Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משאבת דלק לסקודה אוקטביה 2014 - חדש או משומש?

Orlz
שימו לב! השרשור הזה בן 2233 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני צריכה עזרה דחופה

צריכה להחליף משאבת דלק לסקודה אוקטביה 2014 עם 83500 קמ בגלל שהמשאבה סטומה.

משאבה חדשה עולה 1950 שח ויש לה אחראיות לשנתיים

משאבה יד שנייה עולה 1060 שח והאחריות היא ל3 חודשים. המוסך לא מתחייב לקילומטראג של הרכב ממנה הגיעה המשאבה.

על מה הייתם הולכים? עם כל הבעיות שיש לנו עם הרכב הזה מפחדת מיד שניה, אבל לא רוצה סתם להוציא עוד 900 שח להוסיף לסיפור המאוד יקר הזה

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שאת רואה משאבה מקורית החזיקה מעמד 3 שנים סך הכל.

אני לא הייתי מעיז ללכת על שום דבר פחות מחדשה מקורית.

תוודאי שמחליפים גם פילטר דלק לפילטר חדש ומקורי (או תואם מקורי מחברה מוכרת) על מנת לשמור על המשאבה החדשה.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוודאי שמחליפים גם פילטר דלק לפילטר חדש ומקורי (או תואם מקורי מחברה מוכרת) על מנת לשמור על המשאבה החדשה.

תודה רבה! אתה יודע אם המחיר הגיוני?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיפור ברכב הספציפי הזה אינו יכול להעיד על הכלל , יש בו מגוון בעיות אשר מעידות על כשל עמוק יותק .

מכל מקום הייתי בהחלט הולך על רכיב חדש, אלא אם כן את מתכוונת לתקן ולמכור את הנבלה...

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיפור ברכב הספציפי הזה אינו יכול להעיד על הכלל , יש בו מגוון בעיות אשר מעידות על כשל עמוק יותק .

מכל מקום הייתי בהחלט הולך על רכיב חדש, אלא אם כן את מתכוונת לתקן ולמכור את הנבלה...

אני נוטה לכיוון של למכור אבל זה גם לצאת בהפסד כספי גדול אז בעלי בינתיים לא באותו ראש כמוני:/ מרגיש לי שכל המצב הזה lose/lose

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

מניסיון מר וכואב כולל קללות ותקיעות :mad2:(לאחר החלפת שתי משאבות תחליפיות חדשות) ממליץ בחום על משאבה חדשה ומקורית.

לא להתפשר, התחליפיות לא החזיקו חודש...

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסי להזכיר להם שיש תקנה המחייבת אותם לקבל חלק שקנית במקום אחר

http://www.thecar.co.il/%D7%90%D7%95%D7%A9%D7%A8-%D7%91%D7%9B%D7%A0%D7%A1%D7%AA-%D7%9E%D7%95%D7%A1%D7%9B%D7%99%D7%9D-%D7%97%D7%99%D7%99%D7%91%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%94%D7%A9%D7%AA%D7%9E%D7%A9-%D7%91%D7%97%D7%9C%D7%A4%D7%99/

אם לא יסכימו, פניה לאיגוד המוסכים יכולה לרכך אותם.

אם אין לך כח להסתבך עם כל זה, בררי עם מוסך רון אם הוא מוכן לקבל את הרכב

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאני יודע זה לא חוקי את יכולה להביא חלקים משלך והוא חייב להסכים להרכיב הנה כתבה בנושא:

http://www.mivzaklive.co.il/archives/126601?utm_source=mivzakimnet&utm_medium=rss&utm_campaign=mivzakimnet

עריכה:יגאל הקדים אותי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודעת שזה לא חוקי אבל אם אני אתעקש על זה לדעתי המוסך ימצא משהו אחר "לא בסדר" לתקן או דרך לחייב אותנו יותר על עבודה, או יעשה עבודה פחות טובה :/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2233 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...