Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נעילה מרכזית מאזדה 3 2008

itzik_ben
שימו לב! השרשור הזה בן 2221 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום ,

מאזדה 3 שנת 2008 , השלטים (ספטרוטק) של האזעקה והנעילה החשמלית תקינים אך המערכת לא מגיבה לפקודת נעילה/פתיחה.

פתיחה ונעילה עובדת אך ורק באמצעות המפתח בדלת הנהג.

האם מישהו יודע היכן נמצאת היחידה הפנימית ברכב כדי שאוכל להגיע אליה ולבדוק אותה ? אולי יש פיוז שרוף ואם כן היכן הוא נמצא או שבכלל היחידה הזאת לא מחוברת דרך פיוז ?

אשמח לקבל פידבק ע"מ לפתור את התקלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השלטים מקוריים של הרכב? ספטרוטק זה נראה לי התקנה מקומית.

אם מדובר בהתקנה מקומית אתה צריך לפתוח את הפנל שמתחת להגה ולחפש קופסה שחורה, על אחד הכבלים בדרך אליה יהיה פיוז, יכול להיות שנשרף.

אם לא שרוף תבדוק שמגיע אליה מתח ושכל החיבורים נראים בסדר

קישור לתמונה של הקופסה

http://sc02.alicdn.com/kf/HTB125CrKVXXXXaOXFXXq6xXFXXXL/Hands-Free-and-OEM-Car-Alarm-Systems.jpg_220x220.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלח תמונה של השלטים

יכול להיות שכבל האנטנה של המערכת התנתק מאיזו סיבה והמערכת לא קולטת את הסיגנל מהשלטים. הייתה לי בעיה כזו לפני מספר שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השלטים מקוריים של הרכב? ספטרוטק זה נראה לי התקנה מקומית.

אם מדובר בהתקנה מקומית אתה צריך לפתוח את הפנל שמתחת להגה ולחפש קופסה שחורה, על אחד הכבלים בדרך אליה יהיה פיוז, יכול להיות שנשרף.

אם לא שרוף תבדוק שמגיע אליה מתח ושכל החיבורים נראים בסדר

קישור לתמונה של הקופסה

http://sc02.alicdn.com/kf/HTB125CrKVXXXXaOXFXXq6xXFXXXL/Hands-Free-and-OEM-Car-Alarm-Systems.jpg_220x220.jpg

איך פותחים את הפאנל שמאחורי ההגה? האם זה זה שנמצא מעל הדוושות ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. ההתקנה במאזדה 3 אינה מאחורי ההגה ב99.9999% מהמקרים. מאחר והחיבורים הם לBCM, והנ"ל נמצא בקיק פאנל של הנוסע, הקופסא נמצאת שם.

2. הקופסא של הספטרוטק שמותקנת בשנתונים האלה לא נראית כמו בתמונה, היא יותר קטנה (בקנ"מ עין זה בערך משהו כמו שלט על שלט על שלט. מן ריבוע כזה).

3. אם יש לך ברכב קודנית של 10 ספרות+כוכבית+סולמית, אז היא חלק מאותה המערכת. אם היא עובדת- חבל שתתחיל לפרק.

4. ברוב המקרים התקלה אינה במוח/פיוז/חוט שניתק פתאום מהשמים, אלא בקידוד שלטים.

אם אתה בכל זאת רוצה לפרק (במקום הנכון, לכל הפחות...) יש לך מדריך כאן.

אני הייתי מנסה קודם כל לקודד שלטים מחדש לי הנוהל המצ"ב.

שכפול ספטרוטק.pdf

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. ההתקנה במאזדה 3 אינה מאחורי ההגה ב99.9999% מהמקרים. מאחר והחיבורים הם לBCM, והנ"ל נמצא בקיק פאנל של הנוסע, הקופסא נמצאת שם.

2. הקופסא של הספטרוטק שמותקנת בשנתונים האלה לא נראית כמו בתמונה, היא יותר קטנה (בקנ"מ עין זה בערך משהו כמו שלט על שלט על שלט. מן ריבוע כזה).

3. אם יש לך ברכב קודנית של 10 ספרות+כוכבית+סולמית, אז היא חלק מאותה המערכת. אם היא עובדת- חבל שתתחיל לפרק.

4. ברוב המקרים התקלה אינה במוח/פיוז/חוט שניתק פתאום מהשמים, אלא בקידוד שלטים.

אם אתה בכל זאת רוצה לפרק (במקום הנכון, לכל הפחות...) יש לך מדריך כאן.

אני הייתי מנסה קודם כל לקודד שלטים מחדש לי הנוהל המצ"ב.

ניסיתי לקודד מחדש את השלטים עפ"י ההוראות - לא עזר , האמת גם הסבירות ש-2 השלטים שברשותי יאבדו קידוד הוא קלוש.

באותו יום שהשלטים הפסיקו לעבוד נעלתי את האוטו עם השלט וכשבאתי לפתוח לא נפתח רק באמצעות המפתח והאזעקה לא ציפצפה ולכן אני חושד שהאזעקה אינה מקבלת מתח כי במצב רגיל האזעקה מצפצפת אם הייתי פותח באמצעות המפתח כשהיא דרוכה ולא מנטרל עם שלט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

התקלה נפתרה!

אכן פיוז שרוף שנמצא בתוך בית שחור מתחת להגה בצד שמאל מעבר לפלסטיקים - Yosi Zakin צדק!

מסתבר שלקודן ולאזעקה יש פיוזים שונים...

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2221 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...