Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך משפרים גלישה אלחוטית ?

bigbosf
שימו לב! השרשור הזה בן 2248 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים. בבדיקה (ספיד טסט) כשאני בודק בצורה אלחוטית אני מקבל בערך 30-40 מגה. בבדיקה עם כבל רשת אני מקבל בערך 180 מגה. ממה נובע הפער המטורף הזה? החבילה שלי היא 200 מגה תשתית הוט. יש לציין שאני בודק באלחוטי במרחק של מטר מהנתב.

שמתי לב שבמקום אחר עם תשתית בזק ששם יש 15 מגה אני מקבל את אותה מהירות גם באלחוטי וגם עם כבל.

הבעיה יכולה להיות בנתב של הוט?

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מטר מהנתב, אז כבר לא מדובר על חוזק האות או הפרעות, כל עלייה בקצב צריכה לבוא מכיוון הפרוטוקול.

5 לעומת 2.4, N/AC, MIMO וכו', תלוי בתמיכה של הנתב, כ.הרשת ומערכת ההפעלה.

עריכה אחרונה על ידי saay222
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום בעיה לקבל מהירות כזו ב 2.4 בלי mimo...

הבעיה היא שהקופסא של הוט לא מסוגלת לתת מהירות כזו וגם אם כן אז לא לאורך זמן.

מפרט הציוד לחוד וביצועים לחוד

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי אתה על ערוץ עם הרבה הפרעות. תנסה להחליף את הערוץ בדרך כלל המתקינים משאירים על הערוץ הדיפולטי, אם אתה לא יודע איך והראוטר הוא של הספק דבר עם התמיכה שלהם. דבר נוסף באיזו מהירות הכרטיס האלחוטי שלך תומך?

עריכה אחרונה על ידי taz3k
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל אופן, גלישה אלחוטית יציבה משפרים עם ציוד טוב, להוציא טיפילינק/אדימקס ומוצרים ששוים פחות מ50$

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...