Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה אוקטביה - התייעצות לפני קנייה

j6ck3l
שימו לב! השרשור הזה בן 2253 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

עזרה דחופה, ממש לפני קנייה,

מחזיר רכב מהעבודה וצריך להתארגן על רכב בדחיפות, ממש התלהבתי מהסקודה אוקטביה אלגנס שנת 2012 מנוע 1.2 מתאים לי לתקציב ועולם אחר מכל רכבי החברה עליהם נסעתי על היום (i25 ודומותיהן).

אמהמה...שאלת מיליון הדולר, שבכל חיפושיי פה לא מצאתי תשובה חד משמעית: הגיר! (106,000 ק"מ)

האם כדאי להיכנס להרפתקה בכלל? מה הסיכויים לצרות עם הגיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא תקבל פה תשובות נוספות על מה שקיים בפורום, ואנחנו לא נשחזר שוב את אותם שרשורים.

אף אחד לא יודע מה הסיכויים לצרות, יודעים שיש.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיכון לא קטן .

אבל השאלה לא של מיליון דולר אלא של כמה אלפי שקלים ( במקרה של החלפת מצמדים).

בשביל שקט נפשי ובאופן פרטי עדיף לקנות רכב עם גיר אוטומטי/ רציף ( קורולה, מאזדה 3, יונדאי I30/35, הונדה סיוויק, מיצובישי לנסר ). וגם כאן אין אחריות שלא יהיו תקלות.

אוקטביה מצויינת ועדיפה על רוב האחרים בסגמנט - לא סתם התלהבת.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרו.

תכניס לשיקולים שלך החלפת קלאצים ו/או מכטרוניקס(מוח גיר). אם זה משהו שתוכל לספוג - לך על זה. האוקטביה מעולה.

אם לא, רד ממנה, וחפש לך משפחתית אחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי האוקטביה, רק אציין שגיר רובוטי שלה פחות נעים לנהיגה בפקקים ועיר. כמו כן אם מרבית הנסיעות בפקקים, זה בלאי מוגבר למצמדים במצב של זחילה. במקרים כאלו הייתי ממליץ להמנע מרכב הזה.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיר זו ללא בעיה היחידה, צריך לבדוק גם את המתותחן של שרשרת טיימינג. במנוע 1.2 אין אפשרות לבדוק דרך מחשב אלה לראות פיזית את המותחן .

פורטה תיתן יותר מרווח פנים + תא מטען מאשר מזדה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו כל רכב אתה לא יכול לדעת מה יכול לקרות. בכללי סקודה אמינה למדי (כמו רב קבוצת VW). ל- DSG של הקבוצה יש היסטוריה בעיקר בדור הראשון שהיו בעיות, רובן נסגרו וטופלו חלק עוד קיים כמו החלפת הילוכים לא חלקה במהירות נמוכה ותנאי פקקים. האוטו עצמו, נוח מרווח ונעים וביצועים טובים גם. עכשיו זה תלוי מה אתה רוצה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם אוקטביית ליסינג, 1.2 ליטר DSG מודל 2015.

בכסף הפרטי שלי לא הייתי קונה כזה רכב חדש, אז משומש ללא אחריות נראה לי מהלך לא נבון.

מעבר לזה שהרכב הוא משפחתית מצויינת ויעילה היא אפורה, משעממת ומבאסת. רכב ללא טיפת שמחת חיים.

את הכסף שלי לא הייתי שם על משהו שיש בו TSI או DSG.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משעממת ומבאסת זה עניין סובייקטיבי, אני מאוד נהנתי לנהוג בה.

חווית נהיגה זה לא רק הנאה בכבישים המפותלים, אלא גם נוחות, מרווח, הנדסת אנוש, אבזור, וביצועי מנוע-גיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים בצד 8k

זה כבר מזמן יותר קרוב ל-4K במכונים המתמחים (לא במורשה יבואן)

ככלל פחות מומלץ למי שחלק ניכר מנסיעותיו בעיר. מי שנוסע בעיקר בבינעירוני - שווה לשקול.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משעממת ומבאסת זה עניין סובייקטיבי, אני מאוד נהנתי לנהוג בה.

חווית נהיגה זה לא רק הנאה בכבישים המפותלים, אלא גם נוחות, מרווח, הנדסת אנוש, אבזור, וביצועי מנוע-גיר.

וגם את זה אין לה

ואני מדבר על אוקטביה2018, מאוד לא נוחה, מתרסקת על בורות, והכל עטוף בפלסטיקה זולה ןשחורה אהה וגיר רועד בפקקים.

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שיש הבדלים בין אמבישן לאלגנס.

באלגנס המושבים נוחים יותר, הרכב מאובזר סביר והרכב מרווח.

לגבי פקקים - נסעתי רק בבינעירוני, אז לא הרגשתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2253 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...