Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה על מכונת פוליש לרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 2216 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מתעניין במכונת פוליש לרכב, מעולם לא ביצעתי פוליש באמצעות מכונה אבל עם יוטיוב קשה שלא ללמוד.

מחפש מכונה אורביטלית והתקציב הוא באזור ה600 שקלים עדיף בלי חריגות, אין לי צורך להשקיע יותר שכן השימוש במכונה כנראה לא יהיה יותר מפעמיים עקב חוסר בזמן,ניסיון ובעיקר סטריליות.

יש מכונה שראיתי שאמורה לעמוד בציפיות שלי אך רציתי לקבל את חוות דעתכם או לקבל המלצה על מכונה אחרת.

בעבר גם חשבתי על התקן המברגה של מגווירס, מברגה חזקה אני יכול לספק אבל כל העניין מסורבל ומלבד הנוחות והמחיר כנראה שעדיף להשקיע קצת יותר ולהביא מכונה רגילה.

ראיתי את המכונה הזו באמזון : Sealy DAS 149 Polisher

https://www.amazon.co.uk/Sealey-DAS149-Random-Orbital-Polisher/dp/B00VG7OZZC/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1518693236&sr=8-1&keywords=das149+polisher

האם זו מכונה שטובה למתחילים?

ניתן לשים על המכונה גם ראשים בגדלים קטנים יותר 4"\5" ?

יש אורביטלית מומלצת אחרת בתקציב?

על השכרה אני מוותר בגלל העובדה שאני לא יכול לתכנן מתי אעשה שימוש במכונה.

תודה.

עריכה אחרונה על ידי EliorBanay
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחפש משהו בתקציב זול, תחפש das6 pro יש הרבה מידע כאן בפורום.

אם תרכוש אותה, אשמח שתחזור לכאן לשתף כמה עלה לך הכל כולל פלטות ופדים,

ומאיפה רכשת.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

das 6 pro ללא פדים תתחיל באזור ה1000 שקל, כפול מהתקציב בו שרשמתי למעלה, מראש שללתי בגלל החוסר בשימוש שיהיה למכונה כזו.

ולא הבנתי אתה מבקש שארכוש את המכונה ואמליץ לך האם לקנות אותה?

יש עוד מוצרים שאתה מתעניין בהם? תגיד לי אוסיף לרשימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק להזמין מחו"ל, אין פה מכונה נורמלית במחירים כאלה לדעתי. למה רק אורביטלית אתה רוצה ולא DA שהרבה יותר בטוחה לצבע, במיוחד כשאתה חדש בתחום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

DA = אוריביטלית

שווה להציץ בסרטון הזה, הוא משבח את המכונה והיא עולה רק 75$, 21MM LONG THROW.

אולי יש אותה גם באירופה / עלי אקספרס, אם תזמין מארה"ב תצטרך ממיר מתח.

Audison Bit 10 | Dynaudio Esotar E650 + Scanspeak D3004| Arc Audio 4200SE | Dynaudio Esotar 1200 | JL Audio HD 750/1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

das 6 pro ללא פדים תתחיל באזור ה1000 שקל, כפול מהתקציב בו שרשמתי למעלה, מראש שללתי בגלל החוסר בשימוש שיהיה למכונה כזו.

ולא הבנתי אתה מבקש שארכוש את המכונה ואמליץ לך האם לקנות אותה?

יש עוד מוצרים שאתה מתעניין בהם? תגיד לי אוסיף לרשימה.

אתה מסתלבט?

אם המלצתי לך על המכונה אני צריך שתקנה ותמליץ לי?

בחייאת תלמד לקרוא עברית. רשמתי לך שאם תרכוש לטובת חברי הפורום תשתף בכמה קנית ומאיפה....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2216 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...