Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש חוות דעת לרכב משפחתי סיטרואן C4 קקטוס

R1981K
שימו לב! השרשור הזה בן 2249 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש על הקקטוס כל-כך הרבה מידע כאן, פשוט תעשה חיפוש באתר.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התיבה האוטומאטית לא חדשה ונמצאת בשימוש בכל דגמי פיג'ו-סיטרואן כבר לא מעט שנים, כך שאתה יכול להיות רגוע לגביה.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם הרכב רק קצת יותר משבועיים ורק 500 ק"מ ככה שתתייחס אל הדברים בהתאם.

מהתרשמות עד כה הרכב מאוד נוח ומרווח עבור 4 נפשות כולל כיסא בטיחות. כבר יצא שגם נסעו מאחור מבוגר, ילד ועוד ילד בכיסא בטיחות וכולם ישבו בנוחות במשך נסיעה של כחצי שעה.

הנוחות מתבטאת לא רק במושבים נוחים אלא גם בעבודת המתלים.

הרכב זריז, יש כח זמין בכל מצב. הגיר מסונכרן עם המנוע ועובד בצורה חלקה.

בשיוט בבין עירוני הרכב מרגיש יציב ובטוח. בוא נגיד שבאותם עיקולים בהם הרוב מאטים ועם ה- 208 היתי נכנס די מהר ובביטחה והרי שה- 208 ידוע כרכב מתנהג, מבלי להכיר היטב את הקקטוס, נהגתי את אותם העיקולים במהירות לא בהרבה נמוכה יותר.

הרי שלמרות שבפרסומות הוא משווקת כג'יפון, כי זה מה שמוכר היום, מדובר בסה"כ בהאצ'בק עם גלגלי 17, בסה"כ 15ס"מ קלירנס ומוטות אורך שתורמים לנראות של כביכול רכב מוגבה.

האם יש חסרונות? ברור.

האם תמורת 100 אלש"ח הם מתגמדים? בהחלט.

תמורת 85 אלש"ח הם נעלמים.

לכל זה תוסיף 5 שנות אחריות.

קרדיט ל- misterb על התמונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם הרכב רק קצת יותר משבועיים ורק 500 ק"מ ככה שתתייחס אל הדברים בהתאם.

מהתרשמות עד כה הרכב מאוד נוח ומרווח עבור 4 נפשות כולל כיסא בטיחות. כבר יצא שגם נסעו מאחור מבוגר, ילד ועוד ילד בכיסא בטיחות וכולם ישבו בנוחות במשך נסיעה של כחצי שעה.

הנוחות מתבטאת לא רק במושבים נוחים אלא גם בעבודת המתלים.

הרכב זריז, יש כח זמין בכל מצב. הגיר מסונכרן עם המנוע ועובד בצורה חלקה.

בשיוט בבין עירוני הרכב מרגיש יציב ובטוח. בוא נגיד שבאותם עיקולים בהם הרוב מאטים ועם ה- 208 היתי נכנס די מהר ובביטחה והרי שה- 208 ידוע כרכב מתנהג, מבלי להכיר היטב את הקקטוס, נהגתי את אותם העיקולים במהירות לא בהרבה נמוכה יותר.

הרי שלמרות שבפרסומות הוא משווקת כג'יפון, כי זה מה שמוכר היום, מדובר בסה"כ בהאצ'בק עם גלגלי 17, בסה"כ 15ס"מ קלירנס ומוטות אורך שתורמים לנראות של כביכול רכב מוגבה.

האם יש חסרונות? ברור.

האם תמורת 100 אלש"ח הם מתגמדים? בהחלט.

תמורת 85 אלש"ח הם נעלמים.

לכל זה תוסיף 5 שנות אחריות.

סליחה על הפלישה לדיון, אבל אני גם עומד לפני קנייה של קקטוס 0 ק"מ, ביום חמישי הייתי בסוכנות, הכסא היה מאוד נוח, מה שקצת הטריד אותי היה השדה ראייה שהרגיש לי מוגבל (אבל זה היה רק בתוך הסוכנות), המולטימדיה הרגישה קצת מינימליסטית..

מחכה לנסיעות מבחן, אבל לצערי זה ייקח זמן

Sent from my MI 5s using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע לשדה ראיה, לטעמי הוא בסדר גמור. הוספנו מצלמת חניה שפתרה את השטח המת הזה.

בנוגע למולטימדיה, עם כל מה שיש ואין בה, מה שלי אישית היה חסר זאת מערכת ניווט. כי הרי שלמה צריך אותה ללא מערכת ניווט?

לי המערכת אשר כוללת וויז ועוד כל מיני, ניתנה חינם. להבנתי דרך 0 ק״מ הם מחייבים על המערכת מחיר מלא, 4 אלש״ח, אבל אולי אני טועה.

עם כמות האנשים שאני שומע לאחרונה שמתעניינים בקקטוס דרך 0 ק״מ, נראה שנראה בקרוב על הכבישים הרבה (יחסית כן) קקטוסים לבנים.

קרדיט ל- misterb על התמונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

... מה שקצת הטריד אותי היה השדה ראייה שהרגיש לי מוגבל (אבל זה היה רק בתוך הסוכנות)

אם הכוונה לשדה ראיה לפנים אז זה נובע מהעובדה שכרית האויר לנוסע בנויה לתוך תקרת הרכב, מה שגורם לכך שהתקרה משתפלת נמוך. נדמה שהמבט קדימה הוא דרך חרך צר יותר מרכבים אחרים בהם נהגתי. אציין שזה מה שהכי הפריע לי במעבר מהרכב הקודם לקקטוס.

אחורה ולצדדים לא מורגשת שום הגבלה בשדה הראיה.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הכוונה לשדה ראיה לפנים אז זה נובע מהעובדה שכרית האויר לנוסע בנויה לתוך תקרת הרכב, מה שגורם לכך שהתקרה משתפלת נמוך. נדמה שהמבט קדימה הוא דרך חרך צר יותר מרכבים אחרים בהם נהגתי. אציין שזה מה שהכי הפריע לי במעבר מהרכב הקודם לקקטוס.

אחורה ולצדדים לא מורגשת שום הגבלה בשדה הראיה.

לא יכולת לתאר את זה בצורה יותר מדויקת, בדיוק ההרגשה וזה היה מהשנייה הראשונה שנכנסתי לאוטו.

איך אתה חי עם זה בנסיעות שלך?

Sent from my MI 5s using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חי עם זה בשלום כבר שנה וחצי ו-28,000 ק"מ.

הייתי שמח אם היה בנוי אחרת, אבל זה לא היה גרוע מספיק בשביל לוותר על הרכב הנהדר הזה.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2249 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...