Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פזו 308 2012 מחירון 33 עם עשרים אלף קילומטר

ניר בר
שימו לב! השרשור הזה בן 2247 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

זה מאוד תלוי במצב של הרכב.

יכול להיות שזה רכב שמור בטירוף, חונה רק בחניה מקורה, בלי אף שריטה, שעובר ווקס פעם בחודשיים ושמטופל כל שנה לפי הספר.

מצד שני, גם בק"מ כזה, זה יכול להיות רכב מוזנח, שחנה רק תחת פיקוסים ומעולם לא נשטף, עם צבע מתקלף ומריחות שוקולד, במבה ותותים (מעורבים בקצת קיא של ילדים) על כל המושבים, שגם טופל רק פעם אחת במהלך התקופה כי "הוא כמעט לא נוסע".

המחיר יהיה מאוד שונה בשני המקרים האלו.

להערכתי הצנועה, מהמחירים שמבקשים ביד2, אם זה רכב שמור ויפה יחסית משהו באזור 30-35 עשוי להיות הצלחה לא רעה לשני הצדדים. אבל זה גם תלוי בכמה הקונה באמת מעוניין ברכב הספציפי הזה.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מחירון משוקלל? אם לא, נראה לי סביר לשלם משהו שקרוב למחירון לא משוקלל על רכב בן 6 עם 25,000 ק"מ שהוא יד ראשונה פרטית, בהנחה שהוא מטופל ושמור, אבל זה אני.

זה כאמור מאוד תלוי בקונה. אם 308 כזו ספציפית עונה לצרכים של הקונה, אז אני אישית הייתי משקיע עוד כמה אלפים ברכב מטופל ושמור שנסע מעט. אם הקונה פחות מעוניין ב-308 כזו, זה עניין אחר לגמרי.

השוק שלהן מאוד חלש. אתה תמיד יכול להציע (הרבה) פחות ולתת למוכר להתייבש.

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת במבה ושוקולד על המושבים זה לא משהו שניקוי טוב לא יסדר.

יעלה לך כמה מאות ש"ח לעבודה איכותית-לא הייתי פוסל על זה רכב.

זה שהק"מ נמוך לא מבטיח כלום.

לא מכיר את השוק שלה כיום,אבל לפני שנתיים רכבים מהשנתון הזה נמכרו ב30 במבצעים עם אחריות לכאלה במצב סביר+.

רכבים במצב לא טוב נמכרו בסביבות ה20-22.

לא הייתי משלם על פג'ו אוטומטית שמורה ככל שתהיה מחירון.

לא כי אני קמצן(גם) אלא כי מעטים הרכבים שנמכרים במחירון,ופג'ו אוטומטיות לא חלק מאותה הקבוצה.

ב35,000 אפשר לקנות I30 שגם אם יהיה לה פי 4 ק"מ תפתיע בתקלות בסבירות נמוכה בהרבה.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה "רשום על שם החברה"? איזה יד הוא? הוא מטופל כל שנה? מלוכלך מבפנים זה משהו שצריך קצת שאיבה, או כתמים וקרעים בכל מקום?

אם הרכב לא מלוקק לגמרי, אולי 30 יהיה קצת גבוה. זה מאוד מאוד תלוי בלחץ של המוכר והקונה, ובהבנה שלהם של השוק.

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נניח שמיעוט ק"מ מתקזז עם רישום חברה.

נשארת עם פיג'ו 308 מודל 2012, דגם ישן.

מחיר ריאלי באיזור 25-27. אם זה חבר, כדי להיות הוגנים הייתי מכוון ל 27.0.

קח בחשבון שתוציא עוד כ 3000 ש"ח בשנה הקרובה על הרכב.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי בעיה עם ה- 308, היו לי בעיות קשות מאוד (שנת 2007), מערכת החשמל היתה נוראית, כדאי לבדוק תפוחי הגה והכי חשוב זה הגיר, נאלצתי לעשות שיפוץ גיר שעלה כמו האוטו (טוב, אני מגזים, אבל זה הרגיש ככה). במידה וחשוב לך, כדאי לעשות בדיקה מאוד טובה של הרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2247 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...