Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן ברלינגו החדש נחשף

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2061 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

באמת נראה שהחצי הקדמי חדש והחצי האחורי ישן מבחינה עיצובית, עכשוי ברור למה.

לדעתי אין קשר.

על הפלטפורמה אפשר לעצב מה שרוצים. שאומרים מבוסס זה לא אומר שזה זהה.

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כבר שנים שאני אומר שברגע שיש לי 3 ילדים - האוטו הבא שלי זה ברלינגו [לולא עניין הבטיחות...]

פוזה של ג'יפון סטייל אאוטלנדר לא מעניינת אותי, משפחתית סטנדרטית די צפופה.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדגם המאובזר שנמכר בארץ משנת 2008 ועד היום יש 6 כריות אוויר. הוא קיבל 4 כוכבי בטיחות כשהוצג, בשנת 2015 או 2016 לאחר שהבדיקות הוחמרו הוא נבחן שוב וקיבל רק 3 כוכבים. תוצאות דומות או גרועות יותר הציגו הרבה דגמים וותיקים שנבחנו שוב במבחן לפי התקן החדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת, שתמיד הטנדרונים הקטנים נראו לי אופצייה למשפחתית טובה יותר מה- suvs. מרווח פנים פשוט עצום ברכבים האלה, והן לא בזבזניות כלל.

מה שכן, בדורות הראשונים לפחות הן היו מאד ספרטניות וקשיחות, דבר אשר עודן עם התקדמות הדורות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא ברלינגו דור ראשון (1997) מבחינת נוחות מתלים היה נוח יותר מדור שני ( 2008, זה שמוחלף עכשיו) בהפרש מאוד מאוד משמעותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אין קשר.

על הפלטפורמה אפשר לעצב מה שרוצים. שאומרים מבוסס זה לא אומר שזה זהה.

נכון, אין קשר. אפשר לעצב על אותה פלטפורמה מה שרוצים אבל בחרו להשאיר את עיצוב החלק האחורי זהה כמעט 1 ל 1 לישן.

הכחול זה הישן, החלק הקידמי שונה לגמרי, בחלק האחורי בקושי רואים הבדלים.

2018.jpg

2008.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיסי התלבט רבות ברכישת מכונית משפחתית עבור משפחתו (3 ילדים בגיל ההתבגרות + כלבה + אשתו) - בדק לא מעט דגמים ובסוף רכש ברלינגו בגרסתה המאובזרת (100 כ"ס) בעסקת 0 ק"מ ומרוצה עד הגג. האמת שחויית הנסיעה בה עדיפה על הרבה משפחתיות, מרווח עצום, תט מטען ענק, מלא תאי אחסון ומנוע גיבור. רק הפלסטיקה המעפנה ומוט ההילוכים הגס מבאסים, אבל מכונית פצצה.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, אין קשר. אפשר לעצב על אותה פלטפורמה מה שרוצים אבל בחרו להשאיר את עיצוב החלק האחורי זהה כמעט 1 ל 1 לישן.

הכחול זה הישן, החלק הקידמי שונה לגמרי, בחלק האחורי בקושי רואים הבדלים.

שים את 2 התמונות אחת ליד השניה ותראה את ההבדל.

ממבט חטוף ולא מעמיק - בניפוחים מאחור (בקוטר שלהם) בפס קישור מעל המספר רישוי. גם הפגוש שונה.

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממידע פנימי אני יכול לומר שהוזמנו 2 רכבים לצרכי בדיקות ורישוי. וגם דגם חשמלי (??).

כרגע אין מחירון, פרטים על תתי דגמים, רמות גימור או תאריך השקה.

מה עם התייחסות מלובינסקי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצורך הפרוטוקולי אני יכול לאמור שדגם חשמלי (מלא, על סוללה בלבד) הופיע עוד בדור הראשון. ראיתי כזה, ממודל 97-2002 במפגש מכוניות בחו"ל, עם 650.000 ק"מ על השעון. צריך לחפש את התמונה שלו.

ברלינגו אחראית על רוב המכירות של היבואן, זה הדגם הנמכר ביותר שלהם ב 20 השנים האחרונות בפער גדול מאוד מכל הדגמים האחרים. לכן אני מניח שישתדלו להביא את הדגם החדש מהר ככל הניתן.

יכול להיות שימשיכו למכור את הדגם הישן בגרסה הבסיסית במקביל לחדש, כמו שהיה בהחלפת דגם קודמת. שנינם נמכרו במקביל כ 4 שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וגם קנגו חשמלית מאותם שנים, נראה לי שאתה (BUKI) העלת אותה.

אגב קנגו, מאמין שהדגם החדש שלה גם בקרוב יושק, היא איתנו מ2009.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני חודש החלפנו את הרנו קנגו 2013 עם שתי דלתות צד וחלונות חשמליים מאחור גם , הרכב היה מאוד אמין וכיף לנהיגה ,

כאמור החלפנו לברלינגו 2018 דגם ה XTR פשוט כי לא היה רנו במלאי ,

הרנו הרבה יותר טוב , יותר נוח לנהיגה , יותר תאי אחסון לא יודע איך כתבו מעלי שיש שפע של תאי אחסון כי אין ממש אין הרבה יחסית לקנגו ,

הברלינגו עם גיר [ רובוטי או אלקטרוני ]לא יודע איך נקרא בדיוק אבל זוועה , בהחלפת גירים מרגישים שהרכב פתאום מאט קצת ואז הגיר הבא משתלב , זה מאוד מאוד מורגש ולא נוח .

התא מטען גדול נכון אבל חוץ מזה אין שום יתרון ואין מה להשוות לרכב פרטי או לג'יפון ,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2061 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...