Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולקסוואגן גולף 7 מנוע מצלצל חזק 1.2TSI רעש מהשתסומים

maorela555
שימו לב! השרשור הזה בן 2261 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם עדיין אני מחפש תשובה ממישהו שיכול לעזור לי אם נתקל ב"בעיה"

בכל לחיצה על הגז ישנו רעש מהשסתומים בכל הילוך בכל לחיצה על הגז בנסיעה.

צ'מפיון טוענים שהרעש תקין אך לא כך הדבר הרעש ממש "מגעיל" מתכתי נשמע לא בריא בכלל.

מבחינת נסיעה ברכב אין איזשהי הרגשה של פחות סחיבה או משהו כזה הכל תקין רק הרעש עצמו מציק.

בהנעת בוקר עד שהאוטו מגיע לטמפרטורת עבודה אין שום רעש, מהרגע שהוא מתחמם ומגיע לטמפרטורת עבודה הרעשים ישר מתחילים במיוחד בהתאמצות.

אשמח אם מישהו עם מנוע 1.2TSI נתקל באותו רעש כמו שלי ויכול לכוון אותי מה צריך לעשות אני כבר איבדתי כל כיוון עם הרעש הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה את חושב שהרעש ממרימי השסתומים ולא ממערכת אחרת ברכב ?

לדעתי הרעש נובע 'מהחטאת בעירה' כלומר מנוע מצלצל. נסע למלא דלק באוקטן 98.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה את חושב שהרעש ממרימי השסתומים ולא ממערכת אחרת ברכב ?

לדעתי הרעש נובע 'מהחטאת בעירה' כלומר מנוע מצלצל. נסע למלא דלק באוקטן 98.

איך 98 ב1.2 TSI סטוק יעזור למשהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי כבר פעמיים לתדלק רק עם 98 הוספתי תוסף דלק שמתי תוסף לשמן לניקוי פיח מהשסתומים החלפתי פלאגים חדשים שמן חדש בצמיגות מתאימה שום דבר ממה שעשיתי לא הועיל ולא שינה שום דבר מבחינת הצלצול הזה ,שוב הצלצול ב2 דקות הראשונות בבוקר שהאוטו קר לא קיים בכלל רק מהרגע שהוא מתחמם ולחיצה על הגז מתחילים הצלצולים במיוחד בהתאמצות מבחינת שינוי בכוח האוטו אני לא חושב שיש ירידה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי זו לא ממש בעיה. התופעה מוכרת כגם בגולף דור 5 עם מנוע FSI.

אם אתה עדיין חושב שלא קיבלת תשובה מקצועית מצ'מפין קפוץ למוסך רון בת"א שהוא מומחה לרכבי קונצרן VAG לשם קבלת איבחון נוסף חינם אין כסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מירושלים בזמני הפנוי אקפוץ למוסך רון בת"א כבר שמעתי דברים טובים עליו.

אבל שוב מבחינת רעשים זה לא נשמע רעש תקין כל הזמן הרכב כמו טרקטור אני נוסע עם חלונות סגורים ומוסיקה מרוב שזה מציק באוזן רעש של גרגורים מתכתיים כאלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזהשמן מנוע כרגע קיים ברכב?

פותח האשכול כותב במפורש שאין רעשים כאשר המנוע קר לכן אין שום קשר בין דרגת הצמיגות והאיכות של השמן לרעשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2261 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...