Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריך עצה לגבי הלנה של 20 איש

bigbosf
שימו לב! השרשור הזה בן 2232 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם. אני עובד עצות. בעוד כשלושה שבועות אמורים לארח 20 איש (כולל לינה ואוכל) ולא מצליחים למצוא מקום נורמלי במחיר נורמלי.

בבית אין אפשרות לדאוג ללינה של כמות כזאת. לכן האופציה היא או מלון או השכרה של בית שיכול להכיל כמות של אנשים פלוס קייטרינג.

בתי מלון מבקשים מינימום 1200 לזוג לסופש. אם מישהו מכיר פתרון יצירתי אשמח לקרוא עליו. כמו כן אם יש בתי מלון (אופציה אחרונה ) באיזור המרכז או (אשקלון עד נתניה אפילו ) , שהתארחתם בו ואתם ממליצים, אשמח לדעת מזה.

אני נואש לכל פיסת מידע. תודה לכולם.

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על הקצה השני של הסקאלה:

חאן (יש כמה) עם מטבח, אם בא בחשבון. ישנים בבונגלוס סגורים על מזרנים בדרך כלל, או מיטות שדה. מתאים למשפחות.

יש גם באזור המרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על הקצה השני של הסקאלה:

חאן (יש כמה) עם מטבח, אם בא בחשבון. ישנים בבונגלוס סגורים על מזרנים בדרך כלל, או מיטות שדה. מתאים למשפחות.

יש גם באזור המרכז.

שכחתי לרשום. חובה תנאים מכבדים ולא שהיה שמזכירה טירונות.

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על הקצה השני של הסקאלה:

יש גם באזור המרכז.

לא יותר זול פשוט לזרוק לרחוב ושיסתדרו איכשהו?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקת אולי בAir BnB?.

סליחה על הבורות. מה זה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השכרת דירות לתיירים. אתר בין לאומי שדרכו אנשים משכירים מחדרים פנויים בביתם, דרך דירות שבעליהן יצאו לנופש ועד דירות המיועדות לתיירים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יותר זול פשוט לזרוק לרחוב ושיסתדרו איכשהו?

ברור לי שמדובר בליצנות נטו, וגם תגובת פות"ש לא הכי מכובדת.

ציינתי מראש שמדובר בצד השני של הסקאלה. בשנה שעברה עשינו כמה משפחות חג בחאן כזה, עם מטבח מסודר ומקום לינה. היה מאוד מכובד!

לי זה לא הזכיר את הטירונות, אבל לא מתווכח עם אסוציאציות.

אני מניח שמדובר בסוג של חתונה. השנה הייתי בחתונה במקום "מכובד" (בעיני אחרים) ולאחר מכן כמה חברים קרובים נשארו לישון באוהלים.

כל אחד מה שמכובד בעיניו!

מלון "מכובד" בפחות מהמחירים האלה לא תמצא בארץ. גם אני חשבתי להציע AIR BNB כאלטרנטיבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק בתי הארחה בקיבוצים.

יצאנו בעבר כמה פעמים לסופ"שים כאלה בגלל אירועים במשפחה הדתית של אשתי, בד"כ באיזור הדרום.

לעיתים היו 50-100 איש.

לא יודע לגבי מחירים כי לשמחתי אני הייתי רק מוזמן.

בכל הפעמים, האירוח היה טוב מאוד.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביום א האחרון עשו לדוד שלי מסיבת הפתעה יום הולדת,

הזמינו וילה בראש פינה עם 13 חדרי לינה, יש בזה יתרון ענק

לעומת בית הארחה שכל המשפחה יחד במשך הליל כלומר פרישה לחדרים

קרובים עדיין לא סוגרת את הלילה.

היה מופלא.

אני מבין שאתה מחפש באיזור המרכז אם תרצה אנסה לסייע לך,בטוח

שהמשפחה שארגנה את האירוע (הם מת''א) יודעים משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעוד כשלושה שבועות אמורים לארח 20 איש (כולל לינה ואוכל)

אין לי מידע קונרקטי לתרום לך, אבל אם היו באים אלי 20 איש להתארח ללינה ואוכל, הייתי נמלט מהבית. רחוק מאוד.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביום א האחרון עשו לדוד שלי מסיבת הפתעה יום הולדת,

הזמינו וילה בראש פינה עם 13 חדרי לינה, יש בזה יתרון ענק

לעומת בית הארחה שכל המשפחה יחד במשך הליל כלומר פרישה לחדרים

קרובים עדיין לא סוגרת את הלילה.

היה מופלא.

אני מבין שאתה מחפש באיזור המרכז אם תרצה אנסה לסייע לך,בטוח

שהמשפחה שארגנה את האירוע (הם מת''א) יודעים משהו.

תודה על העזרה. אכן מחפשים באיזור המרכז. לא הצלחתי לשלוח לך הודעה פרטית , אם תוכל לשלוח לי נדבר שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...