Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לגבי רנו מגאן דיזל וקניה בקרסו טרייד אין

hary19
שימו לב! השרשור הזה בן 2248 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום למומחים,

אני בעל משפחה של 3 ילדים, עם שני בוסטרים השלישי לא זקוק, ומחפש רכב רחב מספיק וגם בעל צריכת דלק חסכונית, כיון שהצפי לקילומטרים הוא כ 35000 קמ בשנה.

תקציב כ 80000 שח בערך.

אני על סף קנייה של רנו מגאן דיזל בקרסו טרייד אין,

אשמח לשמוע המלצה או חוסר המלצה על:

דגם הרכב או הצעה לרכב אחר ?

קנייה בקרסו טרייד אין.

בעיות ידועות לרנו מגאן דיזל.

תודה רבה לעונים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכתב הרבה בפורום, כולל שני "יומנים" של אנשים שהחזיקו ברכב. תעשה חיפוש.

בגדול, רכב מוצלח, נוח, חסכוני מאוד, אמין למדי, מתאים מאוד לריבוי קילומטרז' בנסיעות ארוכות. השאלה היא האם שלושת הילדים יוכלו להכנס מאחורה - זה אני לא יודע ותצטרך למדוד בפועל. הספסל האחורי לא רחב במיוחד.

מחלה משמעותית יחידה היא יחידת בקרת הגיר הרובוטי - עלולה להתפגר אחת ל-4 עד 5 שנים וכ-100K ק"מ (ויכול להיות שגם לא תתפגר כלל). עלות החלפה כ-3200 ש"ח קומפלט עם עבודה. בין ההתפגרויות הגיר עובד סה"כ טוב מאוד. צריך פשוט להסתכל על זה כרכיב מתכלה עם אורך חיים X ועלות Y ולקחת זאת בחשבון, להחליט אם מתאים לך או לא. לדעתי היתרונות עולים על החסרונות.

ממה שנכתב כאן בעבר, קניה מקרסו דווקא טובה היות שתקבל אחריות על הגיר. במידה ואתה רואה רכב שהוחלף לו מחשב גיר - זה דווקא יתרון. אני הייתי מתמקד ברכבים עם קילומטרז' נמוך, ומנסה לברר ולהעדיף במידת האפשר רכבים שנסעו בעיקר נסועה בין עירונית.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת פחות חסכונית, אבל לדעתי הצנועה פיתרון טוב יותר ל-3 ילדים ובמסגרת התקציב שהגדרת, אפשר למצוא סיטרואן c4 פיקאסו דיזל (הדגם החדש, מ-2014 וצפונה) עם גיר פלנטרי רגיל.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן המגאן דיזל מוצלחת מאוד, למעט... המצמד בגיר ידני (לא ציינת באיזה גיר מדובר)

- שהוא יקר מאוד לחלפה בגלל גלגל גלגל התנופה איכשהו...

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מגאן דיזל ידנית מדור 3 בארץ ולכן אין שאלה באיזה גיר מדובר.

לאבא שלי יש סטיישן מ2015 בליסינג, עשתה 100 אלף ק"מ בלי תקלות.

כפי שנאמר קודם, הגיר הוא החלק הכי רגיש כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, אני חדש בפורום אבל ותיק בנהיגה...

אני בעליו הראשון והיחיד של רנו מגאן אסטייט דיזל בן 5 שנים וחודש, עם קצת מעל 105,000 ק"מ. רובם הגדול בכבישים בין עירוניים.

אני יכול להגיד שמדובר ברכב חסכוני מאוד (בעיקר אם מכירים תחנות הדלק שבהם מוכרים דיזל תקני בזול יותר מבנזין), אמין מאוד (אף תקלה, רק בלאי - גומיות ורצועה) ופרקטי מאוד - 3 מתבגרים נכנסים במושב האחורי, וכשהוא מקופל נכנסים אופני שטח "29 (ללא גלגל קדמי) - לא אפשרי בכל רכב מהקטגוריה. בכלל מדובר למיטב זכרוני ברכב עם מרווח הגלגלים הארוך בקטגוריה. גם אין פלסטיקים שמתפרקים או בעיות גימור אחרות. מה שכן - רכב משעמם למדי עם עיצוב שגרתי וחסר יחוד. כנ"ל בנהיגה.

הדבר היחיד שמציק לי - יש השהיה במעבר מעצירה לנסיעה בלחיצת הדוושה (לא תקלה, מאפיין של מרבית הגירים הרובוטיים).

אני מתכוון להמשיך ולהחזיק בו לפחות עוד שנתיים-שלוש. רכב בן 3-4 מקרסו נראה לי עסקה משתלמת ביחס עלות\תועלת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי היתה מגאן סטיישן דיזל 2014 בלי תקלה אחת וממש עכשיו החלפתי לדרנד סניק.

קרסו טרייד גם נותנים אחריות על רכב משומש על גיר ומנוע.

גילוי נאות- עובד בקרסו.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2248 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...