נמוכה יותר. כמובן שיש מנגד יתרונות למרכב הנמוך מבחינת התנהגות כביש, איכות נסיעה ונוחות המתלים).

באופן כללי לגבי החסרונות ניתן לחיות עם כולם לדעתי חוץ מפרמטר אחד של גובה תנוחת הנהיגה, אם יתברר לך בסופו של דבר לאחר נהיגה ממושכת יותר בסונטה לאחר שתקבל אותו, שפרמטר זה לא נוח לך זה יכול להרוס את כל החוויה מהרכב.

בהקשר זה יש כאמור את נושא מרחב הראש (בייחוד שיש גג פנורמי) אבל יש גם את נושא שדה הראיה בחלון הקדמי (גובה המפגש בין הגג לחלק העליון של החלון הקדמי). לצורך העניין לעיתים מרחב הראש מספק אבל המפגש הנ״ל נמצא בגובה נמוך יותר בגלל ירידה של הגג, דבר שמחייב תנוחת נהיגה נמוכה יותר.

עם גובה של 1.85 אני לא חושב שתוכל בסונטה לשבת בגובה המושב המרבי כפי שאתה אוהב, כנראה שתצטרך לסגל תנוחת נהיגה נמוכה יותר וזה בסדר אבל השאלה כמה נמוכה יותר ואם זה לא יפריע לך.

אבא שלי רכש את הסונטה לאחרונה ולו זה לא מפריע, אבל הוא נמוך יחסית (הדור של פעם היו מכווצים -:)). לי (גובה 1.80) מישיבה ונהיגה, מאד קצרות אמנם, זה קצת הפריע.

לכן עוד לפני שתקבל את הרכב הייתי מציע לך לבדוק ולוודא שאתה אכן מצליח לסגל תנוחת נהיגה שנוחה לך (כנראה שכבר בדקת אבל בכל זאת אני מוצא לנכון להתריע בפניך על נקודה זאת. מקווה שאני לא אחזיר אותך למסע החיפושים -:))

עריכה אחרונה על ידי green
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.

צריך לזכור שגם כיום הרכב הנוכחי שלי זה קאמרי עם חלון בגג.

גם ברכב זה מרווח הראש מצומצם יותר, וגם בדגם זה אני לא יושב עם המושב עד הסוף למעלה.

ועדיין, זה by far הרכב הכי נוח לנהיגה/נסיעה שאני מכיר משלל הגיפונים (ואני נוסע לא מעט על האאוטלנדר של אבי).

אם הסונטה תהיה נוחה לפחות כמו הקאמרי אז אני בסדר גמור עם המושב הנמוך (ביחס לג׳יפון, ביחס למשפחתית הוא דווקא לא נמוך).

אגב הייתי שמח לרכוש קאמרי חדשה, אבל גם לי יש גבולות ו-190,000 לפני אגרות ותוספות זה קצת מוגזם בשבילי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מנסה להבין על איזו מתיחת פנים לסונטה אתה מדבר.

כי מה שנמכר כרגע בארץ בתור סונטה חדשה זה מה שנבחן כאן בפורום, וזו הגרסה הכי חדשה של הסונטה שאני מכיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב הבנתי רק הדגם הרגיל (שלא מיובא לפה) עבר מתיחת פנים בשנה שעברה, כאשר גרסאות ההיבריד (הפלאג אין, וההיבריד הרגילה) קיבלו את המתיחה רק עכשיו, והיא הוצגה בתערוכת הרכב בשיקגו לפני כשבועיים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב הבנתי רק הדגם הרגיל (שלא מיובא לפה) עבר מתיחת פנים בשנה שעברה, כאשר גרסאות ההיבריד (הפלאג אין, וההיבריד הרגילה) קיבלו את המתיחה רק עכשיו, והיא הוצגה בתערוכת הרכב בשיקגו לפני כשבועיים.

הסונטה הייבריד מתוחת הפנים כבר כאן, נמכרת ונוסעת על הכביש.

אנחנו (מובילי הדעה, הכוונה) בחנו אותה כאן לפני מס' שבועות וגם קולגה לעבודה קיבל את שלו לפני כשבועיים.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן,

אני מעוניין לרכוש רכב, חייב להיות רכב מרווח מאחור (2 בוסטרים)

תחילה חשבתי על הסופרב 1.8 סטייל הצעה 179000 במקום 202000 לפי הימי מכירות שיש עכשיו

הצעה שני מאזדה 6 פרימיום 176000 במקום 186000

הצעה שלישית מאזדה cx5 לקצ'ורי 169000 במקום 179000

ואז נכנס לתמונה כל העיניין של ה-0 ק"מ יד שניה מאלבר אבל כפרטי ולא כליסינג

יונדאי סונטה לימיטיד (הייבריד) החדשה 166000 על הכביש, מחירון 180000

קיה אופטימה פרימיום (הייבריד) החדשה 154000 על הכביש, מחירון 175000

באמת שאני דיי מבולבל, המאזדות מאוד קורצים אבל במחירים שלא מוצדקים, יוצא תכף מאזדה 6 צורה חדשה, לכן טיפה יורד לי ממנה כרגע בתור רכישה.

במאזדה cx5 אין כמעט בכלל מערכות בטיחות אקטיביות ומנוע 2000 אומרים מרגיש טיפה עייף ברכב הזה (אני עובר כרגע ממאזדה 3 מנוע 2000, זה מנוע זהה)

בנוגע לסופרב יש המון בעיות עם הגיר dsg7

הקוריאניות מאוד מאוד קורצים לי גם בגלל המחיר וגם בגלל התפריט המאוד מאוד מאוד עשיר!

אני לא מחפש למכור את הרכב אחרי שנתיים, אלה בכיוון של 5 שנים.

אני לוקח בחשבון גם שהסונטה מגיעה עם 5 שנים אחריות ו-7 שנים אחריות על ההיבריד.

אשמח לקבל על הצעה/ המלצה.

איך קיבלת כזה מחיר טוב על הcx5? סה דרך הסוכנות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסונטה הייבריד מתוחת הפנים כבר כאן, נמכרת ונוסעת על הכבישא.

מעניין שהושקה פה חודשים לפני שהושקה בארה״ב, ודווקא בגלל שמדובר בסונטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך קיבלת כזה מחיר טוב על הcx5? סה דרך הסוכנות?

אני מניח שהוא התכוון ליד-1 מליסינג, שם גובה ההנחה הוא בסביבות 10,000₪.

לדעתי זו הנחה קטנה מידי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2252 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...