Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט לאון 1.2 טורבו, שנת 2015, אוטומטית, יד ראשונה

Kreios
השרשור נעול! רק פותח השרשור וצוות האתר יכולים להגיב
שימו לב! השרשור הזה בן 2241 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בעקבות התרחבות המשפחה והצורך ברכב גדול יותר, מציע את הלאון שלי למכירה.

סיאט לאון 1.2 טורבו, אוטומטית, 105 כ"ס, שנת 2015, יד ראשונה, שמורה כחדשה!

היסטוריית טיפולים מתועדת מלאה - שנתיים ראשונות במורשה יבואן ושנה אחרונה במוסך מורשה.

ק"מ - 81,000, רובו ככולו על כביש 6 בלבד - גר בגדרה ועובד בראש העין.

רמת גימור סטייל כוללת גג פנורמי נפתח, חיישני אורות, חיישני גשם, מראות מתקפלות וחשמליות, מולטימדיה מקורית 5" ופתחי מזגן לספסל האחורי.

במעמד ההזמנה הוספתי חיישני רוורס שטוחים תואמי מקור ומצלמת רוורס.

על הרכב מותקנים 4 צמיגי פאלקן ZE-914 בני 9 חודשים וחלונות אחוריים מושחרים במדבקה איכותית אצל "מרכז הציפויים".

הלאון הזו הינה הסיאט השלישית שלי ונהנתי מכל רגע, מפנקת, נוחה, חזקה כשצריך וחסכונית בטירוף.

בנסיעה רגועה על כביש 6 הגעתי לצריכה של 1:17 באופן קבוע.

כל המעוניין ימצא בפורום טופס בדיקה שעשיתי לרכב לפני שבוע כולל את השרשור המקורי שפתחתי כשרכשתי אותו לפני 3 שנים.

מחירון 83,500 ש"ח.

מפאת קילומטראז' גבוה, טסט שמתקרב, וצורך ברכב גדול יותר, הרכב מוצע למכירה ב-74,000 ש"ח.

נא לשלוח הודעה פרטית או להתקשר.

אפס, חמש ארבע - 9774044.

אלדד.

אם אני לא עונה ניתן לשלוח וואטסאפ (אפילו מעדיף מפאת עבודה) או להשאיר הודעה ואחזור.

WhatsApp Image 2018-02-14 at 08.21.04.jpeg WhatsApp Image 2018-02-14 at 08.21.04 (4).jpeg WhatsApp Image 2018-02-14 at 08.21.04 (3).jpeg WhatsApp Image 2018-02-14 at 08.21.04 (1).jpeg WhatsApp Image 2018-02-14 at 08.21.04 (2).jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...