Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדירת מי גשמים לתא המטען - מאזדה 3 2008

HEBO
שימו לב! השרשור הזה בן 2257 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

אתמול פתחתי את תא המטען והרגשתי שהשטיח רטוב.

הרמתי את השטיח וכל האיזור של גלגל הספייר היה בשלולית מים.

הוצאתי את גלגל הספייר על מנת לפתוח את חור ניקוז.

רוקנתי את המים ויבשתי.

שאלתי,

מה הסיבה לחדירת מים?

יש גומיות, הן לא סדוקות, לא קרעות.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יום שישי שטפתי תרכב בכדי לבדוק אם נכנס מים.

לא נכנס מים.

אתמול נסעתי בגשמים פתחתי את תא המטען לאחר נסיעה ונכנס מים.

מהיכן להתחיל לבדוק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי זה קרה בעבר בלאנטיס.

אין ברירה, מקפלים את המושבים מאחורה, ונכנסים עם פנס לתא המטען, ומישהו מבחוץ עם צינור מים מתחיל להשפריץ מים מסביב החלון האחורי, מסביב לתא מטען, הפנסים וככה הלאה , ובמקביל אתה בפנים עם הפנס מאתר מהיכן הנזילה. לפי הקצב שאתה מתאר הדליפה היא חריפה ותאתר אותה מהר.

דרך אגב, אצלי זה היה באיזור שהיה תיקון מכה קטנה של תאונה, בדיוק איפה שיש חומר איטום, ובגלל התיקון במוסך בלי חיזוק האיטום, הוא לא תפס. השלמתי עם סיליקון והבעיה הסתדרה.

ליאור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאני יבין, זו בעיה שכיחה במאזדה 3?

יכול להיות שזו יד המקרה אבל גם לי מאזדה 3 2010 גילית השבוע בעקבות הגשמים שבגלגל הרזרבי יש בריכה של מים, ביצעתי ניקוז אני חושד שמים נכנסים דרך הגומי אטימה התחתון בתא מטען ודרך הקליפס שמחבר את הפנס לרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

בדיוק קרה גם לחבר עם 3 מודל 05'. במוסך שלו אטמו מהחלק הפנימי את הרווח שבין הפנס לפח - לא עזר.

מה זה יכול להיות?

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בצד הכנף מלמטה יש מעין מלבן עים גומי שמאוור את הפגז'..

המתקינים של חיישני הרוורס נוהגים להעביר את צמות החיישנים משם..

הצמיג זורק לשם מים כשהכביש רטוב ונהיה בריכה. .

עטוף אותו זמנית (את החלונית) וראה ויזה פלא..

מי שלא נשם אבק דרכים.. לא ישאף אוויר פסגות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר לעבודה סיפר לי היום שגם אצלו בשתי המאזדות שהיו ברשותו הייתה בעיה שמים נכנסים לתא מטען וגם למושב האחורי כנראה מאותה בעיה ואצלו פחח פתר את זה, חושש שזו בעיה שכיחה במאזדה, מה גם שאצלי המים שהתנקזו גרמו לחלודה בגלגל הרזרבי דבר שמהווה בעיה בטיחותית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין.. אתה אומר שרק בנסיעה זה קורה לך?!

למה שלא לאטום את המדף פלסטיק המלבנים כמו שכתבתי.. רואים שזה מהאזור הרי בתמונה ששלחת..

מי שלא נשם אבק דרכים.. לא ישאף אוויר פסגות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2257 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...