Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוט רוחב/אנטי רול לפורד פוקוס דור 2.5 סדאן

mitsugli
שימו לב! השרשור הזה בן 2215 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

אבקש עזרתכם בחיפוש ברשת או אולי אפילו בארץ אם יש:

מוט רוחב או אנטי רול קדימה ואחורה, עליון ותחתון.

הרכב הוא - פורד פוקוס סדאן דור2.5 שנת 2008, מנוע 2.0 ​(מצ"ב תמונת דגם)

לחזק קצת את השלדה.

אודה על עזרתכם.

מקס

Focus.jpg

<-- זה היעד :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, אנטירול באר לא "מחזק את השלדה". הוא בכלל חלק מהמתלה.

שנית, אין דבר כזה אנטירול עליון. מה שאתה מתכוון אליו נקרא מוט גישור. והוא בזבוז של זמן.

יש גם מוטות גישור תחתונים. שוב, לא לבלבל עם אנטירולים.

את האנטירול הקדמי המקורי שלך לא הייתי ממליץ להחליף בעבה יותר.

כן הייתי ממליץ להחליף לאנטירול אחורי עבה יותר, בתנאי שאתה מבין את ההשלכות.

או אפילו לפני זה, בכלל יודע מה מפריע לך כרגע בהתנהגות של הרכב.

להחליף חלקים סתם, לשם "לחזק קצת את השלדה", בהכרח מביא לתוצאות לא טובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או אפילו לפני זה, בכלל יודע מה מפריע לך כרגע בהתנהגות של הרכב..

ניחוש מושכל: פותח השרשור לא מתחיל לסובב את ההגה מספיק מוקדם, אז יש לו בעיות בכל הקשור לחדות ההגה, והוא חושב שהקשחת אחד הסרנים (או שניהם) תסייע לפתור זאת.

וכן, זה יעזור. אבל השאלה באיזה מחיר...

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אם כוונתך להזמין מחו"ל אני אישית ממליץ על demon tweeks.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, באותו הקשר, אני הרכבתי עכשיו קיט הנמכה לפוקוס סטיישן 2.5, מתוצרת APSport, ויצא מעולה.סה״כ הנמכה 25 מ״מ. יש שיפור עצום בהתנהגות בפניות, ההיגוי זריז יותר. הרכב קשיח, אבל לא מתרסק על בורות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, באותו הקשר, אני הרכבתי עכשיו קיט הנמכה לפוקוס סטיישן 2.5, מתוצרת APSport, ויצא מעולה.סה״כ הנמכה 25 מ״מ. יש שיפור עצום בהתנהגות בפניות, ההיגוי זריז יותר. הרכב קשיח, אבל לא מתרסק על בורות.

אני דורש תמונה :)

מאיפה רכשת את הקיט?

מקס

<-- זה היעד :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקיט נרכש כאן: https://www.cheap-coilovers.com/shop/ap-sport-suspension-ford-focus-ii-7803c1.html, המחיר מאד מפתה. שילמתי מכס+ דמי כופר של 900 ש"ח, עלות הרכבה עוד 1500. בנוסף לקיט הזמנתי גם תושבות בולמים חדשות מאיביי (70 אירו), למרות שלא היה כל כך צורך - המקוריות התגלו כתקינות.

סה"כ אני מרוצה, התמורה למחיר מצויינת. בדיעבד אולי הייתי צריך להשקיע קצת יותר ולהזמין את הקיט המקביל של Eibach, שעולה יותר מכפול, אבל יש לי תחושה שמצדיק את זה :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקיט נרכש כאן: https://www.cheap-coilovers.com/shop/ap-sport-suspension-ford-focus-ii-7803c1.html, המחיר מאד מפתה. שילמתי מכס+ דמי כופר של 900 ש"ח, עלות הרכבה עוד 1500. בנוסף לקיט הזמנתי גם תושבות בולמים חדשות מאיביי (70 אירו), למרות שלא היה כל כך צורך - המקוריות התגלו כתקינות.

סה"כ אני מרוצה, התמורה למחיר מצויינת. בדיעבד אולי הייתי צריך להשקיע קצת יותר ולהזמין את הקיט המקביל של Eibach, שעולה יותר מכפול, אבל יש לי תחושה שמצדיק את זה :wink:

עשו לך בעיות במכס? דרשו ממך אישורים כלשהם?

-I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2215 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...