Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוטר סימן לי לצאת באין כניסה ונתן לי דוח

שימו לב! השרשור הזה בן 2229 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עמדתי באין כניסה במשך איזה דקה שתיים והיה ניידת משמאלי שעמדה עם עוד מכוניות ושהכביש של הניידת התפנה השוטר סימן לי עם היד לצאת ויצאתי.

הוא לא עצר אותי ישר אלא נסע אחרי במשך איזה 2 דקות ואז עצר אותי,ששאלתי אותו אז למה הוא סימן לי לצאת הוא ענה "רצינו לראות אם תצא".

הסתכלתי במצלמה ורואים שיש שלט אבל או שהוא ממש דהויי או שהמצלמה שלי פשוט לא הצליחה לצלם מה אמור להופיע על השלט כי בוידאו השלט לבן לגמרי (משמע מחוק ואני מחר אלך לבדוק אותו).

בנוסף יש לי עד לכל האירוע,אני נהג חדש וזה עבירה ראשונה שלי.

האם אני יכול לשחק עם זה שהוא אמר לי לצאת ושיש לי עד לכך? אם כן כדאי להגיש בקשה להמתקה או שלא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יעלה כבודו את הדו"ח הסתר פרטים אישיים.

ציין מקום אירוע שנסתכל בגוגל

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יעלה כבודו את הדו"ח הסתר פרטים אישיים.

ציין מקום אירוע שנסתכל בגוגל

זה המיקום התמונה מ2012 מחר רוב הסיכויים שאצלם את מצבו הנוכחי.

https://www.google.co.il/maps/@32.9235443,35.3013343,3a,75y,235.56h,78.72t/data=!3m6!1e1!3m4!1stZRtVfCP7vp7sQNGWmFmeg!2e0!7i13312!8i6656?hl=iw

זה הדו"ח

https://imgur.com/oH5Hjgo

נוסף על כך אם זה עוזר בישוב הוא כתב את הכתובת וברחוב הוא כתב את העיר.

גם נראה שבהתחלה הם כתבו במספר הרכב שלי 8 משום מה (למרות שמספר הרכב מתחיל באחד) ורק אז את המספר הראשון האמיתי של הרכב וזה לא נראה מחוק במיוחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם השלטים לא תוקנו מאז שגוגל צילמו את המקום יש בעיה, כיון שלא ניתן לדעת שהדרך חד סטרית.

לא ברור לי באיזה כיוון נסעת או לאיזה כיוון פנה רכבך.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם השלטים לא תוקנו מאז שגוגל צילמו את המקום יש בעיה, כיון שלא ניתן לדעת שהדרך חד סטרית.

נסעתי מהכיוון של התמונה ופניתי ימינה אחרי שהשוטר סימן לי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדוח של השוטר פשוט

נסעת בניגוד לתמרור הכניסה אסורה אין בו רמז למתן סימנים מצידו אליך.

כדי לנעול אותך סופית כתב לך בדברי הנהג לא שמתי לב.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדוח של השוטר פשוט

אם השלט דהויי לא ניתן יהיה לטעון שהכוונה הייתה שלא שמתי לב שזה אין כניסה כי הוא דהוי\מחוק?

בנוסף יש לי עד שיכול להעיד אישית שהוא ראה שהשוטר הראה לי עם היד לצאת.

במידה וכל זה לא עוזר לי להיכן בידיוק אני פונה כדי לנסות ולהמיר את הדוח לאזהרה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המרה להזהרה זה אחרי 7 שנות וותק לפחות, כאשר 5 אחרונות ללא דוחות משטרה.

או שתשלם או תגיש בקשה להישפט (על סמך תמרור לא תקני ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך בכלל הגעת למצב שאתה עומד בניגוד לתנועה בדרך חד סיטרית?

ולמה עמדת שם כמה דקות?

האם ידעת שיש אין כניסה שהשוטר סימן לך לצאת?

שים לב שלפי גוגל (בלינק שהעלת) רואים ש10 מטר לפני המיקום עוד בתוך התחנת דלק יש תמרור אין כניסה,

שהתחנת דלק הציבה.

מבחינת לבקש להישפט, אתה יכול לטעון שהכוונת שוטר מבטלת תמרור.

אבל השוטר יטען שראה אותך עומד במקום שאתה לא אמור לעמוד פה וחיכה לראות מה אתה עושה.

מפה בטח יהיה דיעות שונות.. אתה תגיד שהוא סימן לך לצאת , והוא יגיד שלא התכוון לסמן לך לצאת אלה רק המתין לראות מה אתה רוצה לעשות.

זה שיצאת והמשכת בנסיעה הרחק מהתחנה מעיד על כך שבעצם התכוונת לצאת מהתחנה ולא לתדלק או לחכות למישהו שיגיע לשם..

לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולמה עמדת שם כמה דקות?

שים לב שלפי גוגל (בלינק שהעלת) רואים ש10 מטר לפני המיקום עוד בתוך התחנת דלק יש תמרור אין כניסה,

שהתחנת דלק הציבה.

אבל השוטר יטען שראה אותך עומד במקום שאתה לא אמור לעמוד פה וחיכה לראות מה אתה עושה.

מפה בטח יהיה דיעות שונות.. אתה תגיד שהוא סימן לך לצאת , והוא יגיד שלא התכוון לסמן לך לצאת אלה רק המתין לראות מה אתה רוצה לעשות.

זה שיצאת והמשכת בנסיעה הרחק מהתחנה מעיד על כך שבעצם התכוונת לצאת מהתחנה ולא לתדלק או לחכות למישהו שיגיע לשם..

לא?

כן התכוונתי לצאת,אני ואותו אחד שהיה איתי ברכב לא ראינו שום שילוט וזה די הפתיע אותנו ביחוד כי אנחנו עוברים כל יום מול התחנת דלק הזאת ולא פעם ראינו אנשים יוצאים משם וזה בהחלט מבאס ומעצבן כי הוא סימן לי לצאת והוא גם הצביע לי לכיוון שאליו פניתי,בנוסף היססתי לא ישר עפתי לבפנים ונסעתי עמדתי איזה 10 שניות אחרי שהתנועה התפנת והוא הצביע לי ולא זז משם וחיכה שאני אצה.

עוד יותר מבאס גם שהוא נתן לי את הדוח הזה למרות שזה עבירה ראשונה ואני נהג שומר חוק ועל טעות כזאת נפלתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם העובדה שעמד נגד כיוון התנועה בדרך חד סיטרית אינה עילה מספקת לדו"ח?

כנראה שכן אבל לא על כך הדו"ח.

אני רק מנסה את מזלי בסופו של דבר,500 שקל זה המון בשבילי כסטודנט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדוח של השוטר פשוט

המרה להזהרה זה אחרי 7 שנות וותק לפחות, כאשר 5 אחרונות ללא דוחות משטרה.

או שתשלם או תגיש בקשה להישפט (על סמך תמרור לא תקני ).

ולמה עמדת שם כמה דקות?

שהתחנת דלק הציבה.

לא?

אוקיי אז הייתי היום שם וככה השלט נראה

https://imgur.com/2v4IobU

https://imgur.com/14FteNJ

רואים בברירות שהוא מחוק לגמריי ברמה שבלי להסתכל מקרוב קשה לראות מה אמור להופיע בו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השלט המעניין הוא השלט הנגדי (אמור להיות בכניסה לדרך החד סטרית)- זה שאמור להיות כחול עם חץ לבן שמן. בתמונות מגוגל הוא מחוק לגמרי.

קורולה - ה"שלט" ביציאה מתחנת הדלק הוא גם לא תקני (לא בגודל, לא בצורה ולא בצורת ההתקנה) וגם מוסתר על ידי עמוד התאורה. צריך לדחוף פריסקופ בין עמוד התאורה לבינו כדי לראות אותו.

פות"ש - צלם את התמרורים המרובעים שציינתי. אם הם מחוקים כמו בגוגל יש לך קייס כיון שאין שום סימון שאסור לך להגיע לתמרור האין כניסה, שגם הוא בעייתי, שכם הוא מוצב ביציאה מהדרך, לא בכניסה אליה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השלט המעניין הוא השלט הנגדי (אמור להיות בכניסה לדרך החד סטרית)- זה שאמור להיות כחול עם חץ לבן שמן. בתמונות מגוגל הוא מחוק לגמרי.

במידה ואין אותו יש לי סיכוי?

גם על הכביש עצמו אין שום פס סימון והוא מקולף ומלוכלך כמו בתמונה

תודה רבה לך על המענה מחרתיים אני אחזור לשם שוב ואצלם כבר את כל השטח מסביב

עריכה אחרונה על ידי abbcia
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2229 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...