Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לנצ'יה דלתא GTIe

ilankl
שימו לב! השרשור הזה בן 2227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

כבר הרבה שנים שבחניית ביתו של קשיש בשכונתי עומדת לה לנצ'יה דלתא (אני מסיק ש GTIe כי זה מה שרשום על הגריל), השנתון שלה אם אני לא טועה 1988 (מספר הרכב נגמר ב-88).

לא היה באפשרותי לראות את מצבו המכני של הרכב אבל ממבט חיצוני+תא הנוסעים נראה כי הרכב נשמר טוב.

השאלה שלי היא האם זה הוא רכב שלדעתכם כדאי לקחת כפרוייקט ולהשקיע בשיפוצו? האם לרכב יש בואו נאמר "ערך היסטורי". אני לא יודע כמה הרכב היה נפוץ בזמנו בארץ ואם יהיה ניתן למצוא לו חלקים מקומית.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלנצ'יה דלתא IE הגיעה לארץ רק בשנת הדגם 88'.

היה לה מנוע 1.6 בעל גל זיזים עליון כפול והזרקת דלק.

ההספק עמד על 105 כ"ס והביצועים היו טובים למדי.

אמנם לא מדובר על מכונית בעלת ערך אספני גבוה, אולם היא היתה זריזה למדי ומאובזרת היטב.

בדוק שלא חסרים חלקים קוסמטיים, הם קשים להשגה ויקרים למדי.

את אתה "מתחבר" למכונית כזו, זה יכול להיות פרוייקט מעניין למדי.

בהצלחה !

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי - רכב מיוחד ויש הרבה טעם להחזיר אותו לכביש.

כלכלי זה לא יהיה, יכול להיות שיותר זול לייבא אחת כזו, אבל בהחלט רכב שהייתי עוצר להסתכל עליו.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדלתא בשנים הללו מאוד רגישה לחלודה. לפני שאתה נכנס לפרוייקט בדוק את הנושא היטב.

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב מעניין ושווה השקעה לטעמי שכבר כמעט ולא קיים בארץ.

בפורום שיפורים ישנו פרוייקט של דלתא שהייתה 1.6 טורבו במקור ועברה הסבה ל 2.0 אטמוספרי, ממליץ לך להציץ בנושא.

תעלה תמונות אם יצא לך, בהצלחה!

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
הלנצ'יה דלתא IE הגיעה לארץ רק בשנת הדגם 88'.

...

בדוק שלא חסרים חלקים קוסמטיים, הם קשים להשגה ויקרים למדי.

.

למיטב זכרוני הGTie שווקה כמו ה-HF בשנים 88-92

חלקים קוסמטיים ואחרים יש באיביי דיי בשפע ולא ביוקר מדי (הכל יחסי, לא יותר יקר מכל אירופאית רגילה לשנתון).

קיים קושי להשיג חלקים של מערכת המתלים (בפרט של הסרן האחורי) ואלו עשויים להיות נדירים ויקרים.

הדלתא בשנתונים אלה נחשבת אמינה למדי.

המכללים המכאניים (ובפרט המנוע, הציריות והקלאצ') עמידים מאד.

רגישות מיוחדת יש למערכות החשמל (מפלי מתח כמו כל איטלקיה מזדקנת) ומערכת המיזוג (שהייתה חלשה גם כחדשה).

אוטו שנמכר בכמויות גדולות באירופה (במיוחד איטליה וגרמניה) אך בארץ לא, ולכן נדיר כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהיינו חיילים לחבר טוב היתה אחת 89. הלכה אצלו בתאונת דרכים ועד היום יש לי את הסמל שלה שמור בקופסה. היה אוטו מדהים לתקופה, למעשה זו המכונית עם הפינה מאוד חמה אצלי בלב.

בשנתיים שהיא היתה אצלו ועד התאונה לא זכור לי תקלות או משהו כזה. אבל 20 שנה לך תזכור.

אופנוען

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...