Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה/עזרה בהתאמת קולט שמש לדוד(אוגר מים)

kobic9
שימו לב! השרשור הזה בן 2252 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כוונתי הייתה שגם לפני שהזככית נשברה הוא לא תפקד כראוי

כנראה אלך על קולט CR12 EX

אקבל תפוקת חימום של 8500 קק ואתקין פורק לחץ חדש

שאלתי לגבי זה שהוא עשוי נחושת, אמרו לי שכל עוד פעם בשנה אני אנקה אותו לא תהייה לי בעיה, דעתכם?(והיא חשובה לי)

אני מתכוון לשים במקום פקקים ברז כדורי,פעם בשנה אפתח את שני הברזים שכל הליכלוך מהקולט ישפך החוצה(לא משנה איזה קולט אחליט לשים)

קובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתכוון לשים במקום פקקים ברז כדורי,פעם בשנה אפתח את שני הברזים שכל הליכלוך מהקולט ישפך החוצה(לא משנה איזה קולט אחליט לשים)

אני שמתי T ושני ברזים בחיבור הקולט לדוד (ברז אחד סוגר את המעבר לדוד והשני מנתב את המים החוצה). ואז בסגירת ברז אחד ופתיחת השני (עם חיבור מהיר לצינור גינה) המיים מוזרמים בלחץ הרשת, דרך הקולטים, והחוצה. קל ויעיל לשטוף את הקולטים פעם בשנה.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם זה מספק יעיל למניעת אבנית?

מתלבט אם ללכת על קולט נחושת או ברזל

כפר סבא זה איזור מוגבר אבנית

נגעתי השבוע באחד ביצים בשאר הפקקים על הקולטים של השכנים, הקולט נחושת של טל סחר היה רותח יותר משל כולם(גם ותר מכרומגן CR11 EX ושאר הקולטים סקדיול של נמרוד ואידיאל)

קובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...