Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוטר סימן לי לצאת באין כניסה ונתן לי דוח

שימו לב! השרשור הזה בן 2256 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הסיפור של תמרורי 402 ביציאה מתחנות דלק מוכר שנים רבות, והתמרורים מוצבים בכניסות למרות שלא מדובר בדרך.

לא הבנתי מה אתה כותב

דוגמאות לתחנות כאלה?

למה זה לא דרך?

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כמעט בכל תחנת דלק בכניסה מוצב תמרור 402 בכיוון ההפוך. למרות שלא מדובר בדרך חד סטרית (אין לה אורך).

עדיין - כיון שמדובר בסימון מקובל במקומותינו נהגים צריכים להכירו.

לתחנה שבה ביקר פות"ש כביש גישה באורך כמה עשרות מטרים, דווקא בה הגיוני לחלוטין להציב את התמרור בסמוך לתחנה. למעשה מוצב שם מעין תמרור, אולם הוא אינו תקני ואינו נראה לעין הנהגים. הוסף לכך את תמרור 203 במקום 618 והבלבול מושלם.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מדובר על התמרור המסומן אצל פות"ש כמספר 1 על המפה שלו אין בו שום הגיון, כי הוא לא מתיר כניסה לתחנה.

לא יודע על איזו תמונה אתה מדבר שרואים בו שאין תמרור או שהוא בלתי נראה לעין.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בצילום הזה - בצד שמאל, מאחורי עמוד התאורה, מציצה תיבה לבנה עם כתם אדום קטן.

בצילומי גוגל זה יותר ברור (ואם תלך צעד אחורה תראה כיצד הסימון הזה מוסתר)

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסרטון השמש מסנוורת את המצלמה ביציאה מהתחנה, על כן קשה לראות את תמרורי 402 שביציאה. עליך לצלם אותם בתנאי תאורה יותר טובים (בשעות הבוקר, ככאשר השמש בגבך).

חוץ מזה ברור שהשילוט שערורייתי. מי שהתקין את התמרורים עשה זאת, איך לומר בעדינות, ברשלנות. גם 203 במקום 618 וגם העדר סימון ברור בתוך התחנה ובקטע האמור להיוד חד סטרי לגבי כיוון הנסיעה המותר.

ועוד דבר - לא ברור לי מדוע השוטר עצר אותך כאבור מרחק כל כך גדול. אבל אם יטען שרשם את מספר הרישוי שלך בצומת (המקום בו הוא מסמן לך לצאת) נושא שמירת קשר עין הופך לא משמעותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסרטון השמש מסנוורת את המצלמה ביציאה מהתחנה, על כן קשה לראות את תמרורי 402 שביציאה. עליך לצלם אותם בתנאי תאורה יותר טובים (בשעות הבוקר, כאשר השמש בגבך).

חוץ מזה ברור שהשילוט שערורייתי. מי שהתקין את התמרורים עשה זאת, איך לומר בעדינות, ברשלנות. גם 203 במקום 618 וגם העדר סימון ברור בתוך התחנה ובקטע האמור להיוד חד סטרי לגבי כיוון הנסיעה המותר. כמוכן כנראה שהסימון ליציאה המותרת לא ברור (אבל המצלמה שלך מצלמת ברזולוציה נמוכה מאד, קשה להבין את הסימונים בכיוון היציאה).

ועוד דבר - לא ברור לי מדוע השוטר עצר אותך כעבור מרחק כל כך גדול. אבל אם יטען שרשם את מספר הרישוי שלך בצומת (המקום בו הוא מסמן לך לצאת) נושא שמירת קשר עין הופך לא משמעותי.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע

צפיתי

אם הייתה עבירה היה עוצר אותך כבר בתחנת האוטובוס הראשונה מיד אחרי שפנית ימינה ולא נוסע אחריך זמן כה ארוך.

האם מתוך תחנת הדלק יש כניסה למקדולנדס חוץ מאלה שרואים אותם פונים ימינה ואתה לשם כך צריך לפנות שמאלה.ממש לפני התמרור המאולתר של הכניסה אסורה.

שם איפוא שעל צד אחד של ההקוביה מפלסטיק רשום ברוכים הבאים, מצד שני ומוסתר על ידי העמוד מוצב תמרור הכניסה אסורה שלכל הדעות אינו תמרור חוקי לא בצורתו לא במיקומו לא בגובהו וברור שהוא לא הוצב על ידי רשות התימרור אלא הוא אילתור.

היה צריך להיות בדיוק מולו תמרור אמיתי שאוסר את הכניסה.

במקום שבו הוא מוצב חציו מכוסה או מחוק לנהג אין דרך הימלטות רק לבצע נסיעה לאחור. פרסה אפילו לא יכול לבצע בגלל האי תנועה.

הוסף לזה את התנועה של השוטר, היא לא ברורה כל כך. יותר ברורה בסרט של השתי שניות שהבאת הראשון.

אבל גם בלי שהייתה תנועת יד או לא, רואים בבירור שהוא נותן לך אפשרות להיכנס לפניו.

אילו זו הייתה עבירה היה עליו לכרוז האללו נהג , חזור לאחור.

הייתי פונה למשטרה כדי שיבטלו את הדו"ח

האם המצלמה שלך לא מקליטה ?

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסרטון השמש מסנוורת את המצלמה ביציאה מהתחנה, על כן קשה לראות את תמרורי 402 שביציאה. עליך לצלם אותם בתנאי תאורה יותר טובים (בשעות הבוקר, כאשר השמש בגבך).

חוץ מזה ברור שהשילוט שערורייתי. מי שהתקין את התמרורים עשה זאת, איך לומר בעדינות, ברשלנות. גם 203 במקום 618 וגם העדר סימון ברור בתוך התחנה ובקטע האמור להיוד חד סטרי לגבי כיוון הנסיעה המותר. כמוכן כנראה שהסימון ליציאה המותרת לא ברור (אבל המצלמה שלך מצלמת ברזולוציה נמוכה מאד, קשה להבין את הסימונים בכיוון היציאה).

ועוד דבר - לא ברור לי מדוע השוטר עצר אותך כאבור מרחק כל כך גדול. אבל אם יטען שרשם את מספר הרישוי שלך בצומת (המקום בו הוא מסמן לך לצאת) נושא שמירת קשר עין הופך לא משמעותי.

מחר בבוקר אני נוסע לאיזור לארוך קניות ואעצור לצלם שוב את כל השילוט.

אני אישית לא ראיתי שום סימון לשום יציאה אחרת שהיא מתחת לתחנה ומוסתרת על ידי העצים מה שגם נראה כמו רק עוד חלק מהחניות שיש שם ולכן אפילו לא עלה בדעתי שיש שם איזשהי יציאה.

אני מאמין שהוא יטען שעקב אחרי כדי לבדוק את מספר הרישוי כמו שאמרת אבל זה אכן נכון שהוא היה יכול לעצור אותי ישר איך שיצאנו מכרמיאל והוא לא עשה זאת.

איכות הצילום על המחשב טיפה יותר טובה וברורה אני לא מצליח להעלות ליוטיוב בצורה טובה משום מה.

שמע

צפיתי

אם הייתה עבירה היה עוצר אותך כבר בתחנת האוטובוס הראשונה מיד אחרי שפנית ימינה ולא נוסע אחריך זמן כה ארוך.

האם מתוך תחנת הדלק יש כניסה למקדולנדס חוץ מאלה שרואים אותם פונים ימינה ואתה לשם כך צריך לפנות שמאלה.ממש לפני התמרור המאולתר של הכניסה אסורה.

שם איפוא שעל צד אחד של ההקוביה מפלסטיק רשום ברוכים הבאים, מצד שני ומוסתר על ידי העמוד מוצב תמרור הכניסה אסורה שלכל הדעות אינו תמרור חוקי לא בצורתו לא במיקומו לא בגובהו וברור שהוא לא הוצב על ידי רשות התימרור אלא הוא אילתור.

היה צריך להיות בדיוק מולו תמרור אמיתי שאוסר את הכניסה.

במקום שבו הוא מוצב חציו מכוסה או מחוק לנהג אין דרך הימלטות רק לבצע נסיעה לאחור. פרסה אפילו לא יכול לבצע בגלל האי תנועה.

הוסף לזה את התנועה של השוטר, היא לא ברורה כל כך. יותר ברורה בסרט של השתי שניות שהבאת הראשון.

אבל גם בלי שהייתה תנועת יד או לא, רואים בבירור שהוא נותן לך אפשרות להיכנס לפניו.

אילו זו הייתה עבירה היה עליו לכרוז האללו נהג , חזור לאחור.

הייתי פונה למשטרה כדי שיבטלו את הדו"ח

האם המצלמה שלך לא מקליטה ?

ראשית אשמך אם יש לך איזה דף של תקנות להתקנת תמרור אין כניסה בידיד תחנות דלק או באופן כללי.

היה ציפצופון לשניה וגם די שקט הרבה לפני שהוא נתן לי להיכנס וזה היה ממש לא ברור שזה לי,הסתכלתי על הניידת לראות למה הוא ציפצף והכל היה נראה תקין,השוטר ישב בניידת ולא עשה כלום ושום רכב לא היה נראה חשוד אז המשכתי לשבת באופן רגיל.

המצלמה שלי לא מקליטה קול אבל זה דבר שניתן להפעיל בהגדרות,ביטלתי את זה כי ככה הקבצים קטנים יותר ונשמרים יותר זמן על הזיכרון (המצלמה מוחקת את הסרטון הישן ביותר ברגע שהזיכרון התמלא והיא מצלמת מחדש)

לאן עלי לפנות? איך עלי להציג את החומרים? האם זה לבקש להישפט?

ותודה ענקית לשניכם! אתם ממש עוזרים לי ומרגיעים אותי.

נ.ב

שימו לב שמהנתיב שנכנסתי אליו אין גם פס של מתן זכות קדימה כמו שאמור להיות במידה והכביש היה חד סיטרי

עריכה אחרונה על ידי abbcia
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבקשה

עמ2 225-227

לךגבי הפעלת הקלטת קול במצלמה - אני עושה זאת, למרות שזה עלול להקליט שיחות אישיות (במכונית או בטלפון). המטרה העיקרית היא למקרה מפגש עם שוטר (או מושהו אחר) - אם כי אני חושש שבמצב כזה אדומם מנוע ואשכח להפעיל מצב ACC (ברכב שלי מדובר בלחצן התנעה) ואז המצלמה לא תקליט.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צילמתי את השלטים סוף סוף

אוקיי אז לפי המפה הזאת:

https://imgur.com/59XUT80

שלט מספר 1:

שימו לב שצילמתי מזווית יותר שמאלית ככה שהוא נראה ממש טוב כאן אבל הוא עקום ופונה ברובו לשמאל ככה שמי שמימין בקושי רואה אותו

https://imgur.com/HLrFjad

מדידה שלו,השלט הוא בערך 35 ס"מ כאשר לפי התקנון הוא צריך להיות 60

https://imgur.com/Uh2tLfP

https://imgur.com/vQK6p63

שלט מ"ס 2: מהכיוון בו אני יצאתי

די מחוק,דרך השמשה בקושי רואים אותו

https://imgur.com/uoLxBAv

שלט מ"ס 3: מהכיוון ממנו נכנסתי

די תקין

https://imgur.com/jvpiUSa

שלט מ"ס 4: 203 ולא 618 (משמע לא חד סטרי)

https://imgur.com/wCwnqdg

שלט מ"ס 5: 203 ולא 618 (משמע לא חד סטרי)

https://imgur.com/4ibDVNF

מבט כללי מהכיוון ממנו נכנסתי,אין פס או סימן דבר שמחווה על זכות קדימה לרכב שאמור להיכנס מהצד שממנו אני יצאתי

https://imgur.com/3r61gxT

הכביש לכיוון היציאה,אין שום שילוט שמכוון ששם היציאה

https://imgur.com/A4YHaeV

זה מאחורי העצים שהסתירו את היציאה

https://imgur.com/YmwFVym

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמרור 1 ברור שהוא לא תמרור תקני ולא הוצב שם על ידי רשות התמרור.

האם אין שום תמרור בתחנה המראה לך את היציאה? כפי שהיה תמרור שמראה את הכניסה.

תמרור מספר 2 אכן דהוה ומהוה עדיין ניתן לזהות אותו כתמרור תקף.

למרות שהוא לא עומד באמות המידה הללו

"סטייה קלה ממידותיו, צבעו, צורתו, אופן הצבתו או סימונו

של תמרור, שאין בה כדי לשנות מתכנו, לא תגרע מתקפו."

גם מיקומו במקום בו אתה תקוע ולא בתחילת הכביש מכיוון התחנה לא חוקי. אין כמובן סימון כי מדובר בדרך חד סיטרית.

הוסף לזה את "איתותו" של השוטר כדי שבהצטברות כל אלה , הייתי פונה למשטרה לביטול הדו"ח.

אפילו אולי להעלות את הסרטון לקיר של המשטרה בפייסבוק.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמרור 1 ברור שהוא לא תמרור תקני ולא הוצב שם על ידי רשות התמרור.

האם אין שום תמרור בתחנה המראה לך את היציאה? כפי שהיה תמרור שמראה את הכניסה.

תמרור מספר 2 אכן דהוה ומהוה עדיין ניתן לזהות אותו כתמרור תקף.

למרות שהוא לא עומד באמות המידה הללו

"סטייה קלה ממידותיו, צבעו, צורתו, אופן הצבתו או סימונו

של תמרור, שאין בה כדי לשנות מתכנו, לא תגרע מתקפו."

גם מיקומו במקום בו אתה תקוע ולא בתחילת הכביש מכיוון התחנה לא חוקי. אין כמובן סימון כי מדובר בדרך חד סיטרית.

הוסף לזה את "איתותו" של השוטר כדי שבהצטברות כל אלה , הייתי פונה למשטרה לביטול הדו"ח.

אפילו אולי להעלות את הסרטון לקיר של המשטרה בפייסבוק.

אין שום תמרור המראה על כיוון היציאה הסתובבתי שם בעצמי רגלית איזה דקה עד שמצאתי אותה.

אני אשלח את הסרטון והתמונות לפייסבוק של המשטרה בתקווה שאכן יתבטל הדוח,במידה ולא כדאי לבקש להישפט עליו?

ותודה ענקית על העזרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי בעיה רצינית שהם מגבילים אותי מאוד מבחינת מה אני יכול לכתוב והלינקים שאני יכול לשלוח,זה לא מספיק לי כדי לא לכתוב את מאורות האירוע וגם לא כדי להציג את הראיות לאי תקינות הדו"ח

מה לעשות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלח למפנ"א

יכול גם דרך האינטרנט

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2256 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...